Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

O! Już działa ta stronka, bo już się zakręciłam...Źle Ci powiedziałam, kupuję MAM PERFECT 0-6 miesięcy. Sprawdziłam kategorię 0-2 i tam znalazłam MAM PERFECT, a potem kategorię 2-6 i też tam był, dlatego myślałam, że to są dwa inne. Teraz już wszystko wiem :) Ale czy to jest ten "wypasiony' to nie wiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Ulci - właśnie mi o niego chodziło, tylko zapomniałam nazwy :D Ale na początek wezmę ten malutki od 0-2 m-cy.A na potem... będę się zastanawiać który :) Amefko - też czytałam, o tym systemie odpowietrzającym. Przetestuję chyba jedną na własnej skórze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO mgr Mamciu J !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu- gratulacje Pani Magister :D !!! Zauważ, że Twoje dzieciątko jeszcze na świat nie przyszło, a już ma magistra... ;) Jeszcze raz serdecznie gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - dobrze się Babcia sprawiła :D Jest słodki :) Buteleczkę kupię tą większą. Różnica w cenie niewielka, a jak się nie przyda na samym początku, to będzie na przyszłość. Najwyżej dokupię później odpowiedni smoczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dziś już po wizycie ;)) co do tego twardnienia to były skurcze braxtona :P z tymi moimi śmiesznymi "kropeczkami" na piersi to nic poważnego, czasem tak się dzieje. Kazała mi dużo leżeć hehe ale i tak nie uleżę dłużej jak pół godziny dziennie :P Mamcia gratulacje :) Wczoraj byłam u koleżanki i się okazało że ona też jest w ciąży i mamy na tego samego termin :D fajnie mieć kogoś takiego hihi tylko że ona będzie miała chłopca :) Gratuluję pomysłu na pokoik :) i wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mamcia! :) Ja juz po wizycie :) Jas ma juz 1,2 kg! Jest taki slodki :) Co do cukru to lekarz zalecil mi jedynie diete, ale nie jakas drastyczna. Wiecej bialka, nabial chudy, pieczywo ciemne, mieso raczej biale wybierac i ograniczac cukry proste. I wszystko dobrze :) Od ostatniej wizyty przytylam tylko 0,5kg wedlug doktorowej wagi... A wydawalo mi sie, ze wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia ja tez gratuluje :) U mnie też juz po wizycie malutka waży juz 2 kg :) i jak na razie wszystko jest ok mój lekarz powiedział że daje mi jeszcze 6 tyg ah juz sie nie mogę doczekać to chyba będzie najdłuższe 6 tyg w moim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ale masz sie fajnie :) Tez bym juz chciala uslyszec taie slowa od doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny! :) Już bliżej niż dalej ani się nie obejrzymy jak po kolei wszystkie zaczniemy się rozpakowywać :) Ahaaa! Jeśli nie oglądałyście to polecam! Super program! http://tvnplayer.pl/programy-online/7-kobiet- odcinki,230/odcinek-0,ciaza,S00E00,2939.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
No widzisz, amefa... a tak się stresowałaś :-) Wszystko jest ok, trochę mniej cukru i będzie super :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefko - cieszę się, że skończyło się na dietce i ograniczeniu słodyczy. To akurat na zdrowie wyjdzie, a od czasu do czasu zachciankę możesz z czystym sumieniem spełnić :D Alciu- 6 tygodni... czym jest 6 tygodni w porównaniu z tymi, które masz już za sobą. Nim się obejrzysz, a Dzidzia będzie z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamien spadl mi z serca :) Ciesze sie ogromnie, ze potwierdzily sie Wasze slowa :) Balam sie, ze bede musiala mierzyc cukier glukometrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci gratuluje talentu :) ślicznie BR fajne to łóżeczko :) Też takie chcieliśmy ale mamy ciemne meble w pokoju i chcieliśmy jakoś rozjaśnić ten kącik dla Gabrysi. Nie będzie miała na razie swojego pokoju to chociaż ten kącik żywszy będzie : ) a poza tym będziemy musieli łóżeczko ustawić w taki sposób, że Misia i tak nie byłoby widać : ( zamówiliśmy też z klupsia ale eweline kolor treak czy jakos tak... :) MamciaJ gratuluję ja dopiero 27 się bronię, a już chciałabym mieć to za sobą ;) A Ty malentka kiedy się bronisz? Alcia i amefa to fajnie Wam :) ja w czw idę ale tylko do gin a po wizycie na usg się zarejestruje:) Amefa masz podobny termin do mnie. To Jasiek już 1,2 kg waży hihi ciekawe ile moja Gabrysia ;) Ja chodzę do gin na fundusz a na usg prywatnie. Na połówkowym byłam jakoś 23 kwietnia i tak właśnie nie wiem kiedy iść teraz , Ciekawa to taka jestem, że dziś bym poszła na to usg ;) Amefa a Ty często na usg chodzisz? Czy chodzisz prywatnie i co wizyte masz? Bo u mojej dr na fundusz to się należą 3 w trakcie ciąży ale byłam na 1 u niej w 13 tygodniu i już więcej nie pójde na usg na fundusz u nas bo u nas robi babka usg. Ekranu się nie widzi. Daje jedno zdjęcie nienajlepszej jakości :( A jak leżałam i chciałam się naciągnąć i zerknąć na ekran to mnie okrzyczała, że jej pracę utrudniam. Ja mówię, że chciałam zobaczyć, a ona, że to badanie jest do sprawdzenia czy wszystko w porządku a nie do oglądania !!! Normalnie nie mogłam uwierzyć! :( wyszłam zszokowana i nie pójde tam. Chodziłam prywatnie na usg praktycznie co miesiąc ale teraz tak myślę wytrzymać do tego 23 czerwca i choć raz 2-miesiączną przerwę dzidzi zrobić.. a ja wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr.Mamciu gratulacje! Alcia 6 tyg to niezle brzmi, ja mam wizytę w piątek teraz trochę się jej boję bo ta przeklęta cukrzyca ale mam nadzieję że Natalka ma się dobrze, też już bym chciała usłyszeć że to już za 6 tyg ale u mnie to jeszcze 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chyba żartujesz! Co za babsztyl wredny...Chyba bym na nią "naskarżyła". Tyle kasy ile oni co miesiąc z pensji odciągają na składkę...Niektórzy to się naprawdę nie nadają do pracy z ludźmi, brak im jakiejś zwykłej ludzkiej życzliwości. Jedynie właśnie tego obawiam się przy porodzie-wrednego personelu, z miną jakby za karę tam siedzieli. Na szczęście mój lekarz to istny anioł z nieba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki w Biedronce sa calkiem fajne miski dla maluszkow (no moze nie na pierwszy miesiac;p ) przecenione z 23 zl na 9,99, sa 3 rodzaje, z tego 2 takie "wiezyczki" do ukladania ale mieciutkie, szeleszczace itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ile km od Wroclawia mieszkasz? Moze mieszkamy gdzies niedaleko siebie :) Ja tez na studia do Wroclawia jezdzilam, a obrone mam 21.06 :P Ja chodze na prywatne wizyty i mam usg na kazdej-co trzy tygodnie. Moj Doktorek ma jeden ekran dla siebie, a drugi jest na lozkiem na ktorym leze :) On z mezem sobie ogladaja na tamtym, a ja mam swoj :P Fajne rozwiazanie. Ta kobieta, ktora robila Ci badanie okropna! Chyba sama nie ma dzieci, albo jest "starej daty" ;/ Przeciez to oczywiste, ze chcemy zobaczyc swoje Maluszki! :) Mamcia jutro pojde do Biedronki zobaczyc, czy u nas tez sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa a z jakiego wojewodztwa jestes? Jesli nie chcesz to nie pisz ;) Ja jestem z wielkopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym tyg. nie uzupełniłam, więc czas nadrobić :) ******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wie) Zussanka........26.........34.........17.07.2012.......An toś p.KwiatPolny...20.........34.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........33..........30.07.2012......synek Alcia28.... .....28.........32........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........30....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........30.........03.08.2012 Talusia...........20.........29.........10.08.2012 Izka.............26..........31.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........29.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........30.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........31.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........30.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........28....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........30........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........30........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........30........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........27........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........27........30.08.2012 MEGAN86.........25.........29.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........29.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........28.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........29.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........26.........05.09.2012 asia 5 wrze 2012.24........28.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........26....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........27........14.09.2012...... .SYNEK Kaliwia.............24..........25....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........26..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26........25........25.09.2012..... ..synuś Tymon Czarnulka18......18.........25........27.09.2012.......co reczka Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław zawsze był mi bardzo bliski, choć kawałek miałam :) Mieszka tam wielu moich znajomych i często tam bywam :D Miałam tam studiować, ale ostatecznie wygrał inny biegun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ja juz wyprawilam ukochanego do pracy i jak zwykle zasnac nie moge...:/ wstawalam dzis 4 razy do toalety masakra i do tego te cierpniecie eeehhh uroki ciazy:) Marti gratuluje zakonczenia remontu:) ja w sobote tez robilam porzadki w szafach gdzie sie tylko dalo:p Amefa jej jaki Jas juz duzy!!:D ile przybral od ostatniej wizyty?? ja mam za tydzien :) fajnie ze nic groznego z tym cukrem Ci nie wyszlo...i waga jaka wzorowa :p aha dowiedzialam sie od poloznej ze takiemu niemowlakowi herbatek sie nie podaje podobno wystarcza mu same mleko... ale zawsze moze lezec w domu jak by co...:) z kolei kumpela dokarmia butelka z mlekiem w nocy swojego 14 dniowego synka wiec fajnie ze je z piersi i z butelki :) ULci pomysl na pokoik orginalny bardzo fajnie Wam to wyszlo :) MamciaJ gratuluje Pani magister!!! super wiesci :) Alcia a Twoja ksiezniczka to juz w ogole kawal kobiety:D superrr!!! i tylko 6 tyg.... eeehhhh :D Czarnulka i widzisz nic powznego z kropeczkami nie bylo odpoczywaj tak jak lekarz kazal bo pozniej bedzie z tym ciezko:p asia 5 września 2012 ale trafilas na mende na tym usg!! ale bym jej pocisnela... ja chodze na nfz i mam usg na kazdej wizycie i mi nawet swoj monitor obraca zebym widziala i wszystko myszka pokazuje... co za wredne babsko nie dziwie sie ze juz tam nie poszlas... teraz ide sie polozyc moze mi sie zdrzemnie... do uslyszenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie minęła mi jedna z gorszych nocy. Zasnęłam koło 4.30. Mam taki ból gardła, że jak mam przełknąć to robię wszystko żeby jednak nie musieć i niestety podwyższoną temp. 37,9 :/Z bólu zbiera mi się na wymioty.. Tantum verde w ogóle nie działa, mleko z masłem i miodem i woda z solą też nic. Jestem cała spocona, ale to już chyba z nerwów bo spanikowałam jak nigdy. Nie mogę się dodzwonić do internisty, bo rejestrują od 8 i czekam na tą 8.00 jak na zbawienie. Mam nadzieję, że mnie przyjmie. Do tego mój Bartoszek wczoraj rano służbowo wyjechał i będzie dopiero w środę wieczorem...Wyć mi się chce...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×