Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glodnaaaajejeje

Sushi warszawa

Polecane posty

Gość glodnaaaajejeje

jaka restauracja Sushi jest godna do polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diska
Podbijam temat. Chciałabym tam zabrać narzeczonego w najbliższym czasie. Jaką restaurację sushi możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mainka1234
Powiem Ci,że sporo się ich w ostatnim czasie narobiło w Warszawie ale tak naprawdę żeby znaleźć jakiegoś godne odwiedzenia miejsce to trzeba się szerzej rozejrzeć. Sama uwielbiam sushi, byłam w wielu restauracjach w stolicy ale ciągle wracam do jednej. Do Besuto ( tutaj jest ich strona www: http://www.besuto.pl/ ). Sushi ładnie podane, smaczne. Warto jest zamówić sobie cały zestaw dla dwojga bo jest taniej niż pojedyncze rolki. A i przy barze masz 10% żniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekkkkk
Nippon-Kan na tez na Nowogrodzkiej przy teatrze ROMA. Dla mnie najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdźcie tutaj www.kanpai.com.pl mają naprawdę pyszne te zestawy :) kiedys nie moglam sie do suszi przekonac, a teraz wcinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośc: jadłam tam ostatnio - naprawde super te sushi, wczesniej jadlam w jednej knajpce w galerii i w sumie to srednie bylo. a to było pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockmdmww
Bardzo fajne sushi udało mi się znaleźć na dzielnicy:-D www.sushiwesola.pl smacznie i bardzo nastrojowo:-) byłem 2 razy i mam zamiar jeszcze raz się tam wybrać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.06.26 sprawdźcie tutaj www.kanpai.com.pl mają naprawdę pyszne te zestawy usmiech.gif kiedys nie moglam sie do suszi przekonac, a teraz wcinam :) Zgadzam się z przedmówcą - sushi pierwsza klasa tylko w Kanpai!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildvooq
Pff.... Godnych polecenia jest sporo, ale moim top 1 - ulubieńcem ... jest zdecydowanie suszarnia Sushi Wesola :) Kocham tam jadac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o sushi w Wawie to moge ise okreslic jako mini znawczyni :D A najbardziej smakuje mi Nanaki Sushi :P od dawna przypadlo mi do gustu ich nigiri :P raczej najlepsze w miescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przepadam za sushi raczej wole kuchnie polską. Najsmaczniejsza kuchnie Polską można zjeść w tej restauracji http://oberza.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym nie wierzył w te opinie "najlepszy w mieście", biorąc pod uwagę, że w Warszawie jest kilkaset sushi barów xD Chamska reklama i tyle. Od siebie mogę polecić Sushi World. Nie wiem czy każdemu zasmakuje, ale mają dobre ceny i dobrej jakości składniki, dlatego warto sprawdzić i przekonać się samemu, a nie wierzyć każdemu w sieci na słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeenspirit
ja bym polecila sushiberry, z tym ze jeszcze nie zdarzylo mi sie odwiedzic lokalu, bo jesli juz to zamawiam sobie do pracy i mi przywoza. o jedzeniu natomiast juz moge cos powiedziec i smialo daje zielone swiatlo na to miejsce, bo jest smacznie i swiezo. fakt, ze to subiektywne odczucie, wiadomo. ale wedlug mnie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁUKASZUUUUk
Nanaki Sushi!Mają mega smaczne sushi!Zawsze świeże!Przeważnie zamawiam u nich futomaki!Rewelacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masziaxx
Ja polecam Sushi World. Najlepsza knajpa. Bardzo często odwiedzamy to miejsce ze znajomymi i wszyscy są za każdym razem zadowoleni. Sushi przepyszne, dobrej jakości. Obsługa super. Bardzo mili ludzie. Nie spotkałam innego tak dobrego lokalu z sushi w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaMIchalczyk
A mi w Wawie sushi najbardziej smakuje w Sushi Saska Kępa!Dość często u nich jadam i zawsze czuć, że sushi robione jest na bieżąco bo za każdym razem jest bardzo świeże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, mogę się zgodzić z przedmówcą, SushiWorld jest naprawdę super jeśli chodzi o przygotowywane przez nich posiłki. No i ich siła tkwi również w tym, że mają baaardzo miłą obsługę. Lubię tam wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszSzczyk
A wg mnie najlepsze sushi w stolicy serwują w Sushi Wesoła!Smaczne, świeże i do tego w dobrych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie ogarnij menu promocyjne w http://www.tokyosushi.com.pl/promocje.html. W poniedziałek od roku u nich jadam. Bardzo się opłaca. Wiem, że działają w Galerii Mokotów, ale rzadko tam bywam, bo jednak wolę zjeść sobie na spokojnie w domu. Nic za dowóz nie płacisz, więc jeszcze większa zachęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne jest Tokyo Sushi. Zgłosiłem jedną sprawę do obsługi to odpisali miło i wdrożyli poprawki. Słuchają klientów i dzięki temu jest coraz lepiej według mnie. Chodzę dość często, głównie w weekendy i staram się nabijać punkty w ich apce, bo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze rolki kręcą w Sushi Chef na Górczewskiej. Nie czeka się nie wiadomo ile na zmówienie a wszytko jest na świeżo robione. W weekendy to koniecznie trzeba rezerwację robić bo z miejscem ciężko. Nie ma co się dziwić jak coś jest dobrego to ludzie przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć, bo niedługo będę w Wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż uwielbia sushi a ze mnie taka ciamajda, że nie umiem jeść pałeczkami i się wstydzę chodzić do knajp, za to z dowozem często zamawiamy przez roomservice, np. zushi sushi ma obłędne futomaki i hosomaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOM SUSHI, jeżeli jeszcze nie jadłeś to spróbuj szybko ;D polecam zawsze znajomym i zawsze są zadowoleni. Porcje są duże, w dobrej cenie i dostajemy dużo dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Futomaki z pieczonym łososiem w Domu sushi najlepsze i bezkonkurencyjne. Polecam się przejść, lokal klimatyczny.. miejsce idealne na spotkanie ze znajomymi jak równie na randkę czy inne ważniejsze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jak sushi w Warszawie to tylko w Sushi Wesoła!!Jest niesamowicie smaczne i zawsze czuć, że robione jest na bieżąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja byłam ostatnio w Sakanie na Moliera. Super klimat!Można zjeść także coś na ciepło. Obsługa rewelacyjna, kelnerki po podaniu opowiadają, co mamy na talerzu. Jedzenie pięknie podane i przede wszystkim pyszne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja bardzo lubię jadać w Sushi Saska Kępa. Mega smaczne jedzonko. Nie trzeba długo czekać a jedząc czuć, że robione jest na bieżąco dodatkowo miła obsługa. Dla mnie 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek

Bardzo fajne sushi można zjeść w restauracji Neko Sushi. Jedno z lepszych, jakie jadłem, no i do tego za dobre pieniążki. Jak ktoś ma po drodze (Targówek), to polecam spróbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja

też polecam Neko Sushi z Zamkowej 🙂 fajny klimat w knajpce, a sushi mają meeeega smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×