Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość k,ms gvs,m g

Jaka firma ma porządne skórzane torebki...

Polecane posty

Gość wibracja
Na firmach i markach, to się jako tako nie znam. Natomiast zawsze jak mam coś kupić, to szukam na Allegro. Najłatwiej, najprościej no i przede wszystkim wygodnie. Wszystko w jednym miejscu. Zobacz ofertę, https://allegro.pl/kategoria/galanteria-i-dodatki-torby-1491 . Może coś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie torebki marki Betlewski, polskiego producenta, który moim zdaniem bardzo dobrze podchodzi do wykonywanego zawodu i projektuje swoje produkty bardzo profesjonalnie. Nie tylko dbale, ale też używając wysokiej jakości skór naturalnych. Wzory są ponadczasowe więc nie ma ryzyka, że wyjdą z mody. A że jest to polska firma to ceny są stosunkowo niskie w porównaniu z konkurencją. Dla ciekawych szczegółów polecam stronę zeskory.com, na której jest duży wybór produktów tej marki, ale też innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiamodnisia
Witam. Bardzo dobrej jakości torebki, ale i nie tylko torebki tylko wszelką galanterię znajdziemy tutaj w tym sklepie https://malykuferek.pl/ Widziałam tam naprawde ciekawe produkty, niektóre ich firmy są mi mniej znane, nie mniej z doświadczenia wiem, że tamte torebki są naprawdę doskonałe. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórzaną szoperkę za 200 zł kupiłam w MaraSimSim. Szyją też na zamówienie. Polecam, naprawdę dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowe torebki damskie, które posłużą lata dostaniesz na stronie Dessale : ) www.dessale.pl/kobieta/akcesoria/torebki-torby-plecaki-walizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trochę nowych torebek w https://www.lejdi.pl/ wprowadzili. Dla kobiet lepiej wyposażonego sklepu internetowego to raczej nie znajdziesz w polskiej sieci. Na FB niezła społeczność. Kilka tam osób dodałam do innych grup. Często się wymieniamy info o promocjach właśnie, więc jak chcesz to się odezwij na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskafloreska
Ja mogę polecić markę Milate. Robią torebki naprawdę dobrej jakości z naturalnej skóry - nie idą na ilość, ale na jakość, torebka służy przez lata. Szyją także na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wWika
Torebki polskiej marki Milate. Trzymają się przez lata i w każdym sezonie są modne i nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga777
Nie polecałabym Lejdi.pl.... Chciałam kupić torebkę na wesele mojej siostry,ale nacięłam się na długą dostawę i zupełnie pomylone kolory. Całe szczęście przyjaciółka przesłała mi link do http://www.verostilo.com/ i przekonałam się, że to najlepszy sklep internetowy z torebkami w Polsce. Dostawa piekielnie szybka i wesele uratowane ;) jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaa
Mogę wam podać fajny sklep z dodatkami skórzanymi: http://www.manufakturadragon.pl/ ostatnio kupiłam tam nowe rękawiczki skórzane, bo przecież pogoda już się nieźle psuje. Są cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ch... ten lans sie pytam i tak wiekszosc z was ma torby z bazaru albo Aliego. A pier... glupoty że nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boniarz
W bona fora można kupić vera pelle tanie torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na www.Alfasan.pl gdzie teraz mają bardzo fajne zimowe promocje i rabaty, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnikaM
Mogę polecić włoskie torebki skórzane na stylowej galanterii stylowagalanteria.com Kupiłam torebkę vera pelle, jestem zadowolona ze stosunku jakości do ceny. Na Święta kupię mężowi portfel lub którąś z tańszych toreb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Duży wybór damskich i męskich torebek i innych wyrobów garmażeryjnych jest na www.zeskory.com. Są tam wyroby polskich i włoskich marek takich jak Betlewski lub Garbarnia Praska. W zależności od tego czy wolisz dużą czy małą torbę, znajdziesz tam sztywne lub miękkie torby w różnych fasonach i kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

Mam kilka torebek skórzanych ale najbardziej trwałe są torebki ze strony Manzana. Na stronie sklepu można kupić torebki praktycznie  na każdą okazje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Ja już długo noszę torebkę od torebki-skorzane.pl nic się z nią nie dzieje, a korzystam i nosze codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja ostatnio kupiłam dwie marki Bosoccolo i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Wiatrak

Kupiłam ostatnio włoską torebkę, zasugerowałam się artykułem dotyczącym mody  actifdesign.pl nie żałuje , koszt spory ale warto się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×