Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaaa212312

Kryteria atrakcyjnosci kobiety

Polecane posty

Gość aniaaaaaa212312

wg mnie: 1,wzrost - przedział - 155-175 2.waga - zgodna z BMI możliwe niewielkie odchylenia 3.figura- najlepiej szczupla i jednocześnie kobieca( róznica między 4.biodrami ,a talią najlepiej około 30 cm) 5.biust - rozmiar B-DD kształtny i jędrny , nie obwisły 6.brzuch - płaski bez wiszącej skory ,rozstepow itd 7.pupa - dość mała, albo średnia ,ale o seksownym kształcie 8.dlonie i stopy musza być ładne najlepiej małe 9. zadbane , ładne włosy , geste o naturalnym odcieniu jeśli są farbowane , kolor pasujący do karnacji 10. oczy - duże lub średnio duże, najlepiej o zmysłowym kształcie( migdałów ,kocim) z dlugimi rzęsami 11. nos- mały ,lub średni zgrabny 12. usta- waskie odpadają . w zależności jakie komu pasują średnie lub pełne , ale o ładnym kształcie 13. twarz- owalna lub okraglejsza ,ale nie ,, konska" 14, subtelne rysy twarzy 15. karnacja - w zależności od urody od średnio jasnej do średnio ciemnej 16. cera - promienna bez pryszczy ,zmarszczek , worków pod oczami itd 17. długie (jak na wzrost) i zgrabne nogi i nie krzywe 18. ogolne zadbanie kobiety , dobry styl ubioru i makijażu , seksowny ,ale nie tani ,ani zdzirowaty 19. zęby - biale ,proste i o ładnym kształcie nie np jak królik ,albo bardzo krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaa212312
i w ilu pkt sie mieścicie? ja nie we wszytskich . ale tak moim zdaniem powinna wygladac kobieta bliska ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemorzwisniami
nie ma ideałów ideał to obraz stworzony dla mas.. niestety ludzie nie odnoszą się do tego czego naprawdę potrzebują, tylko do tego jak bardzo mojej koleżance/koledze będzie się podobał mój facet/dziewczyna naoglądasz się gazet i mtv, a potem z nudów tworzysz sobie w pkt ideał.. i pewnie jeszcze tylko po to,żeby się potem do tego pseudo ideału upodabniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Kobieta musi być inteligentna! Cóka urody i IQ tak nie dziedziczy 100%, bo wiele rzeczy, może wystąpić! W XXI wieku rozmnażają sie tylko najgłupsze jednostki homo sapiens! Świat jest szalony! Kobieta bierze se partnera o podobnym IQ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cody Martin
Spełniam 15/19 Nie piszę tego by się pochwalić, wręcz przeciwnie... bo mimo tego dobrego wyniku jestem pasztetem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×