Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość little paranoid

Czy Wy też uważacie, że ZMIERZECHEM...

Polecane posty

Gość little paranoid

...zachwycają się tylko tłuki? Przeczytałam wszystkie tomy i obejrzałam pierwszą cześć filmu. Uczciwie chciałam dać Zmierzchowi szansę, by nie wypowiadać się nie znając tematu. Ale to taki gniot (zarówno książka jak i film), że na rzygi się zbiera. A wczoraj żona mojego szwagra mówi do teściowej: "Mamo, jest w kinie maraton zmierzchu. Idziemy?" Ja w szoku; "Zmierzchu???" Szwagierka: "No, Zmierzchu! Czytałaś? Fantastyczna seria. Mogę Ci pożyczyć." No jezu. Jedna ma 24 lata, druga 50 lat i sikają za infantylną papka dla odmóżdżonych nastolatek. :O Czy tylko mnie się nie podobał "Zmierzch"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko Tobie. Ogólnie fantastyka schodzi na psy, rzadko można jakaś dobrą książkę przeczytać, już nawet te blogowe opowiadania na onecie są nieraz lepsze niż to, co można dostać w księgarniach :o Nawet Stephen King powiedział, że autorka zmierzchu to beztalencie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się bardzo podobało, może nie sama nagonka na wampiry, ale ja lubię romantyczne historie, a Edward jest przystojny:P i zdje sobie sprawęz tego, że to gniot,ale nie samą nauką się zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko widziałam film i wystarczy mi, książki z reguły są lepsze od filmów ale w tym przypadku nie odważyłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki mi się podobały, wciągające, lubie romantyczne historie a książka była bardzo wciągająca, film wypadł o wiele gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
gdyby nie to ze bohaterowie to wampiry i jedna zwyczajna laska to nie odniosło by takiego sukcesy bo jest tysiące takich opowieści wampir zabijanie kocha a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×