Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łiciuś.

Znacie kogos kto ma HIV?

Polecane posty

Gość łiciuś.

bo ja 1 mezczyzne. chyba ma juz aids, wyglada tragicznie :O ma 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderrs
czyli znasz tylko z widzenia? :-) to zapewniam cię, że "znasz"więcej nosicieli :-) ja znam kilku osobiście i jeszcze więcej "z widzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalnaaaaaaaaaderwrfewr
nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo tego zwrotu
znałem, wącha kwiaty od korzonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bert Power.
znałem z opowiadan ale juz nie zyje a nazywał sie Simon Moll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gore gorec
znam, kobiete ma 28 lat, pracuje w zawodzie pozytku publicznego, jest piekan i wesola, nikt poza najlepsza przyjaciolka nie wie ze ejst chora- nawet jej rodzice. choruje juz od 6 lat, przymuje mase lekow i dobrze sie trzyma jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderrs
ja znam 1 dziewczynę 32letnią - uczy w szkole, wygląda dobrze 1 laskę po 40ce - ćpunka wyglądająca nieciekawie 1 laskę ok. 35 lat - pracuje w jednym ze sklepów znanej sieci obuwniczej, wygląda ok jednego faceta po 41 lat pracuje w UK jednego 34 lata - pracuje jako stóż w pewnej firmie jednego 35 lat - ćpa ale nie wygląda najgorzej jak nie jest akurat po i tak jeszcze mogłabym wymieniać i wymieniać. po większosci nie widać, żeby coś im dolegało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalnaaaaaaaaaderwrfewr
gore gore- to ty jestes ta jej przyjaciolka, czy ta baba z hiv? jesli nie,to skad wiesz,skoro nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalnaaaaaaaaaderwrfewr
anderss- skad znasz az tyle????? ja nikogo nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie znam nikogo, tzn. być może ktoś ze znajomych czy rodziny ma ale ja tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderrs
nienormalnaaaaaaaaaderwrfewr anderss- skad znasz az tyle????? praca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiciuś.
a co byście zrobili jakbyscie sie dowiedzieli ze macie + ? bo ja załatwiam here i robie sobie złoty strzał :O tak jak janis joplin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderrs
a to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylitllepony^^
ja nie znam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnVNekjnvkjebnenek
znam tylko Jennifer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gore gorec
@ andres: nie to nie ja, to moja koleżanka, powiedziała o tym tylko jednej osobie- mojej przyjaciółce i ona mi powiedziala, tylko my 2 wiemy na świecie. Najgorzej, że laska nie zaraziła sie przez seks i zupełnie nie ze swojej winy :O podrapał ją ćpun, jak była w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioiyy
"a co byście zrobili jakbyscie sie dowiedzieli ze macie + ? bo ja załatwiam here i robie sobie złoty strzał tak jak janis joplin" no to głupek z ciebie, bo z hiv można żyć długie lata zupełnie normalnie- skrajny debilizm zabijać się zanim jesteś naprawdę chory i w złym stanie. "nie to nie ja, to moja koleżanka, powiedziała o tym tylko jednej osobie- mojej przyjaciółce i ona mi powiedziala, tylko my 2 wiemy na świecie." taa, jak chce się coś zachować tylko dla siebie, to trzeba trzymać język za zębami jak widać, inaczej mozna to od razu ogłosić na fejsie. "Najgorzej, że laska nie zaraziła sie przez seks i zupełnie nie ze swojej winy podrapał ją ćpun, jak była w pracy" każdy woli być "podrapany" zamiast normalnie przyznać, że to od ruchania jakby to była jakaś ujma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja m@
tak i to kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja m@
Mój kolego popełnił samobójstwo. Napisał list w którym napisał że odbiera sobie życie ponieważ dziewczyna którą kochał go nie kochała i nie chciała z nim być. Ja uważam że miał HIV, HIV był przyczyną jego samobójstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nofne
bmblondyn nie ma szczepionki na wirusa HIV, wszystko co do tej pory wynaleziono jest nieskuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja m@
istnieje jedynie lek chyba serologiczny który przedłuża życia (usupia na jakiś czas wirusa) ale nie niszczy wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja m@
Do łiciuś Gdym dowiedziałabym się że mam HIV. To nikomu nie powiedziałabym o tym, ale też nie narażałabym nikogo na HIV. Nawet gdybym kogoś kochała to bym z nim nie współżyła, zależałoby mi na bezpieczeństwie tej osoby. Jak bym wiedziała że stadium HIV zaczyna się rozwijać i zanieniać w AIDS to bym popełniła samobójstwo ale upozorowane na wypadek żeby nikt nie domyślił się że chorowałam na HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nofne
istnieje koktajl lekow m.in taki ktory inhibituje enzym odpowiedzialny za namnazanie sie wirusa, ale nigdy nie eleminuje wirusa z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioiyy
"bmblondyn nie ma szczepionki na wirusa HIV, wszystko co do tej pory wynaleziono jest nieskuteczne" facetowi chodzi zapewne o to, że jak ktoś zostanie zaatakowany przez narkomana z hiv, to dostaje leki antywirusowe, po których prawdopodobieństwo, że dojdzie do zakazenia jest bardzo niskie. (dlatego jak ktoś mówi, że go zaatakował narkoman i stąd hiv, to w 95% przypadków po prostu ściemnia) "Gdym dowiedziałabym się że mam HIV. To nikomu nie powiedziałabym o tym, ale też nie narażałabym nikogo na HIV. Nawet gdybym kogoś kochała to bym z nim nie współżyła, zależałoby mi na bezpieczeństwie tej osoby. " akurat hetero facet, który zawsze używa prezerwatywy ma bardzo nikłe szanse na zarażenie hiv, więc twoje hipotetyczne wyrzeczenie się seksu jest o tyleż szlachetne, co zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż. dowiedziałam się przedwczoraj. mnie zbadali i nie mam... Ciekawe skad on ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie wielu nawet nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępicielka głupich tematów
Twój mąż ma i wczoraj się dowiedziałaś i stwierdzasz że ty nie masz bo cię badali.Jasne;)kiedy?dziś w nocy?jak coś wymyślasz to rób to z głową:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam ani hiv ani hcv ani hbv :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem porządna kobieta i nie znam nikogo z HIV do tego spałam tylko z jednym facetem - w sumie to może on mógł być nosicielem tego syfu , ale raczej nie bo nic mi nie dolega po kontaktach z nim ..... nie znam nikogo z HIV znałam tylko z netu pisałam na takim portalu w celach po prostu - poznać i porozmawiać z takimi osobami .. Rozmawiałam z kolesiem który miał mnóstwo partnerek i mieszkał gdzieś poza Polską nie pamiętam gdzie ale krótko z nim pisałam , bo pisałam co sądzę o tym ,że jest nosicielem i dalej zaraża inne kobiety bo nadal sypiał z innymi nie mówiąc im że jest nosicielem ..... okropnie egoistyczny facet to był ..... a inni nosiciele nie wiem jacy są ....nie znam i nie zamierzam ich szukać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×