Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pionteczek

czy podoba wam sie imie Artur dla chłopca?

Polecane posty

Gość pionteczek

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionteczek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh mi sie podoba ale nie
jestem obiektywna bo mój kochany ma tak na imie ..choc synkowi raczej bym takiego nie dAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co???
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba i to nawet bardzo dlatego myśleliśmy nad nim jak dla syna wybieraliśmy imię ale jednak wygrało imię Sebastian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam, że znam paru Arturów, jednego z nienajlepszej strony, może dlatego to imię mnie drażni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuwmjp
Moj synek ma tak na imie ma 2 latka i harakterek ;-) znam doroslego Artura i jest super facet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne i obecnie radko nadawane i dobrze się kojarzy np z królem Arturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle, ze....
a Artur dla dziewczynki by sie Wam podobal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy facet, z ktorym spalam mnie się to imie podoba, jest bardzo neutralne, chyaba ponadczasowe nie jest ani modne ani niemodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exetta
Bardzo mi się podoba - ktoś bliski je nosi :) Męskie i jak ktoś napisał - kojarzy się z królem Arturem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie bardzo mi się podoba nie wiem dlaczego ale kojarzy się ze słowem szczur Artur - Szczur .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur to bardzo ładne ponadczasowe imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój trzyletni synek ma tak na imię. Uważam, że to piękne imię, o męskim brzmieniu i znaczeniu. Artur oznacza niedźwiedź. Kojarzy się z królem Arturem. Jego atutem jest to, że nie ma go w topce, która się utrzymuje od kilku lat podobna, więc nie będzie tak, że połowa znajomych dziecka będzie miała to samo imię, co ono. Jednocześnie nie jest jakieś dziwne czy przesadnie wymyślne. Dodatkowo w obcych językach również występuje w podobnym brzmieniu, więc gdyby syn chciał kiedyś zamieszkać w innym kraju, nie powinien mieć problemu z trudnym dla innych nacji imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zy to jednak ciąza ? Czy to moze byc jednak.ciaza ? wiec tak dzisiaj jest 30 pazdziernik Miesiaczke powinnam dostac 12 ppaździernika jednak nie pojawila sie.. czyli spoznia sie juz prawie miesiac .. W ciagu tego czasubpojawilo sie plamienie ledaie widoczne w zasadzie sluz lekko.zabarwiony.na.rozowo a ilosc byla naprawde bardzo bardzo niewielka Widoczna tylko na papierze toaletowym. Takie plamienie trwalo ok 3 dni pojawialo sie np rano a potem znikalo .. nie eystepowal ból brzucha ani nic z tych rzeczy. Od jakiegos czasu jestem jakas zdenerwowana i czesto jest mi niedobrze jak cos zjem szczegolnie rano ,dzisiaj mialam pierwszy raz w zyciu zgage :0 ogolnie uprawiam seks z partnerem bez zabezpieczenia ale zawsze wtciaga przed wytryskiem . Robilam dwa testy.ciazowe i trzy negatywne czy mimo wszystko moge byc.w.ciazy Mam teraz bardzo obfity wodnisty sluz Edit juz jest listopad 5* Do.tego wszytskiego doszedl przeziebiony pecherz... i biore antubiotyk od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Nie wiem, czy to ciąża, ale jeśli urodzi się chłopiec, to koniecznie daj mu na imię Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×