Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prince polo.

moja koleżanka mnie rozjebała na łopatki.. stwierdziła, że

Polecane posty

Gość prince polo.

stwierdziła, że sex oralny, czyli jak jej facet zrobi minetkę albo ona komuś loda TO TO NIE JEST ZDRADA :O kurwa... dlaczgeo dzisiejsze kobiety to takie kurwy i szmaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaka
ale ściera, oczywiście że jest- i to nawet bardziej obleśna, wystawienie dupy to patologia ale wzięcie do gęby cudzego.. i wylizanie? fuj o kurde, bleh porzygałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaka
no jasne, ze niech robi, ale jakby wpdła do mnie w odwiedziny dostałaby papierowy kubek hahaha . Zresztą ja takich głupich koleżanek nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
Autorze nie obraż szmat które wycierania np podłóg mam na myśli np stare bluzki, sćierki. Zgodze się, że jest kurwą jebaną ta koleżenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo takich co pisza potem ze miala juz anala ale zachowa dziewictwo dla meza hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
Autorze nie obrażaj szmat które służą do wycierania podłóg np stare bluzki, ścierki. Zgodzę się że ta koleżanka jest jebaną kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
Wiele dziewczyn nie odróżnia co to jest błona dziewicza, a być dziewicą. Dziewica to kobieta która nie uprawiała seksu czyli kurw nie zaliczamy , seksu analnego/oralnego itp. to nie są dziewica. ale zachowują blone dziewiczą. Błona dizewicza cienki fałd błony śluzowej u wejścia do pochwy. Można błonę dziewiczą stracić przez stosunek płóciowy lub w trakcie masturbacji, używania tamponów lub wtrakcie ćwiczeń. Jeżeli kobieta straci błonę dziewiczą w trakcie ćwiczeń, masturbacji lub wkładania tamponu to kobita dalej jest dziewicą poniewarz nie uprawiała seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×