Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seat ibiza

Na onecieartykuł o gwałtach i posty z kafe :)

Polecane posty

Na onecie jest artykuł o gwałtach, a w nim posty z kafe z kącika kobiet zgwałconych i zwłaszcza pod koniec jeden, identyczny jak z tematu który założyła babka na kafe. Ciekawe czy się zgodziła na upublicznienie na onecie? Czy jak już ktoś coś na kafe napisze, to można to wykorzystywać bez zgody i wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvuhbhb
Za kilka lat, jeśli nie znajdę żony, to też będę musiał uprowadzić i zgwałcić kobietę, gdyż nie pozwolę, aby moje geny umarły wraz ze mną. Obiecałem rodzicom, że doczekają wnuków. Muszę tylko znaleźć jakąś kryjówkę gdzie będę ją trzymał przez 9 miesięcy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gvuhbhb -- zostań dawcą może więcej zapylą twoimi genami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvuhbhb
nie jestem zbyt przystojny, więc to raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzui05678
a moze ta co pisala na kafe sciagla ten topik z onetu:D:D:D jak wiele innych na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona na kafe pisała jakiś tydzięn czy dwa temu. Raczej autrka topicu się oarła o kafe, co zresztą piszę na końcu artykułu, że wpisy są z różnych for. W oóle na tym onecie jak w całym tvn-e szybka prowizorka. Takei artykuły jak u nich to ja na precle pisze za 1 zł :P Chociaż ten ma dużo treści w sobie, ale wiel eożób, po poszperaniu w necie za info mogłaby to napisać, ameryki to nie odkrywają tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×