Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość finoo

podroz astralna

Polecane posty

Gość finoo

witam mam pytanie czy ktos dokonal podroz astralna jesli tak prosze o jakies wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna żuleria
ja wlasnie teraz a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssasax
ooooooooooooobe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykl beta karoten
To nie takie proste.Jeśli masz na myśli podróż astralną traktowaną jako out of body experience (OBE) to jej realizacja i przebieg sa uwarunkowane posiadaniem specyficznych predyspozycji.Trudno ocenić czy je masz.Sam możesz się o tym przekonać.Odkryto iz obe nie ma charakteru samoistnego procesu a podyktowane jest nawiązanie przez sferę na styku duchowo-umysłowym kontaktu z jakimś określonym ciałem astralnym które dysponuje odpowiednim potencjalem energetyczno nawigacyjnym dzięki jakiemu prowadzony jest w stanie opuścić swe ciało jak i świadomie lub częściowo świadomie odbyć podróż astralną nawet w najdalsze zakątki wszechświata. Jeśli zaś pytasz o aspekty techniczne przemieszczani się w kosmosie a także tego jakie istnieją tego możliwości realizacji prywatnie to w tej kwestii powinien się wypowiedzieć już ktoś inny.Ja w tym nie siedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyklotron B-111
Skoro już Cykl beta karoten poruszył w aspekcie podróży gwiezdnych kwestię OBE to należy dodać iż nawigacja dokonywana przez "ciało astralne"służy nie tylko sprawnemu przemieszczaniu się ludzkiego strumienia energetycznego z elementem świadomości w samej przestrzeni kosmicznej.To dotyczy też możliwości sprawnego przemieszczania się w materialnym ciele.Przykładowo jeden z mieszkańców Szwecji jaki odkrył u Siebie predyspozycje w zakresie OBE [szczególnie w sobotnie poobiednie popołudnia]był wstanie nawiązując kontakt z nawigującym go ciałem astralnym swobodnie przejęchać na motocyklu crossowym cały Stockholm w godzinach szczytu z czarną reklamowką nałożona na głowę.Potrafił próbę z takim kursem powtarzać wielokrotnie bez wg na stopień natężenia ruchu i porę dnia o jakie jeździł.Za każdym razem monitorujący jadać samochodem w bezpiecznej odległości eksperci ustalili iż nie naruszył On ani razu jakiekolwiek przepisa w sferze prawa ruchu drogowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finoo
kurde nie wiem czy jestem gotow , nie wiem od czego zaczac , rok temu widzilem zjawwe poprostu kosmos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonteFiori cocktaill
Witam.Przypadkiem owego obywatela Szwecji swego czasu byłem niezmiernie zainteresowany.Badałem na przykład to jaki może mieć wpływ na możliwości odbywania owych wędrowek astralnych sam fakt iż zaczynały się one po obiedzie.Mianowicie sprawdzałem i badałem menu dwudaniowego obiadu.[Pewne podejrzenia wzbudziły u mnie ziemniaki z uwagi na aspekt nawóz ale dowiedziałem się iż w latach gdy to opisawano Helgen Bjornsen-bo tak nazywał się bohater tej historii-spożywał do obiadu wyłącznie ziemniaki pochodzące z ekologicznej hodowli].Sprawdzałem też czy nie mógł mieć na to wszystko u Niego wpływ alkoholu ale to również poddałem ostatecznie negatywnej weryfikacji. Pozostałe mi przypadki beneficjentów OBE to: Bill Bricton,Lukrecja Flores,Jacques Saint,Michael Cox,Ulrich Hussler,Hiwashi Katamarano i jeszcze jakaś PśP od nas ale to chyba pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBEimperissNASA
00:40 [zgłoś do usunięcia] finoo kurde nie wiem czy jestem gotow , nie wiem od czego zaczac , rok temu widzilem zjawwe poprostu kosmos ! Finoo-To co lub kogo widziałeś to jakby jedna sprawa a kwestia astralnej podróży to druga.My Ci tylko możemy podsunąć tylko pewne tego problemu koncepcje.Jeśli masz na myśli zorganizowanie podróży w kosmos przy użyciu technicznych i konwencjonalnych środków[Rakieta,Prom,Kapsuła czy Wachadłowiec]to musisz zdecydować o tym sam.Tu kilka dni jeśli będziesz chciał to możemy zorganizować takie sympozjum i w kilka osóbdojdziemy myśle do jakiego konsensusu co do tego co będzie technicznie potrzebne do takiej podróży i jaki to byłby tego ewentualny kosztorys.Ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Także wrzuć topik do zakładek i podbij w czwartek na przykład.Myśle że wielu kafeterian ma doświadczenie w logistyce lotów kosmicznych i coś wspólnie wymyślimy. Można też zastanowić się nad celem podróży[lot na Marsa np]jak i skompletowaniem załogi[najlepiej wg parytetu-kilka pań i trochę mniej Panów[żeby mieli wybór]]Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
tylko pozostaje podro astralna bo niby jak czlowiek ma pokonac takie odleglosci na niektore planety ktore nadaja sie na zamieszkanie.Technicznie jest to nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W okularach przed kompem
Bzdura!Tylko Lektura pism popularno-naukowych jak i poświęconych fantastyce czy też sf podtrzyma Hart Twego Ducha w eksploracji najdalszych zakątków wszechświata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×