Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimi89

NASZE PODSUMOWANIE ROKU 2011

Polecane posty

na plus: ukończyłam szkołę i zdobylam dyplom technika farmacji, rozpoczęlam ratownictwo medyczne na minus: brak pracy, przytyłam zamiast schudnąć, nie dogaduję się z chłopakiem. Piszcie! oczywiście życzenia: przyjemnego szumu w głowie,wygodnego miejsca w rowie no i może jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem.Żeby pies z kulawą nogą Was nie oblał idąc drogą.Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku 2012!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci odpowiem na - -rozeszlam sie z facetem -mniej zarabiam,bo stracilam 2 etat i to chyba wsio na + -ciesze sie,ze to gowno zwane kiedys moim facetem,w koncu sie wyprowadzilo -mam wiecej wolnego czasu no i schudlam!!!!!!!! ale jestem zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żeby było Ci miło to ja sie podsumuję: przeżywalam bezkresną gorycz żal i ból po stracie mialam okropne epizody bylam samotna nielubiana brałam antydepresanty i piłam alko teraz: nie zabiegam o znajomych za to oni o mnie nie czuje sie w oogle samotna poznalam fajnego chlopaka wyszłam jako tako z depresji, nabrałam śmiałosci,pewnosci siebie ale co najwazniejsze optymizmu :)porażki mnie nie załamują :) odkochałam sie w byłym jestem szczęsliwym singlem ;) moze byc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
przytulilem iles tam kasy, żonka nadal ze mną wytrzymuje, syn zacząl studia, usmiałem się na kefeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozyłam w sumie 143 tematy plus na pomaranczowo niezliczoną ilosc, dbam o rozwój kafe :classic_cool: a dokladnie 2500 postów :classic_cool: wczesniej przez 2 lata nie udało mi sie tego osiągnac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle x65
zrobiłem 2-kolorową kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwy singiel? :) świetne uczucie, co nie? nawet lepsze nż bycie w szczesliwym związku bo to zawsze tylko szczęsliwa połówka a nie całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może teraz ja
po raz pierwszy w życiu spróbowałem smaku ludzkiego mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha,jak sie mieszkalo z burakiem i nagle wolnosc to czlowiek nawet nie ma czasu na uzalanie sie nad soba! a jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashanet
na plus: - dostałam w pracy podwyżkę - założyłam aparat na zęby (marzyłam o tym od dawna) - poznałam fajnego faceta, którego bardzo chciałam poznać :) a znałam go z widzenia - schudłam na minus: - rozstałam się z chłopakiem - nie udało mi się w tym roku wyprowadzić z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na minus: jestem znowu sama znowu ta sama bezndziejna , wyczerpująca praca, za którą dostaje marne pieniądze niespełnione ani jedno marzenie nie zgubiłam, ani jednego kilograma na plus jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purytaninkawitaminkaaaaaaaaaaa
na minus: -straciłam osobę którą bardzo kochałam, śmierć nas rozłączyła :( - znowu beznadziejne święta i beznadziejna atmosfera w domu -znowu jestem singielka bo on znowu mnie zdradzał :( na plus: -mam nowa pracę, która lubię, i która daje mi wystarczającą jak dla mnie wypłate -wyprowadziłam się z domu, jestem nie zależna, i nie muszę użerać się z matką -moja waga jest wartością stałą, nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamwyebanenasylwestra
na plus- - nie ma sniegu ani mrozow tej zimy -w miare szybko minal rok 2011 0 byla hu.jnia wiec dobrze ze szybko sie skonczyla na minus- - za szybko minal rok 2011 - byla hu.jnia i nie bylo czasu ani mozliwosci by ja zrownowazyc - nie udalo mi sie znalezc nowej pracy w zwiazku z czym dymam na umowe zelcenie juz 5 rok.. marna kasa od rana do wieczora -musze chora chodzic do pracy bo nie mam l4 -nie poznalalm zadnych nowych znajomych - nie znalazlam faceta -nie wyprowadzilam sie z domu - wciaz mnie na to nie stac - nie zdalam 7 razy prawka - pies mi zdechł - dostalam jakis hu.jny celulit - jak schudlam to schudly mi tez cycki - yyy...i.. nie spelniam swoich marzeń bo ich nie mam..bo i tak sie ngdy nie spelnialy. tak wiec .. hu.j z sylwestrem i nowym rokiem na pewno bedzie gorzej. nie ma co swietowac kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wiem że w Sylwestra siedzę sama bo facet moj przyszedł rano z pracy i zamiast iść spać jak obiecał wczoraj poszedł na kompa - jest uzależniony od niego obudził się godzinę temu nie umył się i poszedł gdzieś z bratem, myśli że mi łaskę robi że do mnie pryjdzie kiedy on chce no sory a ja nie mam nigdy nic do powiedzenia tak więc mam dupie siedzę sama i piję drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam do sklepu po jeszcze dwa drinki i pije drugiego teraz a Wam jak idzie opijanie nędznego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najebana będę jak nigdy chyba jeszcze szampan czeka na otwarcie i to wszystko z samotności:( kur.wa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×