Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość op.

nie potrafie z nikim byc, bo wciaz mysle o innym

Polecane posty

Gość op.

tak naprawde niewiele nas laczylo, ale czesto o nim mysle, a juz 0,5 roku minelo kiedy ostatnio go widzialam, a wszystko miedzy nami skonczylo sie 1,5 roku temu, nie moge o nim zapomniec, chyba sie w nim zakochalam, sama nie wiem, bo mam go nadal w pamieci i zle sie z tym czuje, jak jestem z innym potem wracaja tamte wspomnienia o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja taki jak kiedyś
A kto kogo zostawił? Może da się jakoś to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja taki jak Ty
Skąd ja to znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym czytała o sobie
:/ najgorsze jest, że on pracuje za granicą, gdy go nie ma jest spoko, a gdy pojawi sie raz na 8 miesięcy, wystarczy, że zobaczę go na ulicy i od razu wszystko wraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda ale już poważna
Czasem tak bywa że doceniamy coś po pewnym czasie....że było warto wtedy kiedy jest juz za późno...a może jeszcze nie jest za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet który wie dokąd iść
Też swoją byłą widziałem pół roku temu, też byliśmy krótko, też nie jesteśmy 1,5 roku ze sobą i też o Niej myślę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op.
wina jest po srodku, nic sie juz nie da naprawic, nie mam z nim kontaktu, nie wiem czy ma kogos, nie wiem gdzie jest ulozylabym sobie zycie z kims innym zamiast stekac, ale nie potrafie o nim zapomniec, nawet jak jestem z innym, to nie jest normalne, ciagle mam nadzieje, ze go jeszcze zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet który wie dokąd iść
Czemu nic się nie da naprawić? Nie wiesz gdzie mieszka ? nie masz do niego telefony emaila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op.
nigdy mi jeszcze tak bardzo nie zalezalo na nikim:( ale to przyszlo po czasie, bo nie spotkalam jeszcze nigdy takiego chlopaka jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet który wie dokąd iść
A mogę zapytać ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet który wie dokąd iść
I co sie stało że się rozstaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op.
nie wiem gdzie mieszka, nie mam tel, nic ... nie chce sobie robic nadziei, ale watpie bym kiedykolwiek jeszcze spotkala takiego cudownego, juz takich facetow nie ma:( sama tez na niego nie zaslugiwalam, ale serce mnie ciagle po nim boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet który wie dokąd iść
Dziwne nie wiesz gdzie mieszka, nie masz telefonu emaila?? Zwykle ma się jakikolwiek kontakt...co czemu nie jesteście razem skoro jest tak wyjątkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op.
ja 24, on prawie 28, on nie mial nigdy dziewczyny i jako jedyny byl normalny w innych miejscowosciach teraz mieszkamy, wiec trudno cokolwiek zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op.
uwazal, ze go ranie swoim zachowaniem, dlatego pozwolilam mu odejsc, bo nie chcialam go krzywdzic, nawet o niego nie walczylam, zaluje, ale ze mna nie bylby szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op.
chcialabym o nim zapomniec, ale nie wiem jak? kazdego innego niestety do niego porownuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×