Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Co do kosmetyków to będę używała kremu bambino sudocrem i jakiś płyn do kompieli bambino i oliwki bambino :) a co do pampersów to te z biedronki, nie pamiętam jakiej firmy :p he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też tak się wydaje chociaż rozmawiałam ze swoim na temat tych kosmetyków to on mówił żeby nie kupować jednej firmy bo później dziecko może mieć uczulenie na inne i może pojawić się problem. I też nie wiem w kropce jestem. :/ Z jednej strony to on ma racje a z drugiej to lekka przesada ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zaczynam od bambino, najpierw myślałam zeby oilatum kupic, ale ponoc najlepiej zeby malucha nie przyzwyczajac od razu do specjalistycznych. a bambino najbardziej naturalne i delikatne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na poczatek Pampersy kupione, ale pozniej bede testowac chyba Dady z biedronki. Maja bardzo dobre opinie :) Kinia z kosmetykow na poczatek na pewno krem do pupy i do twarzy na kazda pogode. To jest koniecznosc, bo bedziemy rodzic przed jesienia ;) Ja kupilam z Nivea. Tak mi siostra polecila :) Wedlug niej nie ma lepszego kremu do pupy niz Nivea Baby. Oczywiscie cos do kapieli tez jest potrzebne. My dostaniemy plyn do kapieli i balsam do ciala wlasnie od siostry, podejrzewam ze jakis Oilatum. Wolalabym od poczatku nie uzywac emolientow bez potrzeby, ale skoro sie zadeklarowala z takim prezentem to sie klocic nie bede :) W koncu jest bardziej doswiadczona niz ja :) Zjadlam dzisiaj gofra i tak mi dobrze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak słyszałam żeby nie używac bez potrzeby kosmetyków specjalistycznych koleżanka polecała mi Hipp ,mam te próbki z johnsona i tak w praniu wyjdzie co najlepsze, pewnie teraz tak wymyślamy a potem będziemy uzywały nasze polskie bambino moja koleżanka miała problem z doborem kosmetyków aż w końcu lekarka kazała jej uzywać jakiś płatków mydlanych nawet nie wiem co to, myślałam że są tylko do prania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia kosmetyki Hipp pachna przecudnie! Jak dla mnie to najlepszy zapach kosmetykow dzieciecych :) Ja bym kupila Nivea, ale skoro siostra sie uparla ze nam kupi to trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia jeden plus diety cukrzycowej jest-nie przytyjesz za duzo ;) A po porodzie sobie pojesz gofrow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, wróciliśmy z Małżem z wielkiej wyprawy po sklepach. Kupowaliśmy prezent ślubny dla mojej przyjaciólki, bo w sb kolejne wesele :) Ale oszaleliśmy i kupiliśmy wózeczek. Udało nam się wynegocjować satysfakcjonującą nas cenę i mamy cudeńko w domciu. Nie mogę się napatrzeć. Ma w sobie wszystko czego mi trzeba :) Najlepsze, że nawet nie wiedziała, że gondolkę też się składa do płaskiego, więc mogę ją zabierać na dłuższe wyjazdy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rzeczywiście nie napisałam. Zdecydowaliśmy się jednak na Maxi Cosi Mura 4 ( zdradziłam wybranego X Landera ;) ). http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-2012-gondola-folia-gratisy-24h-i2380198790.html Z tym, że kupiliśmy stacjonarnie i taniej :D Kolor - czerwony. Rewelacyjny. A gondola oprócz moskitiery i folii p/deszczowej ma dołączony kocyk polarowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Nam chyba jutro przyniosą łóżeczko. Mamy ambitnych kurierów i zaczynają nosić od nas... są u mnie w domu punkt 7:00 - 7:30... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosska fajnie sie masz z tym wozeczkiem :) Czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! :) Ja odliczam godziny do wizyty :P Jeszcze niecala doba hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny!. ja dzis od 3.15 sie kulam nie moge spac taka scierpnieta jestem...:/ wlasnie wyprawilam mezulka do pracy i sprobuje sie zdrzemnac ale kiepsko to widze... wczoraj widzialam 10 dniowego synka sasiadki to tak juz jej zazdroscilam tego szkraba w wozku masakra:p mial 4 kg a taka kruszynka:) Amefa daj znac po wizycie:) ja mam za tydzien :) co do pieluch to tez bede na poczatku uzywac pampersow a pozniej sprobuje dada sa ciagle reklamowane w gazetkach dzieciecych i kolezanki tez sobie chwala :) BLackRosssa wozek bardzo fajniutki :D i i super ze korzystna cene mieliscie:) ja narazie trzymam sie upatrzonego ale co po chwile ogladam inne:p ide cos przekasic bo zglodnialam do uslyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, ale z Ciebie ranny ptaszek :D Ja dziś miałam pobudkę koło 7:00. Tak jak się spodziewałam, kurier zaczął dzień pracy od mojej przesyłki. Biedak przytargał łóżeczko na 3 piętro i myślałam, że chłop ducha wyzionie mi przed drzwiami :D Zaraz pewnie rozpakuję i sprawdzę wszystkie elementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan a już lepiej się czujesz? BR jak już sprawdzisz to daj znać jak tam:) Jak firaneczki wiszą to łóżeczko też już składacie? :) A ja Dziewczyny wstałam 6:30 i mężulkowi kanapeczki zrobiłam do pracy. A póki nawet wypoczęłam. Niech się chłopak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wie) Zussanka........26.........34.........17.07.2012.......An toś p.KwiatPolny...20.........34.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........33..........30.07.2012......synek Alcia28.... .....28.........32........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........30....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........30.........03.08.2012 Talusia...........20.........29.........10.08.2012 Izka.............26..........31.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........29.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........30.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........31.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........28.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........28....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........30........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........30........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........30........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........27........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........27........30.08.2012 MEGAN86.........25.........29.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........27.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........28.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........29.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........26.........05.09.2012 asia 5 wrze 2012.24........28.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........26....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........27........14.09.2012...... .SYNEK Kaliwia.............24..........25....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........26..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26........25........25.09.2012..... ..synuś Tymon Czarnulka18......18.........25........27.09.2012.......co reczka Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! no to juz na nogach wiercilam sie ale chyba mialam jakies drzemi, obolala jesatem nadaln boki mnie bola i okolica ledzwa:/ ttrzeba to rozchodzic... BR to widze ze wypraka juz skompletowana :D wiem ze lozeczko juz pokazywalas ale ja juz nie pamietam ktore to tyle ich bylo;p ja juz tez mam skrecone i nie moge sie na nie napatrzec :p Asia 5 wrzesnia ja tez szykuje mojemu ukochanemu kanapki do pracy :) teraz zbieram sie i jade poplacic rachunki. popoludniu do fryzjera podciac wloski a pozniej je pofarbuje:) w sobote idziemy n 40 urodzinki wiec trzeba jakos wygladac:) milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzjera się wybierasz? :) faaajnie Ja też chcę coś zrobić z włosami przed tym weselem ostatniego czerwca. A mam włosy ciemny brąz do ramion cieniowane i grzywke;/ zafarbowałabym coś ale juz nie wiem na jaki kolor. Jakieś jasne kolory odpadają bo tak potem odrosty widać i mi chyba poza tym nie pasuje. Nie wiem czy cały jakiś kolorek... czy pasemka. Też juz pasuje się zapisać żeby zdążyć coś zrobić przed weselem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez jakas obolala nie dosc ze lykam te magnezy to i tak mam skurcze lydek;/;/ BR pochwal sie juz stojacym w pokoju lozeczkiem :):) co do pieluszek ja od razu kupuje DaDa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie grzecznych mezusiow, ze tak kanapeczki zajadaja :) Moj pracuje w domu i na sniadanie zjada przewaznie ciastka albo inne slodkosci lobuz jeden :P Rzadko kiedy udaje mi sie wcisnac mu chociazby platki na mleku :P Orientujecie sie jaka jest cena za Dade rozmiar 2 i jaka ilosc w paczce? W Rossmanie jest promocja na 108szt Pampersow za 50zl i sie zastanawiam czy kupic, czy lepiej Dady. Jedna paczke Pampersow juz mam i nie wiem, kiedy zmieniac na inna firme ;) Megan kocyk zaliczam do grubszych :) Idealny do spania i do wozka na zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... To chyba zaczne od poczatku od Dady... Trudna decyzja jak dla mnie :P Widzialyscie, jakie fajne ubranka sa w Biedronce? Ja kupilam bodziaki z tygryskiem na 68 :) Beda na nastepna wiosne lub lato. Sa jeszcze sliniaczki i bluzeczki z dlugim rekawem z postaciami z Disneya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to musze sie przejsc obejrzec :)) ja od samego poczatku bede dady uzywac :) duuuzo moich kolezanek od samego poczatku uzywalo tych pampersów i chusteczek nawilzajacych rowniez dady :) bylam w rossmanie ostatnio i juz kupowalam z nivei a kolezanka podeszla do mnie i zakazala ich brac :P mowila ze mam brac te z biedronki bo jej dziecko tylko od tych nie mialo uczulenia. Wiem ze to sprawa indywidualna kazdego dziecka ale wzielam jednak z dady te chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×