Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia loved

żony, co myślicie o kochankach żonatych facetów

Polecane posty

Gość takajedna38latka
rozwódkaaa i co lolitki zrobicie ze swoim jadem? ja juz męża nie mam, nie uwiedziecie mi faceta, a exmąż nadal na żadną nie spojrzał. Myslicie, ze małzonków wiąże tylko sex? Tępe strzały. Obrazacie kobiety, ale tez i mężczyzn CHWALISZ SIĘ CZY ZALISZ?? MYSLĘ ZE MAŁŻONKÓW WIAZE RÓWNIEZ DZIECKO. I CZASEM SA NA SIŁE Z ROZSĄDKU I TO JEST BŁĄD BO KAŻDY MA PRAWO BYC SZCZESLIWY. I MIEC KOGOS KOGO KOCHA I KTO GO ROZUMIE. ZAMIAST SIE ZMUSZAC ,,CZASEM NAWET DO MARNEGO SEXU Z NIE DOROZWINIĘTĄ ŻONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffotka
To pisze Julia loved :D Może i ma 38 lat. Kto ją tam wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madmłazelllll269
myśle,że tacy faceci to szuje, najpierw poznają młodą, ładną dziewczyne wykorzystują, następnie chcą ją prz sobie zatrzymac więc biorą z nią slub, pózniej ona rodzi dziecko, biega z miotłą, wącha raz w tygodniu Domestos szorując kibel... ma obowiązki, niszczy sie a facet jak to facet- z reguły ma dłuzej powodzenie u płci przeciwnej-szczególnie taki z "ustatkowany" rucha na boku młodszą bezdzietną i bez problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
rozwódko zkoncz analizowac co jest podszywema co nie.. myslę ze tutaj ludzie pisząc nie przywiazują uwagi czy postawia spacje czy nie. strasznie przezywasz. ogólnie taka zdesperowana kobieta jestes. chłopa ci trzeba i sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwdrt
Każda sytuacja wygląda inaczej i nie ma c uogólniać, że kochanki czy żony są złe. Tak naprawdę każdy (żona, mąż i kochanka) ponoszą za to odpowiedzialność. A wszystko i tak zawsze zwali się na kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko po co
zmieniasz nicki i sama ze soba piszesz? nudzisz sie? czyzby pan kochanek nie mial czasu dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
Gdy się ściemnia, zakładam brązową kufajkę i zapalam kałowe znicze, aby uczcić rocznicę śmierci Józefa S. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
Kurczę się regularnie odkąd ojciec kazał mi udrażniać rury kanalizacyjne z zalegających stolców. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttvj,hbmjkb m
o kuuurwa ile wpisow zniknelo autorce nie po nosku byly?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko po co
i mylisz sie jesli uwazasz ze nikt nie zwraca uwagi na podszywy....duzo wypowiedzi pisze ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucek... litości, teraz pod facetów sie podszywa... akurat mam i faceta i sex, może faktycznie tego sexu dziś brak, ale cóż, nie idę w ilość, a w jakość. poczekam, wytrzymam, a potem sobie pokrzyczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
A zapomniałem dodać, że jak już złapię jakiegoś dużego karpia to naciągam go ustami na pytonga i karp ginie w okropnych męczarniach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko po co
rozwodko...jedna madra osoba jestes w tymwatku ...a autorka jakas chyba psychiczna sama ze soba pisze :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
A tak w ogóle to jestem piękną kobietą a pytong vel knaga to pieszczotliwa nazwa mojej łechtuni, która od tego ocieractwa urosła do rozmiarów pyty słonia i mam trochę problemu z ukryciem jej pod spódnicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
JAK BY NIE BYŁO..ŻONY PRZEGRALISCIE ZYCIE, JEŻELI KOBIETA RAZ ZOSTAŁA ZDRADZONA TO BEDZIE SIĘ CIAGNĄC NADAL, PRZEKONACIE SIE.WIDOCZNIE NA SZACUNEK NIE ZASŁUZYŁYSCIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
nie podszywam sie ani nie zmieniam nicków a to że Ty tępa idiotko nie możesz znieść że ktoś ma inne zdanie niż Ty to już nie mój problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
A tak w ogóle to jestem piękną kobietą a pytong vel knaga to pieszczotliwa nazwa mojej łechtuni, która od tego ocieractwa urosła do rozmiarów pyty słonia i mam trochę problemu z ukryciem jej pod spódnicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
Nie zauważam błędów, ponieważ mam wzrok zamglony ekstazą, jakiej doznałam po penetracji drzewcem sztandaru czternastej drużyny zuchowej „Leśne ludki z Bydgoszczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
Lubię przejechać sobie między udami szmatą, którą wcześniej robotnicy rolni ocierali spocone torsy w czasie młócki przed dożynkami w Spale :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
PATRZCIE NA GODZINE TĘPE I PUSTE ROZWÓDKI, NIE MOGŁA W TYM SAMYM CZASIE PISAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
Zapomniałem dodać, że moją największą tajemnicą jest, że penetrują mnie analnie robotnicy z wykopu naprawiający instalację c.o. na naszym osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia loved
wlasnie i po za tym nie pisze takich durnych wpisów jak ktoś podszywający sie pode mnie z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek556
ROZWÓDKA JEST TAK ZDESPEROWANA ZE PODSZYWA SIE ZA WSZYSTKICH..PEWNIE NAWET NIKT NIE CHCE W NIEJ CHOOJA NAMOCZYC BO JEST STARA I BRUDNA LOCHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEMnOWAmi34
rozwódko ale z ciebie głupia cizia, gdybym znała twojego faceta to juz bys go nie miała za swoją zjebana osobowosc,i tepy mózdzek, zabawiła \bym sie nim i rzuciła abys wiedziała jaka jestes pusta. facet miałby porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro....
oglądam właśnie film o J>K> Rowling( tej babki co napisała Harrego pottera) . ta babka miała jaja.... I bez faceta się obyła, z małym dzieciaczkiem i bez kasy... lalki, dajcie spokój z tymi pitolkami... sa wazniejsze rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEMnOWAmi34
domyslam sie ze jest tak żałosny jak ty,,ale poswieciłabym się z myslą o tobie. twój rejon do kibel kuchnia więc domyslam sie ze nie było by mnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam ten wątek
i mam wrażenie, że tu góra trzy osoby piszą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro....
DUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boże nie da się was czytać....jestescie tak megagłupie że nie macie pojęcia. PITOLEK, PITOLEK, PISIOR OTO NA CZYM WAM ZALEŻY. GŁUPIE KROWY. ŻEGNAM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×