Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja ogólnie strasznie nie lubie chodzić do rossmana , tak ochrona wszystkich jak złodzieji traktuje, kiedyś babka tak mnie obserwowała że prawie do koszyka z zakupami mi wlazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie najgorsze jest takie gadanie. Które nic nie pomaga. Kurcze ja ten cykl zaczynałam tego samego dnia co Kania i Teacherka u nich już jest kolejny cykl a u mnie ciągle nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossman, tesco i inne sklepy to jeszcze nic. Chodziłam kilka lat temu po media markt i oglądałam lodówki, piekarniki zmywarki a ochrona mciągle za nami. W końcu sie wkurzyłam i powiedziałam na głos ze raczej te rzeczy nam się do kieszeni nie zmieszczą więc nie musi tak za nami chodzić. Wtedy się trochę odsunął. Sporo takich sytuacji było. Ale Wiecie co ja pracuję w sklepie i patrząc z drugiej strony (pracownika) to niektórzy klienci sa tak upierdliwi i czepiaja się o byle co że nie idzie wytrzymać. Ja sama wiem jak przychodzi taki upierdliwiec że czasami nie da sie wytrzymać. Dlatego innym się obrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, jak poprawiłam ten nieszczęsny karton z pączkami identycznie jak wcześniej stał :) to powiedziałam przesłodko i głośni do pani ze sklepu "BARDZO PRZEPRASZAM, ŻE PANIĄ TAK BARDZO ZDENERWOWAŁAM BIORĄC 2 PĄCZKI Z PUDREM A NIE TE Z LUKREM KTÓRE PANI CHCIAŁA ABYM KUPIŁA" ona odwróciła kota ogonem i odparła "NIE, NIE ... ALE DOBRZE BYŁOBY ABY KAŻDY KLIENT PO SOBIE POPRAWIŁ TOWAR" no i tak sobie pogadałyśmy :) Dodam, że nie należę do klientów co to robią rozpiździel w sklepie, np. biorą parówki a potem je pizdną w makaron, albo masło w proszek do prania itd. Zawsze gdy coś wezmę do koszyka a potem się rozmyślę to wracam o odkładam w to samo miejsce. Wychodząc ze sklepu zadałam kasjerce pytanie "PROSZĘ PANIĄ, MACIE W OFERCIE DWA RODZAJE PĄCZKÓW: Z LUKREM I Z CUKREM PUDREM. ONE SĄ POMIESZANE W KARTONACH. CZY KLIENT MA PRAWO SIĘGNĄĆ DO NASTĘPNEGO KARTONA JEŚLI W TYM NA WIERZCHU NIE MA TYCH KTÓRE LUBI? kasjerka odpowiedziała "OCZYWIŚCIE, ŻE TAK" dodałam tylko, że "PANI KOLEŻANKA PRZY TAMTYM REGALE MA INNE ZDANIE A W DODATKU ODZYWA SIĘ NIESTOSOWNIE DO KLIENTÓW PRZY INNYCH KLIENTACH" Ta kasjerka mnie przepraszała, bo tak wypadało. Nie chciałam się zbytnio nakręcać, choć przyznam, że chodziło mi po głowie złożenie skargi do kierownika albo coś w tym stylu. Ostatecznie olałam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani endokrynolog coś napomknęła o hsg , boje sie jak holera tego badania rozmawiałam z nią o ziółkach tych co piłam mówiła że one nic mi nie pogorszą napewno ale raczej też nie polepszą jednak zastanawiam sie nad mieszanką ojca klimuszki oczyszczającą , może tam coś jest kurcze no niewiem , spróbuje tych ziółek a jak nie wyjdzie to zapisze sie na hsg , ciekawe czy można to pod narkozą zrobić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacherka 23
bezik ja mialam hsg, nie jest za przyjemne ale trwa krociotko 2-3 min. to taki bol jakbys nagle @ dostala...takie skurcze.... spokojnie, szkoda znieczulac sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-a moze spodobałas sie temu ochroniarzowi:P i dlatego tak łazil za toba?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie traktuj pozytywnego testu owulacyjnego jako potwierdzenia wystąpienia owulacji. Pozytywny test owulacyjny informuje jedynie o tym, że ciało przygotowuje się do owulacji, a nie że ona wystąpiła. Czasami pomimo pozytywnego testu owulacyjnego do owulacji nie dojdzie lub przesunie się ona w czasie (np. w skutek stresu lub choroby). to przeczytałam na ovu kurde a ja zawsze przed dodatnim testem w dniu pozytywnego a nie po...sie przytulamy moze tu moj błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Hanakali to 10 tydz i 3 dzien. kurcze dziewczyny Wymacie problemy z chlopami i ja tez. ostatnio strasznie sie klocimy. nie wiem czy to te hormony czy co ale on mnie tak wkurza ze nie wiem. wczoraj mu pow. ze sama dziecko wychowam. jest mi przykro i zle i wiem ze nie powinnam sie denerwowac ale co zrobic? od wczoraj nie rozmawiamy ze soba. jestem tak zla ze najchetniej bym komus przywalila, jak bym ja trafila na pania tak w LIDLU teraz to chyba bym jej te paczki na glowe wsadzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacherka 23
bezik u mnie w porzadku, wszystko drozne i prawidlowej wielkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja doprowadzam do ładu pokój syna :P Mycha udanych wakacji :) Beziku ja miałam drożność robioną w czasie operacji jak byłam uspana... wyszło ok co przy 3 stopniu endometriozy rzadko się zdarza. Dzisiaj mam 15dc.Wczoraj miałam temp 36,5 a dziś rano 36,8... to chyba owulacja? I jajniki jeszcze bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie 14 dc bolały jajniki i cieszyłam sie że bedzie owulacja a według usg jej nie było:(dlatego w przyszłym cyklu ide na monitoring a duphaston bede brać przez conajmniej 6 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka nie mierze,poprzednia gin mówiła ze nie mam owulacji tzn raz jest raz nie ma ale nie potrafiła nic mi na to zapisać pewnie sie jej nie chciało głupia tyle cykli straconych:( a do tej co teraz poszłam to powiedziała że owulki nie ma ale w przyszłym cyklu mam przyjsc na monitoring jesli nie będzie owulacji to zapisze mi leki a jesli bedzie to powie mi kiedy współżyć co nie oznacza że tylko wtedy bedziemy sie kochać :P bo Ja nie myśle tylko o zajściu ale o przyjemności przede wszystkim :P Czyli tak naprawde to od przyszłego cyklu zaczniemy sie starać bo te cykle były stracone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a ja sie zastanawiam po czym tak naprawde lekarz rozpoznaje że była owulacja... bo raz jak byłam na usg to lekarz powiedział że jak jest płyn w catoce dauglasa a innym razem inny lekarz mi powiedział że to niema znaczenia czy w zatoce jest płyn bo on może być nawet przy zxapaleniu itd... mój m mówi że nie da sie tego sprawdzić no ale on lekarzem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik da sie po tym płynie,podobno po endometrium nie wiem sama Poprostu nie pękaja te pęcherzyki:( Zobaczymy co monitoring pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... trochę mnie tu nie było... u mnie 13dc... byłam we wtorek u gin, mierzyła pęcherzyk i jutro też idę zbadać czy się powiększył... gin stwierdziła, że aby zajść w ciążę trzeba się kochać 4 razy tyg przez cały cykl nie patrząc na fazy.. już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy mówi co innego. Wydaje mi się ze nie ma na to złotego środka ani zadnego "przepisu" Co mi z tego że będe się kochac z mężem 4 razy w tygodniu jak nie ma np owulacji. wtedy nawet codzienne przytulanki nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie.... nic z tego nie kumam... poza tym we wtorek miałam za mały pęcherzyk, za cienkie endometrium... duupa... ciekawe co jutro powie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus trzyma, kciuki aby urosło:) i w końcu ktoś musi przełamać to milczenie i w końcu napisać o dwóch kreseczkach na teście. Nie moze minąć sierpień bez choć jednej brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus jakie to wszystko niesprawiedliwe:( Ja w tym cyklu nie miałam znowu owulacji:( Przytulam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już na to wszystko siły... im człowiek bardziej chce tym gorzej wychodzi... już nie wiem kiedy się przytulać żeby ewentualnie mogło coś z tego wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może owulka ci sie misiu przesunęła jakoś , kurcze ja w tym miesiącu robiłam se testy lh i negatywne wszystkie a śluz miałam już koło 7 8 9 dc , więc u mnie też dupa blada.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy miałam. Znowu ten cykl kurcze bedzie 50 dniowy... pociąć się idzie. Biore leki na tarczyce i myslałam że to pomoże a tu lipa. Kolejny cykl do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×