Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakaMALAjedna

Jakie plany na dzis?

Polecane posty

mam tam kogoś z rodziny i czasem jeżdżę pomieszkiwać. :D:D Mam szwabskie korzenie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz nawet ze mną zamieszkać! nie znam dobrze niemieckiego i całe dnie siedziałam tam sama. TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie.:(:(:(:( Kiedyś mnie chcieli ściągnąć do Niemiec, ale się nie dałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kto lubi ;) ja lubię języki, a niemiecki zawsze chciałam :) jakby miała rodzinę w Niemczech byłabym usatysfakcjonowana bardzooooo . TakaMala strzelaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko pytam, bo kiedyś leciałem tranzytem ze Splitu przez Frankfurt, tak tylko wysiadłem z samolotu odrazu wiedziałem: tak to już Niemcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole klimaty Londyn. Jakby mnie ktoś tam przygarnął to bym była w niebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżdże na przemian Londyn/Niemcy. W Londynie się zajebiście bawie, a w Niemczech umieram z nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś18
Dobry wieczór:) zdrowia się życzy:-) miało być w towarzystwie a jednak plany nie wypaliły i alkoholen trza spożyc samemu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skizto, kiedys przejezdzalam przez Liverpool na lotnisko i widzialam jak jakies 2 laski przebiegaly przez ulice ok 23.00 jedna w pizamie a druga w szlafroku:D Do sklepu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×