Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama prawie wariatka

czy są tu mamy które siedzą dłużej niż 2 lata w domu z dzieckiem?

Polecane posty

Gość mama prawie wariatka

Mamy jak sobie radzicie? oczywiście te które nie pracują i zajmują się tylko domem i dzieckiem? Ja już siedzę prawie 3 lata i jestem już na skraju załamania, szukam pracy ale niestety nic z tego. Jak to wygląda u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poGGodynka
ja siedzie ponad 3 lata ! nie wariuje ... dbam o dom ... o męża ... o dziecko ... drugie w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOcoJEST?
Ja im dłużej siedze,tym bardziej sie przyzwyczajam ,bardziej to doceniam,ale ja dorywczo sobie pracuje Jednak gdybym chciała pracowac na etacie to na dorywczą pracę nie znalazłabym juz czasu a to niestety w moim zawodzie te same pieniądze-to mnie bardziej przeraża niż cokolwiek innego w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wczoraj miałam założyć
taki temat;) ja już siedzę ponad 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie wariatka
o matko jakbym była jeszcze w ciązy to juz wariatkowo jak nic. czuję że stoję w miejscu, że kupa rzeczy mnie omija, ciąglę robię to samo. Tak bym chciała juz pójść do pracy i sie juz obudzić, wrócić do życia. Nie zrozumcie mnie źle kocham moje dziecko uwielbiam spędzać z nim czas ale to już chyba za dużo, wiem że on tez lepiej by się czuł z dziećmi w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja siedze 14 m-cy plus ciąża i jest mi z tym bardzo dobrze - myśle o własnej działalności żebym mogła dalej siedzieć w domu a zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe wczoraj miałam założyć
no ja też czekam na kolejne dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie wariatka
kiedys tez tak myślałam że to jest fajne i że nawet byłoby super miec pracę w domu. Ale teraz wiem że to nie dla mnie. Co to za życie? gotowanie pranie i czekanie aż mąż wróci z pracy i od święta wyjście do supermarketu żeby zabić czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka,,,,,,,
ja mam to samo siedze tez juz 3lata prawie w domu i juz dostaje na lep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamma dwulatki
moja ma 2 lata i 2 miesiące i tak będę siedzieć jeszcze z półtora roku. Potem pójdę do pracy a mała do przedszkola, no chyba że uda mi się wczesniej znaleźć pracę do wykonywania w domu, ale to czas pokaże. co do siedzenia w domu, to mam gorsze i lepsze dni jak każdy, ale nie wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×