Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na końcu

czy umawianie się z ludźmi z neta jest żałosne ?

Polecane posty

Gość na końcu

jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na końcu
no np. załóżmy że tacy ludzie kiedyś się pobiorą i będą mieli dzieci- one spytają ich jak rodzice się poznali a oni co odpowiedzią ? w necie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqwqw
dla mnie to nieco żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to zależy. jeżeli dla kogoś to jest jedyna szansa na umówienie się z kimś to faktycznie jest to żalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na końcu
no właśnie :o trochę żenujące bo przecież dlaczego tacy ludzie nie mogą umówić sie zkimś poznanym w realu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinnxs
"moim zdaniem umawianie sie z ludźmi z neta jest super" Umow sie ze mna to predko zmienisz zdanie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie się poznają w różnych okolicznościach a mojego kochanego mężczyznę poznałam właśnie w necie p[o pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to waśnie to i jesteśmy już prawie rok i mam w nosie kto co powie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest zalosne:)
A ja właśnie z mężem poznaliśmy się przez internet. A jak dziecko zapyta to powiem prawdę. Dla mnie w tym nic nie ma żenującego:) w sumie to nawet fajną historię mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na końcu
no w sumie to też zalezy od okoliczności. ale np. na gumtree są takie ogłoszenia i dla mnie to jest żałosne :o ale np. poznać kogoś na jakimś forum tematycznym ( o ile nie jest to kafe bo tu siedzą same świty :D ) już jest do przyjęcia ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×