Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
Przed chwilą wieszałam firanki i jeszcze nie byłam w aptece bo jakoś nie mogę się zebrać :) ale jak tylko wrócę to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ewusia!:) czekamy z niecierpliwością Ira zrób jeszcze jeden test, jak nie masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Hej babeczki, widze że dużo sie u was dzieje , trzymajcie sie i dbajcie o siebie, a nie tak jak ja kurcze, w piątek ide do gina, chyba mam zapalenie przydatków, strasznie jajniki bolą cały dół kręgosłupa, ciśnienie mam 90/60 i cały czas 37,3 czuje jakbym miała zaraz okres dostać , w nocy tak brzuch bolał że nurofen zjadłam a i tak nie przeszło , w tym miesiącu klapa ze starankami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
robiłam i negatywny wyszedł , a okres 1 miałam ale był, więc to nie dzidzia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia, ulęgałka macie rację, powiedziałam to co miałam jej powiedzieć a na resztę nie wpłyne, jej życie jej zdrowie. Ehhh.... ale mam lenia nic mi się nie chce :) jej ja też czekam na te teściki dziewczynki już nie mogę się doczekać która pochwali się teraz dwoma II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się zgodzę z biegusią mi też trochę nie podchodzi bo na tej modelce za ciekawie nie wygląda no i cena nie adekwatna, wydaje mi się droga jak na taką sukieneczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za komentarze , trochę też do niej nie był przekonana , poszukiwania trwają!!! ogólnie lubię zarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też lubię zarę choć czasem wydaje mi się, że niektóre rzeczy naprawdę nie są warte tych cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś z koronek :) bardzo modne w tym sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ..... ja mam problem z netem wiec nie jestem na bierzaco ;( u mnie pada desz i ogolnie czuje sie do d....y nawet kawa nie pomaga mam strasznie niskie cisnienie chyba musze sie zdrzemnoc;P biegusia wrocilas kochana no nareszcie ;D ulegaleczko mama nadzieje ze staranka rozpoczete.....bezik jak tam twoja kurzajka?.......ira ewus i jak wasze testy trzymam kciuki za dwie krechy ;) czarnulka , maya , ema , ,slasicajak sie maja nasze brzuchatki? jak moj net bedzie sprawny to was poczytam ; buziaki dla wszystkich ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Kupiłam jakiś test Vitam. Nie maiłam jeszcze takiego. Zobaczymy co pokarze... ulęgałka mi też jakoś nie przypadła do gustu ta sukienka. Może dlatego że sama jestem taka chuda i na mnie też by tak wisiała. A poza tym to uwielbiam czarny kolor :) Jak coś znajdziesz to pokazuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
boje sie ruszyć tą paskudną kurzaje , nie chce żeby sie rozprzestrzeniła :( a mi sie sukieneczka ogólnie podoba jakby miała ją na sobie babka z biuścikiem , wąska w pasie i szersze bioderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś no to trzymamy &&& :* ulęgałko mi się bardzo podobają sukienki marki ASOS :) może znajdziesz coś dla siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik to ja właśnie mam taką figurę i szukam czegoś o odpowiednim kroju, jeszcze mam czas to może się coś jeszcze pokaże:) Ewuś zaciskam kciuki, wstrzymuję oddech szybko bo się uduszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko też zrób test jesteś po terminie @ a tu jeszcze te pobolewania muszą być dwie II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko też zrób test jesteś po terminie @ a tu jeszcze te pobolewania muszą być dwie II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
ja, dziewczyny, na razie się wstrzymuję z kolejnym testem.poczekam kilka dni.wydaje mi się, że jednak dostanę @ za kilka dni. juz mnie zaczynają boleć piersi... znowu mam podwyższoną temperaturę. chociaż to mi trochę tu nie pasuje, bo czytałam, że przed @, to temperatura powinna się zniżyć. już nic nie rozumiem. ale skoro piersi zaczynają boleć, to za kilka dni dostane ten @... Ewuś, trzymam kciuki :) mam nadzieję, że masz 2 kreseczki :) kruszynko, Ty może też zrób test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×