Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cherry19

PS3 MOVE

Polecane posty

Witam, czy jest ktoś kto ćwiczy na PS3 MOVE ? Chciałam zapytać czy daje to oczekiwane efekty :) Dostałam pod choinkę, zaczęłam ćwiczyć, super to jest, ale czy jest ktoś kto już dłużej ćwiczy i widzi efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar kupic Jaka masz gre? Zwykly fitness czy moze zoombe? Bede sledzic twoje poczynania Mam zamiar sobie sprawic na urodzinki a to jeszcze kawalek czasu - koniec marca Wiec bede tu zagladac Ja cwicze z,hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam Fitness i Racket coś tam, nie pamiętam dokładniej nazwy.Gre mam u chłopaka i u niego ćwiczę. 25 stycznia jadę do niego na miesiąc wiec będę pisać jak mi idzie-zamierzam ćwiczyć codziennie minimum 2 godziny. Zobaczymy czy jakieś efekty będą po miesiącu. Bardzo jestem jak na razie zadowolona. Zmęczyć się można przy tym bardzo. Po pierwszych dniach miałam zakwasy w ramionach. A druga gra to sporty zawierające rakietki, paletki-tenis itp. Fajna zabawa i pracuje całe ciało przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ćwiczenia z hula hop? Bo się zastanawiam czy je nabyć i zacząć :) Jak na razie czytałam same dobre opinie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak narazie niezle waga spadła o 3 kg ale dawno wie nie mierzyłam Bede to robic w poniedziełek wie podziele sie z Toba wynikami Zapraszam do krecenia przyjemny sposób i mało meczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od roku cwicze na konsoli Nintendo Wii i jestem zachwycona, to duza oszczednosc czasu i motywacja, bo lubie wszelkie gadzety. Polecam gry Zumba (Uwaga, jest juz druga wersja! wiecej pczeczytacie na moim blogu, link ponizej) oraz EA Activ I oraz II, ktore sa dostepne takze na PS3 Move i Kinekta -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy daje jakies efekty? No jak bedziesz regularnie z tym cwiczyc i przykladac sie do cwiczen to jestem pewna ze przyniosą efekty ;) Bo samo posiadanie gier fitness ich niestety nie przyniesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×