Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość pani co nie wie

dj z wodzirejem czy zespół

Polecane posty

Gość ja mialam dj na swoim
Muzyka grana na weselach i ta dyskotekowa to zupelnie inne bajki. U mnie repertuar byl tak jak i zespol by gral. Czyli stare dobre hity, biesiadne piosenki. Wybrany przez nas dj musi grywac na weselach i wiedziec o co w tym chodzi. Mam znajomego dj ktory grywa tylko na poprawinach, bo jak mowi klimaty weselne sa mu obce. Ja mialam takiego, ktory naprawde znal sie na rzeczy. Nie grywal w dyskotekach tylko ukladal liste pod wesele. Sluchal tez sugestii mlodych. Mogl zagrac wszystko. Dodatkowo byl to facet, ktory sam spiewal sto lat, wznosil toasty i duzo ogolnie gadal. Byl zabawny, mial poczucie humoru i potrafil wyczuc gosci. Zarowno starsi jak i mlodzi bawili sie super. Nie mialo to nic wspolnego z dyskoteka. Nie twierdze, ze dj jest lepszy niz zespol, ale potrafi go super zastapic. Sprawdza sie szczegolnie na malych weselach. Ja mialam na 80 osob. I granie za stolami tez bylo:) facet spiewal. Trzeba dobrze znaleźć dj zanim sie na niego zdecyduje, bo nie kazdy potrafi poprowadzic wesele. Jednak taki dj nie jest tylko po to by puszczac muzyke. Ja mialam dj wodzireja w jednym i byl to strzal w 10. Potem bawilam sie na jeszcze jednym weselu z nim, bo kolezanka go wziela i miala tak samo pozytywne odczucia jak po moim weselu i jej goscie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczną przewagą DJ jest relatywnie niska cena i fakt, że zagra on wszystko co będziemy chcieli. I jeżeli jest dobrym wodzirejem- parkiet zawsze będzie pełen. A zespół? Wiele osób uważa, że jest niezastąpiony. Te osoby trafiły zapewne na dobre zespoły. Tutaj warto kierować się doświadczeniem i opiniami osób, które już dany zespół "sprawdziły". A jeżeli poza śpiewaniem, zespół potrafi także zachęcić do zabawy, to faktycznie takie połączenie może być znacznie leprze choć niewątpliwie droższe. Jeżeli pozwalają na to finanse, można zainwestować zarówno w zespół jak i w DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia777
Zdecydowanie DJ-a z wodzirejem, a ja miałam takie szczęście że miałam 2 w jednym DJ jednocześnie prowadził wesele i bardzo jestem zadowolona z takiego rozwiązania, dużo czasu zaoszczędziłam na szukanie 2 osób. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam- Maciej Wilkanowski- DJ MW- www.djmw.pl Co do zespołu- muzyka na żywo często nie jest na żywo tylko leci z podkładu o czym mało kto wie, biorą dużo kasy, a covery w ich wykonaniu pozostawiają często wiele do życzenia. Także zdecydowanie wybrałabym DJ-a, który będzie puszczał naszą ulubioną muzykę w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi się wydaje , ze opcja DJ + wodzirej jest dobra, zwłaszcza jak udałoby sie znaleźć dj'a, który jest jednoczesnie wodzirejem. Przynajmniej my coś takiego rozważamy. A repertuar to juz przecież można dogadac indywidualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BioreSlub
Uważam, że na weselu musi być ktoś kto poprowadzi całą zabawę. DJ z wodzirejem chyba jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ można się dogadać. Zespól zagra 3 kawałki a potem sobie robią przerwę co osobiście mi się nie podoba. Warto jest poczytać opinie o danym DJ / zespole oraz artykuły. http://www.grytomy.pl/category/slub-i-wesele/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj roni :) super dj i wodzirej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jest ten dj roni ? masz do niego jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyshining
Śmiało możecie sprawdzić tego dj z Playdjs, http://www.djmw.pl/ mi sie bardzo podobało wesele na którym byłam gdzie on grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Bydgoszcz
My zdecydowaliśmy się na Wodzireja Xawier'a. I był to strzał w dziesiątkę. Było to pierwsze wesele z wodzirejem w naszej rodzinie. I wszyscy goście byli zachwyceni. Moja siostra już na weselu powiedział mi, że nie wyobraża sobie, żeby jej wesele poprowadził ktoś inny. Wybraliśmy pełny pakiet z dekoracją światłem i ciężkim dymem na pierwszy taniec. Wesele mieliśmy w Bydgoszczy. Zostawiam kontakt do Xawiera, z pewnością się przyda: www.xawier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie DJ z wodzirejem. Na podstawie własnych doświadczeń z różnych wesel muszę przyznać, ze zespoły muzyczne radzą sobie, jeśli chodzi o zapewnianie jakiegoś "przeciętnego" poziomu rozrywki dla gości, ale z czasem staje sie to nudne i potrzeba czegoś na ożywienie atmosfery- w tej kwestii mogę szczerze polecić https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ Sama przekonałam się do takiego pokazu iluzji jakiś czas temu i uwierz, że uznaję to za jedną z lepszych podjętych przez siebie decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek4232
Jeśli chodzi o wybór pomiędzy dj + wodzirej a zespół to polecam dobrze określić swoje wymagania i budżet - nikt za Ciebie nie dokona wyboru. Polecam jeszcze zapoznać się z tym artykułem, mam nadzieję, że Ci trochę podpowie: http://ajlawjubaby.pl/dj-czy-zespol-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa z dj czy zespołem wygląda tak, że to jest kwestia absolutnie indywidualna. Jedni wolą to, drudzy to. Najlepiej zaprosić jednych, drugich i przesłuchać. Jak ktoś wcześniej napisał, dobry dj jest lepszy niż słaby zespół. Więcej jednak proponuję przeczytać na stronie: http://www.schlossguthotels.pl/uslugi/dj-czy-zespol-na-wesele-w-lubelskim/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak przystaje przy sprawdzonym Dj, a mianowicie Sebastian Pączkowski, prowadził moje wesele i wszyscy bawili się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lepiej postawić na zespół :) od razu na weselu panuje fajniejsza atmosfera, a imprezy z dj'em wspominam dość średnio. Na moim weselu też grał zespół- Ekspert, ze Świdnicy. I byłam bardzo zadowolona, zresztą nie tylko ja, bo goście też zachwalali ich występ :) fajne rytmiczne kawałki, sprawnie przeprowadzone oczepiny- ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj z wodzirejem ;) wszystko wygląda profesjonalniej, lepiej, poza tym można wybierać sobie utwór jaki się chce a zespoły raczej są sprecyzowane my wybraliśmy dj roni ze śląska polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma większego znaczenia, chociaż oczywiście zależy od preferencji. My mieliśmy dj i było wspaniale. Z resztą było bardzo udane wesele! Mieliśmy w hotelu Forum w Lublinie, było przepyszne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak dj, myślę że zespoły powoli odchodzą w zapomnienie i coraz więcej osób woli dj'a. http://artmargot.pl/ - my przez tę agencję znaleźliśmy dj'a, są bardzo profesjonalni, mogą znaleźć różnych muzyków a nawet zorganizować pokaz tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszać setki osób i częstować playbeckiem z laptopa? Do tego zamiast obiadu postawić parówki na stół a zamiast balonów- prezerwatywy, Będzie na pewno wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy także w hotelu Forum w Lublinie, było przepyszne jedzenie!Z resztą było bardzo udane wesele!piękna sala, duży parking! wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa z dj czy zespołem wygląda tak, że to jest kwestia absolutnie indywidualna. Jedni wolą to, drudzy to. Najlepiej zaprosić jednych, drugich i przesłuchać. Jak ktoś wcześniej napisał, dobry dj jest lepszy niż słaby zespół. Więcej jednak proponuję przeczytać na stronie: http://www.schlossguthotels.pl/uslugi/dj-czy- zespol-na-wesele-w-lubelskim/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowaniertretw DJ-a z wodzirejem, a ja miałatrterm takie szczęśrtetrerttrcie że miałam 2 w jednym DJ jednocześnie prowadził wesele rtwertwetrti bardzo jestem zartertetdowolona z takigrtrtrtego rozwiązania, dużo czattrwtrsu zaoszrtwetetrczędziłam na szukanie 2 osób. Jakby ktoś był zainteresowany to polefgdfgdfgfdgggfgsgcam- Maciej Wilkanowski- DJ MW-www.djmw.pl Co do zespołu- muzyka na żywo często nie jest na żywo tylko leci z podkładu o czym mało kto wie, biorą dużo kasy, a covery w ich wyrtrtwetkonaniu pozostartrwtrwtrwiają często wiele do życzenia.rtwetrtw Także zdecydowanie wybrałabym DJ-a, któryrtrttrtwt będzie puszczał nasząrtwrtwret ulubioną muzrtwrtwrttrykę w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×