Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wetter

Nudzi mi sie

Polecane posty

Gość wetter

Podajcie nazwe jakiegos fajnego portalu spolecznosciowego Chetnie bym sobie pogadala z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
tez bym chciala pogadac z kims normalnym bo tu to same robienie loda i minet nie rajcuja mnie takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Czesc Mercedes Jedze sama w domu bo maz wylecia do Chin Dzieci maja wlasne sprawy a ja siedze i nie wiem co mam ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
a po co aż do Chin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Jest w delegacji Taka ma prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
Aha,rozumie a co lubisz robić najbardziej ? Moim światem jest muzyka i fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
No to chyba sie dogadamy Tez lubie muzyke i fotografie Jednak moja pasja jest stronomia .Mam wrazenie ze chyba jestem starsza od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
ja tez sie nudze ... moja sytuacja jest taka zostawil mnie narzeczony a w grudniu mielismy planowac slub... czemu mnie zostawil hm... bo nie chcial slubu.. albo bo sama nie wiem dziwna sytuacja w moim zyciu.. albo mi sie nudzi albo mam dola ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
to super,mamy takie same pasje..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Przykro mi ze to Cie spodkalo .Jednak mysle ze dobrze ze teraz sie rozpadl wasz zwiazek niz po slubie Wiem co mowie bo wiele mam za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Mercedesa wiec jaka sluchasz muzyke? Tylko mi nie pisz ze Renate Przemek bo mam z tym zle wspomnienia zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
może to i lepiej, ale narazie nie wydaje mi sie zeby bylo lepiej spadlo to na mnie jak grom z jasnego nieba wszystko bylo ladnie pieknie a tu zonk, wlasciwie nie wiem co o tym myslec jakby to jeszcze do mnie nie dotarlo to wszystko jest takie dziwne i niezrozumiale.. raz jest lepiej raz gozej, czasami do mnie pisze sms jakby wszystko mialo wrocic do normy ale juz nigdy nie wroci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_jest_ten_swiatr
i nie jestesmy jakimis dziecmi.. mamy po 26 lat i 4,5roku zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
nieeeeeee słucham inny typ muzy lubię maleńczuka , raz,dwa,trzy,republikę, coś z ostrego to rammstein i n ie zaprzeczę ze słucham tez poważniejsza muzykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
dziwny_ten_swiatr smutne że tak narzeczony postąpił :( ja bym chyba sie załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Wiem w jakim teraz mozesz byc stanie i doskonale Cie rozumiem .Bylam w podobnej sytuacji Skonczylo sie gleboka depresja i tylko leki uratowaly mi zycie.Moge Ci napisac tylko tyle ze musisz przez to przejsc Nie ma innego wyjscia ale czas naprawde goji rany No moze nie wszystkie ale wiem ze bedzie lepiej i wzmocni Cie to napewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Mercedesa Nie zalamalbys sie Jednak nie zycze Ci takiego czegos nigdy .Ale radze bys zawsze miala ograniczone zaufanie DO WSZYSTKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
załamac sie hm.. narazie ten stan jest dziwny od smutku po zlosc rozczarowanie jakby on do tego nie dorosl nie wiem zdrada napewno nie wchodziła w gre lub to ze kogos poznał, podejzewam ze moze sie wystraszyl tego o czym ja mazrylam moze on o tym samym nie marzyl tak naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Mam takie wrazenie ze rozstaliscie sie bez wyjasnienia dlaczego Moze warto byscie sobie wyjasnili wszystko do konca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
jakby nie patrzyl zwiazki to temat rzeka wetter piszesz ze twoj maz w delegacji moze to glupie pyt ale pizsesz ze tez sie rozzcarowalas wczesniejszym zwiazkiem i mam takie moze glupie pytanie czy i jak Ty wspominasz tamto co sie stało i zcy mozna 2 raz tak kogos pokochac kogos innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
Ja bardzo bym chciala sie z nim spotkac i to sobie wszystko wyjasnic bo to nie daje mi spokoju ale on twierdzi ze bedzie jedna wielka klotnia ktorej chce uniknac nie rozumiem nic tu wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
Ja nie wiem co to znaczy miłośc od faceta bo nigdy żaden mnie nie kochał nie byłam z żadnym facetem więc tak myślę że gdyby teraz nagle mnie ktos pokochał a potem olał to bym źle czuła si e ztym ... bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
mercedesa a ile masz lat? kazde odzucenie boli zcy to robi facet czy kolezanka tylko w roznym stopniu do tego dochozda rozne emocje przezycia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetter
Wiesz to nie jest temat na forum Jednak mialam w zyciu tylko jedna milosc Wyjadkowa Jestem wiele lat mezadka i to wlasnie z moim meze przezylam wszystko co naleprze i wszystko co boli jak diabli Bardzo mnie skrzwdzil .Jednak zastanowilo mnie to co Ty napisalas Mianowicie ze Twoj chlopak byc moze nie radzil sobie z Tomimi planami i marzeniami Moze i ja powinnam zastanowic sie nad Tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny_ten_swiatr
moze i warto sie nad tym zastanowic tylko co to zmieni...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercedesa
hhhhhhhhm mam juz trochę mam 32 lata :( nie lubię imprez,zabaw knajp itd pewnie dlatego nie mam nikogo i nigdy nie znajdę,faceci lubią rozrywkowe panny ja nie jestem rozrywkowa zamiast do baru wole wziąśc rower aparat oglądac przyrode podglądac ptaki zwierzeta i pstrykac fotki a najlepiej kocham góry i podziwiać ich urok moze jako jedyny egzemplarz na tym swiecie to ja jestem z takimi zainteresowaniami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×