Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaszacząć

cześć, szukam przyjaciółki do odchudzania

Polecane posty

Gość czaszacząć

szukam dziewczyny, ktora ze mną się odchudzi, zależy mi by to byly gora 3-4 dziewczyny, by nie robić bałaganu. zaczęłam już poczyniać pierwsze kroki, od 4 dni cwiczę z jillian, mam 18 lat, waże około 76 kg przy 173 wzrostu, raczej będę liczyć obwody niż się ważyć. czy któraś chce się przyłączyć? odchudzanie długoterminowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie ja do wiosny chce schudnac 10 kg i pozniej jeszcze kilka wiec mysle ze zejdzie mi na to kilka miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszacząć
hej! to co, działamy? ja planuje z 8 kg do wakacji, mam nadzieję że tym razem się uda. czasem mi się nie będzie chcialo pisać, pewnie tobie też ale nie poddawaj się, wystarczy że zaglądniemy raz na dzien dwa. masz zamiar liczyć kalorie? ja dziś zjadłam na śniadanie 2 kromki chleba bialego (czas zastąpić go ciemnym) z serkiem president i ogórkiem konserwowym plus kawa z mlekiem. 250 kcal. pozniej zjadłam płatki z mlekiem 240 kcal. a pozniej na obiad rodzina jadła frytki, oparłam się temu i zjadłam sobie mała bułkę kajzerkę 180 kcal, serek president 50 kcal, ogórek 5 kcal, i jajecznicę na maśle z dwóch białek i żółtka jednego :) czyli jakies 150 kcal. razem jakieś 800 kcal a naprawdę się najadłam, pozniej wypije jeszcze kawę i zjem sobie galaretkę i wieczorem ewentualnie jakieś jabłko, uczę się do nocy i kolację muszę jesć. a kalorie biorę ze strony ileważy.pl polecam Ci bo wszystko widać na zdjęciach! :D a ty jaki masz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! chetnie sie dolacze, bo bylam na innym topiku, ale niestety po 1 dniu padl :/ Ja mam niestety tylko 152 i wage 57 kg :/ 2 lata temu wazylam 49 i swietnie sie czulam i wcale nie wygladalam na wychudzona (niestety ale mam dosc duza, odstajaca pupe i pasywne uda wiec nawet przy 49 kg widac ze mam na czym siedziec) :) Generalnie planuje jesc 5 mniejszych posilkow i wiecej sie ruszac. Mam w domu stepper i od tego chce zaczac. Chodzic najpierw po 30minut zeby sie przyzwyczaic (tak wiem ze spalanie tluszczu jest od 40 minu ale nie wytrzymam tylu), pozniej chce zwiekszac czas aby dosc do godzinki max godzinki i 15 minut. Wydaje mi sie, ze to wystarczy aby zdrowo chudnac. Oczywiscie ograniczenie slodyczy, makaron i ryz tylko ciemny, zamiast pieczywa jem pumpernikiel i pije wode. Co Wy na to? P.S. Mam nadzieje, ze wytrwamy razem na tym topiku i nie zostanie opuszczony po 2 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj cel to 10 kg do wiosny a pozniej jeszcze z 5 odchudzam sie ograniczajac kalorie wiec licze je skurpulatnie ale ze mam duze zapotrzebowanie to nie musze na szczescie ograniczac sie do 1000 ;) bede zagladac codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj :) mogę z wami ? :) Tak sie zabieram do tego odchudzania od 1 stycznia. Planuje sie odchudzic do wakacji, mój wzrost 174, waga 75kg, czas to zmienić ! :) Dietka plus ćwiczenia, w tamtym roku zrzuciłam 9kg, pod wplywem stresow odpuscilam sobie na maksa i waga wróciła do punktu wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 3mam kciuki za Was hehehe dobry ubaw z tym a h o j hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzam odchudzam nie mam wyjscia bo sukni slubnych wielkosci palacu kultury nie szyja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam, ładnie ci idzie, jakieś rady ? stosujesz konkretną dietę czy sama sobie wymyślasz ? ćwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandetka999
ja tez moge>? zaczełam 4 dni temu. kupiłam mnostwo zdrowych produktów, ciemne pieczywko. problemem jest brak chipsów, bo byłam od nich uzalezniona długi czas - znalazłam produkt, ktory mi je zastepuje - suszone paczki buraczków vinegret, archewek paprykowych itp. dobre jak diabli i zapycha wystarczajaco:) polecam. + duzo duzo wody dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie Ty NIE moje
Ja też ja też! Przyjmiecie mnie? Chce schudnac 15kg do konca roku jestem na diecie 1300kcal ( od lekarza) i chodze na siłownie 3 razy w tygodniu... od niedawna oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze zalozycielka tematu wszystkie nas przygarnie :P choc chaiala tylko 3-4 :) teraz ide spac, bo jutro praca, ale jutro dokładnie opiszę mój "system odchudzania" :)))) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszacząć
o jak Was tu dużo! przyjmuje przyjmuje wszystkie! ja Wam coś polecę jak chce Wam się jeść słodycze . Ja robię np tak (taki bełt troche ale ja to lubie ) dwie lyzki jogurtu naturalnego, łyzeczka dzemu, pół szklanki płatkow kukurydzianych, orzeszki , nasiona słonecznika, jabłko no doslownie do wyboru do koloru co lubicie! czasem do galaretki coś dorzucam itd. ma to nie więcej jak 200-300 kcal a może być np jako śniadanie. POLECAM BO JEST PYSZNE! a wy ile macie lat? pracujecie uczycie się? :) ja chodzę do liceum, konczy się semestr, ostra nauka do nocy, więc za mało jeśc nie mogę. jest 12.30 i zjadłam już dzisiaj dwie kromki chleba i dwie parowki z ogorkiem czyli sniadanko ok 500 kcal, i zjadłam teraz zupę ogórkową 200 kcal (kocham ogorki :D ) , a na obiad mama wyciągnęła z zamrażarki gołąbki ze świąt. mam ten problem że moja rodzinka nie odzywia się zbyt zdrowo, tzn zle nie jest ale lubią zjeśc frytki i kolacje pozno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motywacja W Odchudzaniu
Witam Drogie Panie! Zapraszam Wszystkich na: http://trening-fitness.pl/ Znajdziecie tu wiele przydatnych informacji o motywacji w odchudzaniu oraz treningu, o wyborze właściwej diety oraz odpowiednich zestawów ćwiczeń, wiele ciekawych tematów, które pozwolą Ci cieszyć się szczupłą sylwetką... Gorąco pozdrawiam! http://trening-fitness.pl/category/diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszacząć
ćwiczyłam własnie z jillian.. jak ktoras nie wie o co chodzi to wpiszcie sobie schudnij z jillian w google. od jakiegos tygodnia ćwiczyłam 28 minut dziennie schudnij w 30 dni, ale znudziło mi się, więc sciagnelam banish fat, trwa godzinę, wytrzymałam 27 minut , jestem cala mokra i czerwona jak burak :O kondycja wspaniała :O ale daje wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) czaszacząć: ja mam 21 lat, pracuję ciężko za granicą :) To dobrze ze semestr się kończy :P więcej nauki, mniej czasu na myślenie o jedzeniu :P Moje odchudzanie polega na: 1.dużo wody. 2. duuużo owoców: świeży ananas (wspomaga trawienie), jabłka, arbuz, śliwki. 3. nie jem po 18.00 a co do posiłków,piję codziennie jogurty, nie jem słodyczy (od czasu do czasu mały grzeszek tylko:)) Olej zastąpiłam oliwą, co można to piekę w piekarniku, a w ostateczności smażę,ziemniaków nie jem od 4 lat, więc jeden problem z głowy :) śniadania staram się jeść pełnowartościowe, jem NORMALNE obiady, zupy, rybę raz w tygodniu, a później juz tylko woda i owoce. i plus oczywiscie czwiczenia :) gimnastyka w domu, chciałabym chodzic na basen, ale niestety u nas nie ma krytych, tylko zewnętrzne, ale jak przestanie padać snieg od razu się wybieram :) myślę że to wystarczy na razie żeby wbić się w rytm i zapomnieć o złych nawykach! wczoraj pisałam że w tamtym roku udało mi się schudnąc 9kg, dla mojego narzeczonego 11kg, mieliśmy tą samą dietę. na śniadania jedliśmy musli z jogurtem, płatki fitness lub jajka gotowane. zero słodyczy, o 10:00 jogurt, 12:00 piliśmy shake o nazwie NUPO nie wiem czy w polsce można je kupić, jeden shake jest porównywalny do obiadu coś takiego: http://nupo.com/productinfo/Get-Started/?profile=eu&gclid=CMjcxrrzxa0CFQUOfAodHyAl_w ja robiłam je z mlekiem 0,05%. Pijąc te shake trzeba zrezygnować z obiadów, ja je bardzo lubię, więc teraz chce nieco zmienić moje odchudzanie :) i od 12:00 już nic nie jedliśmy aż do powrotu z pracy, o 17:00 jedliśmy sałatkę warzywną, czasem jogurt, w ciągu dnia oczywiście około 2l wody i owoce: winogrona, świeży ananas, jabłka. Jeżeli ktoś ma lekką pracę lub się uczy, lub w ogole nic nie robi polecam te nupo :) dodam, że nie ćwiczyłam w ogóle, ani mój narzeczony. Mam nadzieje, ze komuś się coś przyda :) Trzymam kciuki za wszystkich !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam idzie? Ja kalorycznie jem ok tylko zjadam trocher slodyczy ktore powinnam zamienic na oeoce i warzywa Musze znalezc jakis sposob by ich nie jesc ;) moze zaczne od tego ze przestane je kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc więc..
"a pozniej na obiad rodzina jadła frytki, oparłam się temu i zjadłam sobie mała bułkę kajzerkę 180 kcal, serek president 50 kcal, ogórek 5 kcal, i jajecznicę na maśle z dwóch białek i żółtka jednego czyli jakies 150 kcal. " Ja nie wiem, ale to chyba więcej nież 150? Jedno jajko mam z 80kcal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc więc..
a sory, nie zauważyłam, że podałaś do każdego produktu kcal :D za wczesna pora jak na mnie :D fajna ta str :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszacząć
hej! więc więc.. tak jajko ma z 80 kcal, ale ja sobie zrobiłam z jednego, a drugie samo białko czyli te jajka to wyszło z 100 kcal , mi idzie super jestem mega zadowolona i ciągle najedzona! dzisiaj kolezanka nie wiedząc ze się odchudzam zapytala co robie bo schudłam troche, to chyba przez te cwiczenia fitness! :D tak mnie to optymistycznie nastawiło :D dzisiaj już zjadłam ok 1100 kcal, myslicie ze musli pelnoziarniste na sniadaniie to dobry pomysl? zjadlam miske o 6.15 i do około 11 byłam najedzona, czyli prawie 5 godzin. pozniej zjadłam bułkę i w szkole, teraz mały obiad ktory sama sobie zrobiłam :D a Wam jak idzie? :) trąbka nie martw się, jak ja zaczynałam to ciągle podżerałam słodkie, już stopniowo mniej, a jak mi się serio chce to chrupie płatki kukurydziane. kup sobie kisiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaszacząćn zwróć uwagę, że zwykłe płatki kukurydziane mają tyle samo kalorii co te z dodatkami, tzn z miodem albo jabłkami. Też wcześniej lubiłam je chrupać, ale najczęściej kółeczka miodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×