Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej:) Dorotq My teraz sie kochaliśmy 12,13,14 dc tak kazała gina:) bo tak była owulacja:) Jak tak mniej wiecej pamietam to w zeszłym cyklu tylko raz przypadło na te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- trzymam kciuki:) powinno sie udac:) ale ja sie zastanawiam ,bo wtedy tez mialam roznie cykle nie typowo 28 dniowe i jak kochalismy sie 13,14 i 15dc to wyszlo za 1 razem a teraz? no tak ,tylko to bylo prawie 8 lat temu:) u mnie policzylam to jst dzisiaj 14dc nic nie czuje ,naet sluz nie rozciagliwy,pewnie dopiero za 2-3 dni bedzie owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym:) teraz miałam cykl 28 dc i owulka była:) książkowo:P w porónaniu do poprzednich cykli to ten jest idealny wszystko prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie też z tymi testami to ciężki temat niby wiem o co chodzi a tak na dobra sprawe nie wiadomo czy sa wiarygodne. dzisiaj drugi dzien na duphastonie a sluz taki metny jakis nie wiem czy to juz taki po owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotg pewnie i tym razem nic z tego... a cycki wieksze bo mam 3kg na plusie :P W pierwszej ciązy nawet nie wiedziałam ze istnieją testy owulacyjne,zielona byłam na temat sluzu...Staraliśmy się pół roku.No ale to było przeszło 13 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam za wszystkie nasze dziewczynki!!!!! Jedynie co robię to po przytulankach 20 min nogi z pupą do góry.Wydaje się to smieszne ale metoda sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie musimy zobaczyc dwie kreski:)Dorotq i kszewuszka niby za drugim razem łatwiej a tu guzik prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to sie staramy o pierwsze a tu widzę że niektóre z Was juz maja po jednym :) ja to zmieniam lekarza bo ten mój to chciały zeby wszystko było naturalnie bez zadnych tabletek itd. byłam u niego w lecie bo miałam bardzo krótkie cykle 19-20 dni a przy takich nie wystepuje owu to mi powiedzial zebym sobie czekala samo sie ureguluje;/ samo sie nic nie zrobi i biore duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopkakropka u mnie dodatkowy problem bo mam endometriozę :( Jestem po operacji i leczeniu.Mnie endo zaatakowała jajniki,jajowody mam drożne.Mam robione co jakiś czas usg czy torbiele się znowu nie robią ale jest ok.Wykresy z temperaturą w normie :) więc mam nadzieję że kiedyś zobaczę upragnione 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, a ja w tym cyklu chyba niebede miała owulki , zero bólów , śluzu tyci , ale cóż od tsh może sie do końca zepsułam, jutro gin zobacze co powie :( dziś śnił mi sie mój wujek był jakiś dziwny mało mówił i miał prawe oko chore przymknięte był blady, shit nie lubie takich snów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu cos tam slyszalam o tej endometriozie ogladalam kiedys w rozmowach w toku. ja to jak czasami nie trzymam w gorze to zdaza sie ze wyplywa spermeczka ;/ no ale przeciez te co w krzakach sie tam teges i z wpadki zachodza to z nogami do gory w krzakach nie leza :p ja to mam nadzieje ze jak zmienie lekarza to wkoncu wysle mnie na jakies badania hormonalne i powie mi cos konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ulęgako - super, że maleństwo zdrowe, tylko szkoda, że takie tajemnicze i nie dało zobaczyć płci :) Ja też już jestem po badaniu. Dzięki kochane za trzymanie kciuków :) Wszystko w porządku, całe i zdrowe, no i znam płeć - dziewczynka :) Dziewczyny, co do testów owulacyjnych to pojęcia nie mam, nigdy ich nie robiłam, więc nic nie doradzę. Trzymam nieustająco za was kciuki, ale sie trzeba naczekać na te dwie kreski, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka bardzo się cieszę!!!! Super mała ksiezniczka :) Ja też tak chce :P Mój mężuś byłby szczęśliwy wiedząc,że dziewczynka ale dla mnie to obojętne.Byle by było całe i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Śliwka niech malenstwo rosnie w sile:) kszewuszka sprawiedliwosci nie ma;/ musimy sie starac dalej chociaz to irytujace strasznie jest czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko, Mała księżniczka - to dobre :) Mi tez to było zupełnie obojętne, czy chłopak czy dziewczynka, ale skoro już wiem, że to lalunia, to cieszę się, że będę musiała bawić się samochodami :P Stopkakropka - rośnie że hej, znowu mi przesunęli termin porodu, mam teraz na 6 marca, dzidzia o tydzień jest do przodu względem terminu z ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy chłopca,juz nastolatek który przejmnie po tatusiu działalność gospodarczą związaną z samochodami :) To teraz by nam się przydała do rozpieszczania mała księzniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne śliwka zeby zdrowa była ale dziewczyneczke to przebierac bedziesz kiteczki warkoczyki robic sukienki balówki kupowac ..........mmmmmmm ale supcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×