Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika89675

faceci wolą te łatwe i szybkie. taka prawda. tylko czemu??

Polecane posty

Gość monika89675

przecież ludzie sie nie zmieniają...i tak predzej czy puzniej bedą zdradzani,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu66u6
bo są dobre w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysuek_18
Łatwe i szybkie wolą faceci którym zależy tylko na jednym... ale są też tacy co lubią się "napocić" trochę np ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faceci wolą te łatwe i szybkie. taka prawda. tylko czemu??" Ponieważ dostają stosunek seksualny i nie muszą się użerać z kobietą w związku...Przecież gdyby nie seks to kobiety, wielu mężczyznom nie byłyby do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ariadna*
nie masz powazniejszych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.v.l
Inteligentny tępak "faceci wolą te łatwe i szybkie. taka prawda. tylko czemu??" Ponieważ dostają stosunek seksualny i nie muszą się użerać z kobietą w związku...Przecież gdyby nie seks to kobiety, wielu mężczyznom nie byłyby do niczego potrzebne. do niczego potrzebne? racja, taka prawda niestety kobiety sa wam "potrzebne" tylko do seksu, tylko cipa sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x.x.v.l Może nie tylko, są też kobiety które są "inne", ale to jest raczej rzadkość. Ja nawet nie szukam dziewczyny, bo nie wytrzymałbym psychicznie z dziewczyną w stałym związku. Po prostu kobiety za bardzo się różnią od mężczyzn mentalnością i ogólnie wszystkim... NIektórym mężczyznom kobiet są, jeszcze potrzebne do gotowania i sprzątania. A w skrajnych wypadkach to wyżywania się na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałem kiedyś dziewczynę która różniła się od wszystkich ,była taka"spoko"...nie wiem, jak to określić. Ale no cóż za wysokie progi...chciała mnie tylko jako przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.v.l
ja nie lubie facetow, w zwiazku nie zamierzam byc przez takie podejscie i traktowanie przedmiotowe kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.v.l
dokladnie z zadnym smieciem nie bede sie uzerac w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona ma dwa obowiązki w domu- ładnie wygladac/pachnieć i robić mi dobrze. Resztą zajmuje się osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.v.l
vice versa? hahahaha no niestey mnie niektorzy chcieli i jeszcze sie tacy zdarzaja, bylo ich troche, podobno ladna jestem, wiec mysla chuujem, ale nie jestem zainteresowana, gardze facetami, to podgatunek marnego pokroju, smiecie chuuja warci. zwiazek to dla mnie meka, uzeranie sie z jakims fiuutasem i jego problemami niewyzycia seksualnego i jego wlasnym fiutkiem na miejscu pierwszym w tymze 'zwiazku". nie potrzebuje tego, faceci nie nadaja sie do zwiazkow, bo nie wiedza co to i na czym polega, wydaje im sie, ze to posiadanie na stale jednej cipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x.x.v.l Ty chyba nie wiesz co to znaczy wytrzymywać, z kimś kto ma PreMS -> MS -> PostMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.v.l
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x.x.v.l A kobiet myślą , że mogą rządzić facetem i dysponować całym jego czasem, są zazdrosne i maja cały czas jakieś jazdy psychiczne które usprawiedliwiają hormonami. Kobiet wydają się takie niewinne, ale potrafią zniszczyć człowieka psychicznie, a potem zostawić go, ponieważ za mało "angażaował się w związek", albo "nie zadawalał jej seksualnie". OCZYWIŚCIE ZARÓWNO JA I TY GENERALIZUJEMY. I myśle że masz dobre podejście przynajmniej nie dajesz się pomiatać jakiemuś agresywnemu macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.v.l
taka prawda, patrzycie na kobiety jako cipe dla zaspokojenia swoich potrzeb, nie ma co sie spierac i wypierac bedac kobieta myslicie tylko o tym kiedy bedziecie sobie mogli wsadzic, chore to w zwiazku zadnym nigdy nie bylam i nie zamierzam byc, nie uznaje zwiazkow ani tym bardziej malzenstwa, a z samego seksu zawsze moge skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x.x.v.l Dokładnie widzę, że jesteś samodzielnie myślącą osobą i dochodzisz do logicznych wniosków, nie jesteś jak większość tych naiwnych głupiutkich kobiet, ale....może za 10, 20 lat zmienisz zdanie jak spotkasz tego "jedynego", który będzie idealnie pasował do ciebie charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×