Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej kobietki 🖐️ maja dziewczyny tu na farum pislay ze jak test owulacyjny wychodzi pozytywny tez kobietom ktore sa w cizay wiec ty nierob juz testow owulacyjnych tylko lec po ciazowy kochana :) silka skarbie 🌼 ola jak wesele i twoj brzusio juz urosl troszeczke ? u mnie ok za tydziem @ ma przylezc jakos w tym misiacu i u nas nic z tego moj mial duzo pracy wiec nie meczylam go :P a ja niedlugo do szkoly ostatnie dni wkacj ciekawe jak to bedzie i czy dam rade hehe :P milego dnia dziweczynki trztmam kciuki za wszytkie testujace buziaki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mycha ja tez poronilam tylko ze w 4 tyg i lekarz mowil zeby zrobic miesiac przerwy zeby dac odpoczac organizmowi i hormonom i powiedzial ze po poronieniu sie szybciej zachodzi nie wiem ile w tym prawdy bo u nie juz 6 miesiecy mija a ja dalej w ciazy nie jestem mam nadzieje ze u ciebie bedzie inaczej i niedlugo oglosisz nam dobra nowinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka - ja raptem tydzien pozniej niz Ty... zdazylam tylko pecherzyk zobaczyc na USG... a miesiac minal bo byla @ wiec chyba jestem coraz bardziej na tak za nieuwazaniem... buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko poczekam jeszcze z tym testem. Nie chcę znów sie rozczarować. za tydzień zrobie. Test czeka w szafce. Oby ten pokazał II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :* U mnie już jest 1dc :( wszystko jak w zegarku, co do proy dnia nawet :( czułam to przez ostatnie dni, dlatego nawet pisać mi się nie chciało...wystarczająco się obciążyłam psychicznie..... jest mi źle :( i smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane!!!! U mnie znowu komputer nawalił....brak slów :( jak się wkurzę to poleci przez okno! Nie mam jak do Was pisać ale chcemy jutro jechać po laptopa dla syna i znowu będę z Wami na bierząco :) U mnie 12 dc i jajnik od wczoraj boli... chyba owulacja się zbliża bo dziś także temperatura spadła o troszeczkę... jesteśmy w trakcie staranek :) Poczytam Was jutro :) trzymajcie się papa!! :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEACHERKO KOCHANA przykro mi=cholera no,tak czekałam na dobre wieści..nastepnym razem musi sieudac,badzmy dobrej mysli!kwiatek trzymaj się! ja na poprawe chumoru obzarłam się...:(...z czego znów dołek ach jakia ja głupia...a jeszcze lody sie mrożą(sama robiłam)2 raz w życiu ale pyyycha:)a co tam raz w mc.pogrzeszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZEWUSZKO=fajnie ze jesteś:)owocnych staranek kochana!!!:)buziak ULEGAŁKO=TO DOBRZE chyba,ze nie czujesz..?tzn.mdłości,zgagi itp...moja kumpela tak własnie przeszła prawie całą ciążę,takim to dobrze:)zdrówka dla WAS:) MAJA=ŻYCZĘ 2 KRESECZEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁPECZKO SKARBIE!Fakt,niedługo koniec wakacji i znów obowiazki...dasz rade silna kobitka jestes jak i reszta kobitek tyle co my przechodzimy to juz nic nas nie zagnie chyba..ja od wrzesnia zmiana pracy:( w suie to nie chcę,bo bardzo odpowiedzialna z 5 miesiecznym dzieckiem!i nie tylko ale mam stracha troszkę bo daaawno nie zajmowałam sie takim małym dzieckiem..kurna!może da mi do myslenia o dalszych starankach...albo na plus albo minus..?czas pokaże...jak myslicie dziewczynki?bo swoje czy z rodziny to inaczej,ale takie całkiem obce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszko Ja mam 14dc i dzisiaj mnie bolał jajnik wiec może mam owulke chociaż nie wiem bo mam długi cykle.Wśrode ide do gina bo kazała mi przyjsc i mi powie czy owulka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swoim niby inaczej a jednak tak samo... bedziesz miala przedsmak wlasnych obowiazkow... nie jedna mama klela ze nia zostala od czasu do czasu... ale to normalne.. jak czlowiek zmeczony i bezsilny to rozne glupoty przylaza mu do glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie u gina, wszystko rośnie zgodnie z planem :) Założył mi karę ciąży, więc postanowiłam przenieść się w tabelce do kategorii brzuchatek: STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________10________33_______13.09______Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopolska tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łódź cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląskie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali, dzisiaj nie miałam usg, tylko zwykłe badanie, wiec nie wiem. Usg mam w przyszły wtorek, to jest to badanie genetyczne, to wtedy dowiem sie jak mały człowiek urósł :) A teraz lekarz ocenił powiększenie sie mnie samej (macicy). A ty wybierasz się na badania genetyczne? Co o tym w ogóle myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę w czwartek. Zrobię te badanie na które pokieruje mnie gin. Dzień wcześniej idę na badanie z krwi, tak aby pójść do niego z aktualnymi wynikami morfologi, TSH i coś tam jeszcze (nie mogę doczytać ze skierowania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po moim nie mogę się doczytać, ale panie w laboratorium znają jego charakter pisma, więc jak do tej pory trafiały we właściwe badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmienię jedną rzecz w tabelce. Niestety nie jest to miejsce. Przynajmniej na razie... STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolsk a Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland Maja8626__________9________26_______??_________śląsk dorotq_____________10________33_______13.09______Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07______małopols ka b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopols ka tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łód Śliwka Hanakali dobrze ze malenstwa zdrowo rosną:) oby tak dalej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolskie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________8________26________ 14.09____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland Maja8626__________9________26_______??_________śląsk dorotq_____________10________33_______13.09______Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopolska tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zmienilam swoje dane w tabelce. Nawet się tak uśmiechnelam bo to 8 cykl a liczba 8 to moja ulubiona :) Teacherko kochana nie martw się. Ja tez mialam 2 dni dola jak @ przysła. Drugiego dnia czyli w niedziele to juz wyłam bo u nas były dożynki i siedzieliśmy przy stoliku z naszym pracownikiem i jego rodzina... szwagerka w zaawansowanej ciazy i jego zona w 2 miesiacu. Pochwalili sie nam... jeszcze zdjecie USG wyciagneli i sie rozplywali nad nim... masakra jak mi przykro bylo... a i takie aluzje ze moze i ja jestem bo mi sie niedobrze zrobilo po kiebasce... malo im ze zlosci nie krzyknelam czegos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki - wiem ze bardzo chcecie byc w ciazy ale takie mocne cisnienie i stres naprawde kiepsko dziala... ja zaszlam dopiero w 12 cyklu a wczesniej jedynym zabezpieczeniem bylo tylko to ze nie zostawal w srodku (przez 4 lata)... a jednak w koncu zaszlam... ale wiecie kiedy... gdy czulam sie bezpieczna szczesliwa i wcale nie zastanawialam sie nad dniem cyklu... chociaz sprobujcie wyluzowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam ze zadna nie jest starsza ode mnie bo skonczylam 35... czas sie dla mnie konczy... i tak co ma byc to bedzie... bardzo chce zostac mama a przez poronienie czuje sie niepelnowartosciowa kobieta ale i tak wiem ze natury nie przeskocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny:) u mnie 9dc....juz niedlugo kupie testy owul. ja ostatnio stwierdziłam ,ze to juz nie te czasy jak sie bylo młodym i sex był kilka razy dziennie:P hehehhe..teraz dziecko ,praca obowiazki,stres itp...... wiec mniej czasu i siły na to kiedys czlowiek zył bezstresowo.... ale tak jak mowicie...najwazniejsze ,ze przytulanki sa z milosci a nie z przymusu.... wszystkim dziewczynom zycze II kreseczk.... trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- juz niedlugo dogonie cie z wiekiem;) mi 34 stuknie w grudniu a powiedz,ty starasz sie o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kania teacherka przytulam mocno:*:*:*:*:*: Dorotq masz racje co do przytulanek koniecznie z miłością:):)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolskie< br /> Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________8________26________ 14.09____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolsk a Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland Maja8626__________9________26_______??_________śląsk dorotq_____________10________33_______13.09______Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska< br /> b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______16.09_____wielkopolska< br /> tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zmieniłam datę w tabelce, ale numer cyklu zostawiłam, bo tak się doliczyłam, że od grudnia się staramy (z przerwą na czerwiec i lipiec) więc to teraz będzie ósmy (dopiero....?) Kaniu, oby szczęśliwy dla nas... Mam doła ogólnie..:( pokłóciłam się z moim...spałam dzisiaj w salonie.....zła jestem na wszystko.... Mój mąż pracuje że tak powiem w branży dziecięcej, więc ciężko mi przestać myśleć, wszędzie katalogi wózków, ubranek, akcesoriów :( Wczoraj przywiózł taki słodki kartonik ciuszków z jakieś eko bawełny... poryczałam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka te liczenie tych cykli to masakra w moim przypadku to chyba zaczne liczyc pożądnie od tego cyklu bo poprzednie cykle były masakrycznie długie no i niektóre cykle były bezowulacyjne,a teraz bede brać duphaston od jutra. Wiem,że to przykre jak sie staracie i trudno nie mysleć jak widzisz te ciuszki wózki itd....przytulam Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie da się nie myśleć..:( potrzebuje jakiegos kopa żeby się ogarnąć....wziąć w garść, bo narazie jestem na etapie szukania odpowiedzi na pytanie "dlaczego teraz też nie..?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - pierwsze wiec tym bardziej bardzo bym chciala jak najszybciej... ale jest jak jest... jakos nigdy nie unikalam bardzo okazji by zajsc w ciaze ale najwyrazniej dla mnie byl inny plan... moze nawet nie wiedzialam ze nie bylam gotowa... nie wiem... mam tylko nadzieje ze jednak zostane biologiczna mama zdrowego maluszka... niestety raczej na drugie to juz nie bedzie czasu bo wiek nieco nie ten... no ale sie zobaczy... teraz juz nic nie planuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka - nieszukaj odpowiedzi bo nie znjdziesz zapewne... dzieciaczki przychodza gdy one tego chca a nie gdy my tego chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×