Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość wiwen33
do stopkakropka.... nie nie chorowałam , żadnych pigułek nie brałam po prostu nic ..... ale wiem jak to jest i współczuje wam dziewczyny , ale naprawdę posłuchajcie mnie , ja jestem psychologiem i z doświadczenia wiem jak to jest ,...po prostu odprężcie się i przestańcie o tym tak dużo myśleć , im więcej myślcie o tym tym gorzej .... głowa do góry i bedzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja no to trzymam kciuki żeby się udało, widzę że większość kobiet zazwyczaj właśnie bolą piersi a mnie szlag trafi bo nic mnie nie boli :\ no nic cierpliwie czekam może coś zaboli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 dc ale gin mi mówił jak byłam na wizycie że ten cykl będzie długi. Dlatego nie wiem co o tym myśleć. Powiem wam że przez prawie dwa tygodnie bolał mnie jajnik nie bez przerwy ale często. Mąż już sie martwił i kazał iść na wizyte. Ale już mnie później nie bolało więc nie poszłam. W pon robiłam test wyszedl negatywny. Dlatego zaś czekam do pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to liczyłam , liczę na ten cykl bo mój mąż za niedługo wyjeżdża w delegacje no i bedzie tylko na weekendy no niby powiedział, że będzie przyjeżdżał jak będę wiedziała że to ten dzień. od następnego cyklu będę mierzyć temkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopkakropka trzymam kciuki żeby się udało.. a kiedy masz termin @Powiem wam że strasznie bym chciała żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku Maju jakie masz długie cykle. Myślicie , że po owulacji jeżeli doszło do zapłodnienia to odrazu są jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Maju nie wiem dokładnie bo mam nieregularne cykle w tamtym miesiącu miałam cykl 27 dni a teraz mam 23 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi że mam raz co 30 dni a raz dłuższe. Byłam z tym u gina ale sami byli beznadziejni. I w końcu poszłam prywatnie i z niej jestem zadowolona:) zrobilam badania hormonalne i musze isc do poradni chorób tarczycy. Kazala przyjsc w 2-4 dnia kolejnego cyklu ale ten kolejny cykl nie chce nadejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira to znaczy ,że wszystko jest rozpulchnione, miękkie w środku. Powtarzałaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju jedyne co to musisz cierpliwie czekać a jak dostaniesz @ to lec szybko zrób te badania bo może to tarczyca jest przyczyną takich cykli. Jak cos jest do wyleczenia to wyleczysz i szybciutko do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak chce zrobić. Ale ta @ nie chce przyjść:) czekam na nią a tu lipa. Do wizyty jej się nie spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiwen 33- ja nie obczajam tego "odpuscic"... od kiedy urodzial sie corka (ma juz 7 lat) nie zabezpieczamy sie nie stosuje zadnych tabletek i nie rozumiem ,zeby przez 7 lat nie było "wpadki"????? przeciez nie myslałam o drugiej ciazy przez te lata ,dopiero od niedawna? wiec o co chodzi???? a tak poza tym wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja jestem tego samego zdania. Latwo powiedzieć odpuścić ale trudniej zrobić. Łatwo się mówi tym którym się udało. Nie pamiętają już jak były na naszym miejscu. Znam to bo mój brat ciągle mi gada żebym wyluzowała a sam kilka miesięcy temu był gorszy jak ja. Vivien a Ty chcesz być w ciąży czy już nie? Jeżeli to zbyt osobiste pytanie to nie musisz odpowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko test negtywny. Mowilam ze tak bedzie. Nie jestem rozczarowana wcale ale obiecalam zrobic wiec zrobilam. Dzisiaj mi sie snilo ze robilam test i wyszly dwie kreski we snie... ja sie obudzilam to nawet mialam nadzieje ale szybko sie rozwialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu a może test za wcześnie? Albo miał za mała czułość. Kaniu a kiedy powinnaś doarać@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwen33
DO Maja8626 wiesz Maja Jak na dzisiejsze czasy dwójka dzieci ( a mam parkę ) to chyba już wystarczy......:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja nie zapomniałam jak się starałam i na pewno Wam nigdy tak nie powiem ,żebyście odpuściły i wyluzowały bo ja sama do końca tego nie zrobiłam;) Kaniu a już zrobiłaś ? nie ma nawet jasnej? to co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam z rana. Nie ma nawet jasnej kreski. Czułośc testu to 25, moja @ powinna przyjsc 9.07 czyli 4 dni temu. co sie dzieje? zapewne przez antybiotyk opóznia mi sie @. ale jak dzisiaj zrobilam test to juz przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko wiem o tym:) Kaniu a może kup czulszy test. Może się uda:P trzymam kciuki:D oby Wam się udało:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-ja mialam tak samo:) przed zrobieniem testu z porannego moczu snilo mi sie ,ze pokazuje swojemu jakie ładne dwie kreseczki-a tu po zrobieniu d..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakrecilam sie tylko tym testem co pokazal po kilku godzinach ta druga kreske...juz nie kupie takich testow;/ postaram wogole nie robic przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może sny się spełnią. Kurcze tak bym chciała... Dorotq a kiedy powinnaś dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny matko ale Wy ranne ptaszki jestescie :) wiecie co dzisiaj przespalam cala noc bez zadnego bolu, jeju jak to dobrze, nigdy wiecej femibionu. czuje sie bardzo dobrze tylko te piersi :) jajnik czasem zakluje ale bardzo rzadko. to ze jajnik kluje to wcale nie wyklucza ciazy. jesli chodzi o moje pierwsze objawy to to ze tydz. przed @ juz mnie brzuch na nia pobolewal a nigdy tak nie mialam i piersi troche pelniejsze ale nie bolaly ani nic. a teraz wyczytalam ze to ze ciagle mialam testy owulacyjne pozytywne( przez 7 dni) to juz mogły byc zmiany hormonalne :) Ulęgałko a masz mdłosci ? trzymam kciuki za Was wszystkie i czekam na kolejne dwie kreski na tesciorze. aaa i wiecie Co przyszedl ten darmowy test wczoraj ciazowy i oczywiscie zrobilam i krechy sa juz grube i ciemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny matko ale Wy ranne ptaszki jestescie :) wiecie co dzisiaj przespalam cala noc bez zadnego bolu, jeju jak to dobrze, nigdy wiecej femibionu. czuje sie bardzo dobrze tylko te piersi :) jajnik czasem zakluje ale bardzo rzadko. to ze jajnik kluje to wcale nie wyklucza ciazy. jesli chodzi o moje pierwsze objawy to to ze tydz. przed @ juz mnie brzuch na nia pobolewal a nigdy tak nie mialam i piersi troche pelniejsze ale nie bolaly ani nic. a teraz wyczytalam ze to ze ciagle mialam testy owulacyjne pozytywne( przez 7 dni) to juz mogły byc zmiany hormonalne :) Ulęgałko a masz mdłosci ? trzymam kciuki za Was wszystkie i czekam na kolejne dwie kreski na tesciorze. aaa i wiecie Co przyszedl ten darmowy test wczoraj ciazowy i oczywiscie zrobilam i krechy sa juz grube i ciemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania bardzo możliwe że to przez antybiotyk. Trzeba mieć nadzieję , że następny cykl będzie już pozytywny:) Każdy mówi nie nakręcaj się nie nakręcaj się i nie myśl czy ktoś potrafi wyłączyć myślenie ? jeszcze jak ja czekam na upragniona pierwsza ciąże i patrzę na koleżanki albo słyszę że któraś wpadła to tym bardziej myślę i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Stopkakropka Ja nic nie płaciłam za monotoring chodze na nfz:) dorotq ja wierze w odwrotnośc snu,przynajmniej ja tak mam,że jak mi sie coś sni to tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×