Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kszewuszko Ty mi nie czekaj na @ kochana:):) dorotq trzymam kciuki żeby i u ciebie @ nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przegladam ostatnie wpisy na tym watku Staraczek i widze, ze mam podobna "datowo" sytuacje do Nemiry. Tzn. mialam miec ovu w nd, 1.07. ale moj dochtor zobaczyl jeszcze "piekny 22mm" pecherzyk w pon 2.07. Dzis bylam u niego w celu potwierdzenia, ze faktycznie pecherzyk pekl - od ub. wtorku do pt. mial urlop. Jako, ze jestem juz po stracie jednego Malenstwa, poradzil mi wstrzymac sie z testami ( i z krwi i z moczu) do terminu @ Ale, gdy powiedzial, ze wyglad szyjki macicy jest "obiecujacy", myslalam, ze zwariuje ze szczescia :D Mam nadzieje za kilka dni moc odczytac na tescie upragnione dwie kreski... Mocno 3mam kciuki ze te z Was, ktore w tych dniach testuja - wieczorna Zdrowaske zmowie dzis w Waszej intencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja8626.... właśnie o to chodzi że normy są dla 3-4 tygodnia... jeśli owulacja mi się przesunęła, co bardzo możliwe, zrobiłam betę w 7 dniu po owulacji... stąd ta moja niepewność... bo 2,5 to jednak kompletne zero nie jest, więc coś tam się w organizmie robi... A kiedy proponujesz powtórzyć betę, żeby miała szansę trochę podrosnąć? Martson, no właśnie i mi mogła się przesunąć, a betę zrobiłam zwyczajnie za szybko.... oby ;) Czytałam na wielu forach jak dziewczyna poszła na betę w 24 dniu cyklu (30dn cykl), beta wyszła 0, a potem wielkie zdziwko bo @ nie przyszła, na tescie 2 kreski, beta kilka tysięcy... Ja wiem że to naciąganie ale... jak robiłam betę, miałam do @ jakieś 5/6 dni, więc mimo wszystko to wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) U mnie po staremu... temperatura dalej 37 i 32 dc. Dziewczynki już wam przestaję truć... co ma być to będzie...jak nie w tym cyklu to może w następnym? Z ciekawości podzwonię czy robią betę i ile ona kosztuje... życzę miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj za betę zapłaciłam 25 zł ;) A mam pytanko odnośnie tempki... Cały czas mam na poziomie 36,8... czy to nie za mało na ewentualną ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko idź na betę kochana bo ta temperatura jest zaskakująca:) Martson powtórz betę jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira powtórz jutro betę:) a jaką masz normalnie temperaturę ,wcale nie musisz mieć powyżej 37 stopni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam poczekać do piątku ale chyba nie wytrzymam... w sumie, jeśli ma cokolwiek podrosnąć, to do jutra podrośnie... pewnie z 2,5 do 4... ale to przynajmniej będzie wzrost i baaaaardzo wczesna ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira jeśli to ciąża to hcg wzrośnie nawet jutro i myślę ,że powinna być nawet wyższa niż 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie 30dc @ nie ma, tylko od wczorajszego wieczora bola mnie piersi,az sie przebudzilam po 23 -myslałam ,ze mi rozerwie-dzisiaj to samo tempka spadla do 36,7 wiec na bank przylezie jutro@ a te testy -to faktycznie nie powinnam patrzec po 3 godzinach na nie ale z drugiej strony po co wogole pojawily sie te krechy zaczelam podchodzic do tego jak kszewuszka-co ma byc to bedzie i nie bede juz robila zadnych testow ani sie nakrecala-poczekam do @ tobie kszewuszko zycze II kreseczek a jeszcze wczoraj snilo mi sie nad ranem(przed zrobieniem testu) ze pokazywalam swojemu pozytywny test i mowilam :"zobacz jakie ladne dwie kreseczki"- :) szkoda ,ze nie sprawdzil mi sie sen jak w przypadku ulegałki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq nie możemy się tak nakręcać bo zwariujemy... :) U mnie temperatura z 37,1 spadła do 37... Zobaczę jutro...jak jeszcze spadnie to na bank @ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja nadal trzymam kciuki za Was bardzo mocno!!!i wierzę ,że się udało... jeśli nie tym razem to na pewno za drugim, będę Was mocno wspierała z całego serca!!! bo ja z Wami tu zaostaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ulęgałko:* ja przestalam miec nadziej w tym cyklu,ze sie udało...bo tempka spadla pewnie jutro dostane na po 11 ide do dentysty...zaraz mi sie odechce wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja do lekarza ide na 19.20 - masakra strasznie pozno i dlatego juz sie nie moge doczekac i sie denerwuje, dzis mialam mdlosci i piersi mnie bola po bokach. w nocy musialam wstac bo brzuch mnie rozbolal ale chyba odkrylam dlaczego, to nie macica tylko chyba jelita bo łatwo przechodzi ten bol a to przez zaparcia. bardzo sie boje tego usg pierwszego zeby bylo ok, dzis mi sie snilo ze mamy blizniaki dwoch chlopcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane:) Ja mam 24dc i nawet nie wiem czy owulka była albo kiedy będzie dorotq tak z tymi testami jest mi w poprzednim cyklu testy też wychodziły pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra to pózno masz wizyte ale wytrzymasz i zobaczysz maleństwo:)Niech zdrowo rośnie fasolinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam teraz cykl ok 45 dni. owulke mialam 16 dni temu to byl chyba 32 dc. poprzednie dwa cykle byly dluzsze 56 dni i 52 jakos i owulka równo 14 dni przed @. jestem ciekawa jak lekarz tą ciąze policzy bo nie moze chyba od ostatniej@ bo to juz by byl 7 tydz. a to nie mozliwe. jezeli 16 dni od owu to 3 tydz a jak bym miala normalne cykle to 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się załapię na kwiecień? Marzec to jeszcze zima...a z zimy już chłopca mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed pierwszą ciąża miałam też dlugie cykle i jak zrobiłam test i poszłam do gina to to był 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam nadzieję że mogę do Was dołączyć :) my z mężem też staramy się o dzidziusia dlatego też ostatnio zakupiłam mikroskop owulacyjny tylko że mój mikroskop pokazuje mi już 7 dzień paprotki i nie wiem czy coś z nim nie tak czy co bo mam już 20 dzień cyklu. Staramy się od 5 miesięcy o dzidziusia tylko, że w poprzednich miesiącach miałam bardzo krótkie cykle 19, 20 dni a przy takich lekarz powiedział mi , że nie występuje owulacja. Nadzieje pokładam w tym cyklu zobaczymy czy się uda:) trzymam kciuki za siebie i za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko a kiedy mialas ostatnią @ ? serduszko biło już? ja nsie boje ze u mnei bedzie pusto itp :( glupia jestem nakrecam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Patra ni nakręcaj się tak głupio!!! Serce już było i osobnik 3mm , ja miałam 31 maja. Patra nie denerwuj się tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×