Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

U mnie nadal brak @ jestem juz zła!!! a czuje ze powinna przyjsc bo mnie nyjew brzuchu od wczoraj. mieryzlam niedawno temperature i jest 36,9 Wlasnie tez sie zastanawiam gdzie nasaz teacherka!!!??? na wakacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic mnie na @ nie boli, zero wrazliwosci piersi... i nawet mi tradziku nie wywalilo na twarzy, skora zadzwiajaco ładna :) nawet jednego pryszczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu może Ci się udało:) mam nadzieję że tak:) u mnie nadal @ brak. Wczoraj bolało mnie podbrzusze a dzisiaj już nie. Jak do pon nie przyjdzie to w pon robie test. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra super ! niech się rozwija i rośnie w siłę:) ja czekam na @ powinnam chyba dostać 19 narzie zero jakichkolwiek oznak, że miałoby być inaczej ale nie tracę nadziei może akurat się uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki!!! Patra super wiadomość!!! No widzisz a Ty się tak martwiłaś:) ja za tydzień pójdziesz to zobaczysz mały płodek:) Kaniu może się udało? kiedy testujesz?:) Krzewuszko a jak dzisiaj u Ciebie? Dorotq przykro mi ale następny razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie! Ja teraz krótko bo jadę zaraz na zakupy :) Patra gratulacje! Widzisz.... wszystko w porządku a tak się martwiłaś :) Niech dzidzia rośnie piękna i zdrowa :* U mnie temperatura rano spadła do 36,8 i dostałam @ Brzuch boli że masakra a muszę jechać... Cykl trwał 32 dni to nie jest tak żle ;) Faza lutealna mieści się w normie to też dobrze.Ale chyba muszę kupić olej z wiesiołka bo coś nie bardzo ze śluzem...jest ale bardziej wodnity :( Limit marcóweczek wyczerpany to my z Dorotq zaklepujemy kwiecień,wiosna też nam pasuje :P SCISKAM GORĄCO :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra-gratuluje:) dobrze ,ze wszystko w porzadku:) kszewuszka-oby oby ten kweicien:) moja mała jest z marca wiec moze wyjdzie ten kwiecien:) a ze mnie dzisiaj o 5.30 polecialo ;/...musialam az tampona zalozyc:( brzuch boli... ja juz nie pije wiesiolka,bo po nim mialam straszne @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam ;) Limit marcowy jeszcze nie wyczerpany... U mnie nadal @ nie ma, a jutro idę powtórzyć betę... Jestem jakoś nastawiona optymistycznie bo czytałam na wieeeelu forach, że u wielu dziewczyn beta była taka niska bo robiły za wcześnie a potem niespodzianka :) Mam nadzieję, że i ja dostanę taki prezent :) A jak nie, to zaklepuję sobie maj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie od rana zalamka: temp. spadla do 36.85C. Ryczec mi sie chcialo, wiec moj M. mowi: nie rycz, zrob test... Zeby Mu udowodnic, ze nasze starania poszly w tym m-cu na marne, zrobilam... No i... cholerka, cien drugiej kreski jest... Ech, co my, Kpbiety, sie stresow przez to wszystko najemy... :/ Sama nie wiem co robic - jechac na bete, powtorzyc test za trzy dni, w terminie @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie 3 dni przed terminem @ i dlatego zmartwilnie spadek temperatury. Nie mialam w planach robic testu przed terminem @ bo balam sie, ze @ (wredota...) przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w zasadzie prawie od razu wyszla (po minucie, mex. 2) Teraz nic nie wrzuce bo jade juz do pracy :( Moze w przerwie w pracy wyskocze jednak zrobic bete bo wynik po 1.5h bede miala juz w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obym po weekendzie mogla oficjalnie podziekowac... :D Ale stres po tym tescie jeszcze wiekszy stresior - to tak informacyjnie, dla Dziewczyn, ktore chca zrobic test przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson ciche gratulacje. Myślę że beta w Twoim przypadku to tylko formalność. Oby tak byo. Jedź na bete i daj znac jak wyniki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam betę 6 dni przed terminem @ i wyszła 2,5 ;) I już ze stresu włosy mi wypadają ;) Ale za Ciebie trzymam kciuki, na pewno się udało :) W końcu nie ważna jaka jest ta kreska, ważne, że JEST! :) Dziewczyny, a tak jeszcze jedno pytanie... betę robiłam w poniedziałek, do @ było 5/6 dni... i wyszła 2,5.. Powtórzyć ją dzisiaj, czy jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czego się najbardziej boje? Ulęgałko, piszesz że Tobie wyszła przed terminem... Ja coś czuję, że i moja beta wzrosła... ale boję się że w weekend przyjdzie @ a w poniedziałek beta będzie 0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemiro nie wiem co ci doradzic. Może postarsj się poczekać do jutra i jutro powtórz bete. Trzymam kciuki aby i Tobie się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też chyba zrobię...ale jeśli na wyniku zobaczę 4,5 to nie będę wiedziała czy się cieszyć z tego że wzrosło czy płakać że nie ma 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kiedy masz termin @? Dasz rade wytrzymać do tego czasu? I wtedy zrobic znowu bete. Wtedy będzie wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie powiedzialam ,ze nie bede testowala przed @ najlepiej nie wydawac kasy lepiej mierzyc tempke...u mnie jest tak ,ze 2 dni przed @ spada wiec jesli dzien przed@ i wdniu bedzie sie utrzymywala to wtedy zrobie tesciora... szkoda kasy i nerwow:) ja sie juz nastresowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, ja @ powinnam dostać w sobotę... Ale w piątek po południu wyjeżdżam, i bardzo ważne dla mnie jest żeby przed wyjazdem już wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson po cichutku gratuluje:):) Patra jeszcze raz gratulacje:)Niech maluszek zdrowo rośnie:) Kszewuszko Ja też zaklepuje kwiecień razem z Wami hehe:):) Ulęgalko jak sie czujesz??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia czuję się dobrze:) dziękuję. Chociaż czasami mnie mdłości nachodzą ale da się przeżyć ale tak ogólnie jest ok. Nemira nawet jak zrobisz dzisiaj betę to powinna skoczyć do góry i to już będzie dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysyp ciąż mamy. Ale fajnie :) FFFF piz du u mnie z tą tempką bo dzisiaj skoczyla znowu na 36,9 :/ o co chodzi?? a to juz 35dc. wiecie ja testu robic nie mam zamiaru bo jaka ciaza? kiedy niby skoro seks byl w tym miesiacu zaledwie kilka razy i raczej nie w czasi owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_________dolno l skie Ulęgałka___________9________29________?____________lube lsk ie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______7________34________09.08__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomor ski e Natii_00___________6________22________01.04__________wiel kop olska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opo lska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________ślą sk< br /> dorotq_____________8________33_______10.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo b_a88____________1__________24_______? ______________Śląsk BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owo ść Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25________14.01.2013_____??______ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kaniu fajnie,fajnie. Tylko ja sobie postanowiłam,że bym chciała urodzić drugie dziecko do 35 roku.Kurcze to pozostają mi już tylko 3 cykle bbbuuuuu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×