Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xoneliaa

bardzo trudna sytuacja. bez żartóww zapraszam tlko powaznych ludzi

Polecane posty

Gość xoneliaa

otóż zostałam poczeta z ojca (dziadka) i matki (siostry) to znaczy ona jest jego córką i moja matką i siostra kjednoczesnie ale wychowywał mnie mój pradziadek czyli ojciec mojego ojca / dziadka miedzy mna a pradziadkiem doszlo do zbliżenia i jestem w ciązy. nie wiem co robic. on ma 63 lata ja 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoneliaa
mój dziadek jest murzynem tata merynosem a mama -siostra harfistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszpirowwski
Ciekawa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoneliaa
dobra juz nie pocieszajcie nie wyszlo mi prowo nic mi nie wychodzi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraka_praptaka_..
"...Ale to już było. I nie wróci więcej???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna żuleria
moj kolo byl stryja brata konia wujem to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkohohlik
Niech mi pan powie dlaczego pije pan tak dużo ? -dopytuje się psychiatra. - Zaraz spróbuje wyjaśnić panu przyczynę picia - odpowiada roztrzęsiony pacjent. - Zakochałem się w pewnej wdowie, która miała dorosłą córkę. Ożeniłem się z tą wdową i niedługo potem mój ojciec ożenił się z moją pasierbicą. W ten sposób moja żona i ja staliśmy się teściami dla mojego ojca. Za jakiś czas moja teściowa, to znaczy córka mojej żony, urodziła syna. Ten chłopiec stał się automatycznie moim bratem, ponieważ był synem mojego ojca. Ale ponieważ jest równocześnie synem córki mojej żony, więc moja żona stała się jego babcią, a ja stałem się dziadkiem dla mojego brata. Niedługo potem moja żona urodziła syna, który stał się szwagrem dla mojego ojca. Starsza siostra mojego syna jest równocześnie jego babcią, ponieważ mój ojciec jest jego dziadkiem. Mój ojciec jest więc szwagrem mojego dziecka, ponieważ jego siostra jest żoną mojego ojca. Ja jestem wobec tego bratem dla mojego własnego syna.. Mój syn jest mojej babci bratankiem, a ja jestem dziadkiem dla samego siebie. Stałem się więc bratem dla mojego ojca, ale jednocześnie jestem synem i ojcem dla niego. Moja żona jest moją macochą, matką,szwagierką i przybraną siostrą. A ja jestem ojcem i synem dla samego siebie. -Rozumiem, odpowiada psychiatra, niech pan pije dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×