Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hotaru Tomoe

witam serdecznie jestem tu nowa.

Polecane posty

Gość cOOle x64 Zurich online
w koncu jest sie legendą forume, nygusy🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D czy ja wiem... :)) ja chamska raczej nie jestem :) i jeszcze nie zdazylo mi sie nikomu ublizyc...:) chociaz czasem trace cierpliwosc.... jak np, w watku dziewczyna wyzywa na kolesia, zale płacze odchodzenie... ludzie jej mowia zeby sie cieszyla ze tak sie zycie potoczylo...po czym... na drugi czy 3ci dzien... nagle wiadomosc"wrocilam do niego"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87 I Też się odchudzasz:D ja jestem od tygodnia na diecie:) właśnie czytam topik o ognoisku w bieszczadach, alefajny facet tam siedzi, kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do pracy, więc miłego dna życzę. Powodzenia Hotaru. Może uda Ci się nie zrazić szybko do tego Kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotaru :) ja jem duzo...ale szybko spalam:D z tym ze ja po prostu nie jadam sniadan, (2 kawy ewentualnie do tego serek lub jablko lub nic), obiad zawsze solidny, a kolacja czasem jem czasem nie... i duzo sie ruszam:))) ja sie bie mysle katowac zreszta waze i tak malo przy swoim wzroscie;) raczej chodzi o robienie dobrze swojemu zdrowiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaay ja tez się odchudzam :D wczoraj było najgorzej bo czułam się jak na jakiejś detoksykacji, kurfa :o co chwilę jedzenie przed oczyma mi stawało :( przypomniałam sobie, że wokalistka the birthday massacre ma na ramieniu tatuaż z Hotaru :) moją ulubioną była zawsze ta z Plutona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z Plutona byla najgorsza!!! Ja uwielbia lam jeszcze Makoto Kino, czyli Jowisz i Heliosa 🌼 a zjakiej wagi schodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z 62 chce 55 :D ale i tak jestem zadowolona;P:D juz schudlam do 58 ale.... swieta i sylwester wbily mi prawie 63 kg! dzis jest juz ok - 61... wiec wracam do siebie :)))) hehe najgorsze jest to ze jest tu 150 watkow o odchudzaniu a kazdy wczesniej czy szybciej sie sypie...:P nie wiem po co ktos zaczyna walke z kg zeby potem uciec z forum;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja nadal nie wiem o co chodzi z bieszczadami wiec pewnie nie odpowiem Ci na pytanie odnosnie faceta :D:D w bieszczadach bylam 1 raz w zyciu i napewno nei spotkalam ksiecia o ktorego pytasz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka tzytzki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91, nie do ciebie mówię
ty jesteś gruba, twoich nie chcę oglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna jestes?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz schudnąć to : pij dużo wody, ogranicz słodycze, nie obżeraj się na wieczór, jedz lekkie posiłki :) ja schudłam 10 kg, a pozwalam sobie na słodycze i inne grzechy, a a schudnąć chciałam dla siebie, bo sie źle czułam w swojej skórze :) waże 53 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×