Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DerekK

Co sądzicie o prezencie: pieczątka na książki?

Polecane posty

Witam Was:) nie mam pomysłu, co kupić mojej mamie na urodziny;/ uwielbia czytać i ma w domu pokaźny księgozbiór, co myślicie o tym, aby kupić jej jej własną pieczątkę, by mogla oznaczyć swoje książki? widziałam na stronie amb.net niezłe pieczątki, myślicie jednak czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff dzięki ulżyło mi:) wykorzystam Twój pomysł na prezent dla narzeczonego:) tylko nie mogłam znaleźć tej stronki, ale ostatecznie odnalzałam dla wszytskich, którym pomysł sie tez spodobał daję namiary na te stronkę http://www.amb.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie taki prezent może ucieszyć pięciolatka ale nie dorosłą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalum!
świetny pomysł taki własny ex libris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszesz o ex-librisie?
Dlaczego 5-latka? Ja mam wszystkie ksiązki oznaczone. Zamówiłam ex-libris kiedy kolejna ksiązka pożyczona nie wróciła do mnie. Wg mnie pomysł świetny, o ile mama ma zwyczaj pożyczania ksiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i co? Pójdziecie do koleżanki i błyśniecie jej chamsko pieczątką i zabierzecie ksiażkę na siłę :p moim zdaniem to dla dzieci i poczułabym sie dziwnie gdyby mi ktoś pożyczył oznakowaną/podpisaną książkę :o No a dzieci lubią sobie oznaczać swoje rzeczy, wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super prezent! :)) Miła pamiątka, sądzę, że coś lepszego niż kolejna bluzka czy kosmetyk. Kupuj, kupuj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Ja, jako mama chcialabym dostac taki prezent od dziecka. I nie tylko od dziecka. Fajna rzecz, przydalaby mi sie. Warto Cie pochwalic, ze chcesz mamie naprawde zrobic przyjemnosc. Inne dzieciaki nawet nie wiedza co lubia ich matki. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncbjsdvbj
bardzo fajny pomysł:) sama bym chciała taki dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl super masz
mama na pewno sie ucieszy ja mam taka zwykla a jaki napis planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyyyyka
Lisabet....chamska to jest pozyczyc ksiazke i jej nie oddac, a nie zabrac swoja wlasnosc cos ci sie popitolilo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam chamskich znajomych :) jeśli w moim środowisku ktoś nie oddał książki znaczy to że niechcący położył ją na półce razem ze swoimi i zapomniał :) i zdarza sie to niezwykle rzadko. Wtedy wystarczy delikatnie wspomnieć o takiej nieoddanej książce i zaraz z przeprosinami dostaje sieją z powrotem :) Nikt nie lata i nie udowadnia pieczątkami że TO MOJA KSIĄŻKA I ODDAWAJ JĄ CHAMIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabet, exlibris jest tradycją którą wciąż uskutecznia wielu bibliofilów. Takie pieczątki to nieraz prawdziwe dzieła sztuki mówiące wiele o tożsamości właściciela. Współczesne exlibrisy różnią się od tych dawnych ale też są nieraz bardzo piękne :) Tylko myślę, że najlepiej gdyby to była jakaś naprawdę wyjątkowa pieczątka - poszperaj trochę w poszukiwaniu wzoru pasującego do upodobań twojej mamy. Exlibris musi być charakterystyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółwik benny
bardzo fajny pomysł :) sama mam pieczątkę z racji wykonywanego zawodu i też zaczęłam nią oznaczać książki. Bardzo praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam z bibioteki
ze ksiazki byly oznaczane na poczatku, potem chyba na 32stronie i na koncu ksiazki czy jest jakas zasada stemplowania ksiazek? gdzie sie stawia pieczatke? ma to jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że prezenty tworzone specjalnie pod osoby, które mają zostać nimi obdarowane są najlepsze. Ta pieczątka to naprawdę świetny pomysł. Jeśli szukasz firmy, która wyrobi ją szybko i solidnie, to polecam - www.grawerowanie-piaseczno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shcy Las Maria
Fajne i tanie pieczątki ekslibrisy robią w sklepie http://www.pieczatkioutlet.pl . Ceny najniższe, jakość super, a dostawa kurierska mnie zszokowała -10zł ! Mają specjalne tusze atestem dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że to dobry, oryginalny pomysł. Fajną pieczątkę dla mamy mogą ci zrobić w firmie http://www.swisspol.com.pl Ja co prawda zamawiałam u nich pieczątkę do pracy, ale taka niecodzienną też na pewno zrobią. W końcu oni od lat zajmują się pieczątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zamawiać pieczątki na http://www.stampler.pl/zamow_pieczatke Zamawianie i wyrabianie pieczątek w sklepie. Najwyższa jakość usług i najniższe ceny :) Co najważniejsze czas realizacji każdego zamówienia nie trwa dłużej niż 24h .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba taki pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że sama nie wpadłam taki pomysł, a niedawno akurat mama miała urodziny! dobrze, że bliża się Dzień Matki to taką pieczątkę może faktycznie zamówię http://www.cezarszczecin.pl/ - słyszałam, że u nich są dobre ceny, ktoś potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł, ja też chcę pieczątkę na książki! Już kilka ktoś pożyczył po czym przywłaszczył, a na próby porozumienia odpowiada, że to jego! A dzięki pieczątce mógłbym udowodnić swoją własność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goemść
ja czasem zapominam od kogo mam ksiażkę a czasem inni zapominają że książka która pisiadają jest moja. Pieczątk jest takim kulturalnym przypominaczem.. wrdług mnie super. sama chcę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×