Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Crocooooodlie

Jak żyć panie premierze, jak żyć?! - zapytuje się prawiczek

Polecane posty

Gość Crocooooodlie

Podobno jestem inteligenty, mam humanistyczny umysł i wysokie IQ i stwierdzał to nie byle kto bo psycholog a ponadto nauczyciele i postronne osoby, ale to nie zmienia faktu że nie umiem z żadną dziewczyną porozmawiać, nawet nie podchodzę bo wiem że nic się z tego nie wykluje. Tak nawiasem mówiąc to podejście też stwarza mi kłopoty bo albo laski są w grupie albo sprawiają wrażenie iż się gdzieś spieszą. Jestem też ponoć przystojny, moja babka twierdzi że będę miał powodzenie, tylko jakoś nie zaobserwowałem zainteresowania moją osoba, tak na ulicy na przykład... Na chwilę obecną to nie mam żadnej koncepcji na siebie, nie wiem gdzie mogę kogoś poznać, masakra jednym słowem. Co to kurwa ma być, czy to jebanie jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANalfa100%
@ Crocooooodlie ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crocooooodlie
21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crocooooodlie
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crocooooodlie
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crocooooodlie
Uczę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jak ?!
NORMALNIE :D CZEKA NAS RAJ :classic_cool: 2 mln w tym roku dodatkowo umrze 40k emigrantów z nad morza martwego osiedli się POlsce i będzie git ! 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną to nie mam żadnej koncepcji na siebie kup sobie kota, narysuj kredą okrag na asfalcie, stań wraz z kotem w jego obrebie i krzycz "tu jest polska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×