Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oddany.powiernik

Gorące wiadomości..

Polecane posty

Gość oddany.powiernik

Witam Drogie Panie, jeśli macie ochotę popisać o wszystkim z młodym, gorącym i namiętnym facetem - zapraszam. Chcę pisać o wszystkim, chcę Was traktować jak księżniczki, a jednocześnie być namiętnym i ostrym. Czekam na email oddany.powiernik@o2.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
Ryż mi przywarł do garnka, a zmywarka sobie chyba z tym nie poradzi. Poza tym martwi mnie wyższy VAT na ciuszki dla dzieci. No i szewc mnie wpienia, niby zrobił mi obcasy OK, ale był jakiś taki nieuprzejmy. Siłownia mi w przyszłym tygodniu przepadnie, bo musze wyjechać. Za dużo chyba pracuję, miałam jechać na narty, ale chyba nie teraz. I ten lakier UV musiałam poprawiać. Michaś chyba coś kombinuje, ale zbyt młody jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddany.powiernik
Do garnka proponuję druciak i sól, sypiesz na przypalone dno sól i drapiesz druciakiem - powinno się udać. VATem na ciuszki się nie przejmuj - lepiej odkupować ciuszki od znajomych, tylko bogaci kupują nowe ciuszki. Skoro szewc schrzanił robotę - idź do niego i mu to powiedz - niech naprawia. Na narty nie ma się co spieszyć - na koniec sezonu zawsze jest taniej:) A co do lakieru - nie maluj paznokci, nie będzie problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×