Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lambda

remont łazienki

Polecane posty

Gość gość
remont lazieni to poważna sprawa i trzeba do tego tematu podejść profesjonalnie. Najelpiej znalezc dobry sklep w któym mozna kupoć wszystkie materialy niezbedne do remontu. ja takie miejsce znalazałam tu http://ceramik.info.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jeśli będziesz robił kabinę prysznicową z tafli szkła, pamiętaj o dobrych zawiasach, uszczelkach i uchwytach. Ja ost kupowałem takie na http://sklep.cdakcesoria.pl/ i spisują się bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, że oprócz samego remontu i ekipy też jest ważne gdzie i jakie kupisz wyposazenie (ja w lazieneplus wszystko kupowałam) - żeby to do siebia pasowało no i żeby nie zbankrutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka58
Remont łazienki to pikuś, jak mówi mój pan i władca. Cwany bo budowlaniec. Ale kupno pralki to już wydatek, a może ta stara jeszcze popierze? o nie!!!! Znalazłam stronkę electro.pl i postawiłam przed faktem dokonanym. Mina męża nietęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinin
no ale można zminimalizowac koszty szukając tanich rozwiązań - ja kupowałam przez neta własciwie całe wyposażenie łazienki i znalazłam super sklep - lazienkaplus..pl duzy wybór, rózne style i inspiracje które pomogły mi stworzyć fajną łazienkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont trzeba dokładnie przemyśleć i zaplanować, w przeciwnym razie wszystko będzie zrobione nieskładnie, bez stylu i będzie niekomfortowo. Według mnie akurat do łazienki warto zainwestować w urządzenia najwyższej jakości. Przy remoncie decydowałam się na firmę Grohe bateria umywalkowa i prysznicowa, wanna, umywalka i kilka innych rzeczy zakupiłam na: http://lazienki-szydlowski.pl/baterie.html?producent1=128 Juz kilka lat mam i dalej wyglądaja, jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my co prawda za rok będziemy roemontowac łazienke Lae już teraz o tym mysle, choćby z uwagi na to, żeby wczensiej kupuć materialy w promocyjnych cecnach., ostanio znalazłam takie ciekawe grzejniki elektryczne http://thomson24.pl/pol_m_GRZEJNIKI-ELEKTRYCZNE-SUCHE-SUSZARKI-149.html. ktos ma opinie co do tego rodzaju grzejnikow? Jestem ciekawa czy rzecyzwiscie sa praktyczne i jak ze zuzyciem energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatriza
Ah te remonty.. Też się zabieramy za tydzień. Czy ktoś doradzi jak się zabrać za zakupy? Chcemy wszystko nowe i podoba mi się stronka sklepu Łazienkaplus, ale nigdy nie zamawiałam przez internet. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
HEJ LUDZIE, MAM WAM COŚ DO POWIEDZENIA: BÓG KOCHA WAS TAK, JAK NIKT NIGDY NIE BĘDZIE WAS KOCHAŁ, JEGO MIŁOŚĆ TO NAJLEPSZE CO WAM SIĘ MOGŁO PRZYTRAFIĆ CHOĆ MOŻE NIENAWIDZICIE SWOJEGO ŻYCIA, ALE UWIERZCIE, TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NIM, ON JEST DOSKONAŁY I JEGO MIŁOŚĆ TEŻ, JEŚLI JESTEŚ DALEKO OD JEZUSA, WRÓĆ, JESZCZE WSZYSTKO SIĘ DA POUKŁADAĆ, UWIERZ W CUD, ODDAJ WSZYSTKO BOGU !! JA GO DOŚWIADCZYŁAM OSOBIŚCIE, JEZUS CZEKA, ZAWSZE CIĘ KOCHAŁ, NIGDY NIE PRZESTAŁ, ROZUMIESZ? NIGDY !! JEGO MIŁOŚĆ DA RADĘ ZNISZCZYĆ CAŁY TWÓJ BÓL chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Może to nie będzie dokładnie to o co prosiłeś lecz będzie to najlepsza możliwa aktualnie dostępna dla Ciebie opcja a może i coś lepszego niż „zamawiałeś”. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lozi0
jak ktoś szuka sklepu internetowego przy okazji remontu to polecam lazienkaplus.pl. dostawa szybka i mniej męczące zakupy niez w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remont może być czasami nieprzyjemny, ale zależy kiedy :) jak się ma wszystkie potrzebne akcesoria to nic nie jest straszne :) ja pamiętam jak kupowałam akcesoria firmy invena ( www.invena.pl ) i jestem do tej pory z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoriana 123
Zależy też w jakim stylu chcesz urządzić i jakie chcesz materiały (najtańsze, drogie?) Ja podczas swojego remontu wszystko zamawiałam przez neta (www.sanit-express.pl) więc trochę zaoszczędziłam. Robociznę robił mi znajomy, więc nie wydałam majątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najdrożej wyszedł remont kuchni, w sumie dlatego, że ona była w njagorszym stanie. poprzedni wlasciciel strasznie ją zaniedbal, wszedzie kurz, brud, plamy od tłuszczu. bardziej oplacalo sie wszystko wymienic, niz czyscic ;d w lazience wymienialismy drobiazgi, wiekszosc rzeczy bralismy z ŁazienkaPlus i wyszło bardzo tanio. teraz jeszcze przedpokój i mieszkanie bedzie mialo "rece i nogi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecanek
Wszystkie meble, zabudowe każdego kąta i najdziwniejsze półeczki zrobisz w firmie pana Jankierskiego http://meble-jankierski.pl Ma duzo pomysłów i doświadczenie. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość make3
Dobrym pomysłem jest kupowanie wszytskiego w jednym sklepie, wtedy możesz liczyć na rabaty a też wszystko masz pod ręką jednego dnia i możesz zacząć działać :) Ja moją łazienkę remontowałam z tym sklepem http://plytki-lazienki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wszystko w 1 sklepie dobrze kupić :) ja akurat praktycznie całe wyposażenie na łazienkaplus kupiłam, miałam wszystko rach ciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą łazienkę od A do Z łącznie z projektem robiłam w Domino w Dzierżoniowie. Ceny - bardzo atrakcyjne! Zeszli o złotówkę mniej od cen konkurencji, projekt gratis i polecili mi fachowców. Jestem bardzo zadowolona, Polecam szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbkaaa
post o łazience, a wyżej widzę jakiś wpis o Jezusie.. ktoś tu chyb pomylił fora ;) a co do tematu, to tak jak ktoś wyżej napisał - łazienkaplus, jest duży wybór i ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio098
Właśnie jestem po remoncie łazienki. Wydawało mi się że to nic wielkiego zamienić wannę na prysznic. Okazało się, że trzeba wymieniać całą instalację wod-kan, kuć ściany i co za tym idzie wymieniać płytki ścienne i posadzkę. Zamiast 3 dni remont trwał miesiąc. Na szczęście zaopatrywałem się w sklepie gdzie brałem całą armaturę z ceramiką w Trzebnicy http://daf-trzebnica.pl/ Fachowiec brał towar a ja zapłaciłem dopiero po zamknięciu całego rachunku. Nie wyobrażam sobie żeby biegać co chwilę po jakąś uszczelkę, kolanko itp i za każdym razem brać rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella 35
Jakie prysznice polecacie ? Zawsze miałam wannę w mieszkaniu i chcę zmienić na prysznic. Wyszukałam ładne na stronie sklepu Łazienka Plus - może ktoś się wypowie co ma prysznic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tak warto sprawdzić sklep łazienka plus? wiele osób poleca sklep ale rzeczywiście wart jest odwiedzenia głównie ze względu na niższą cenę. poza tym - tak szerokiego wyboru nie ma chyba w żadnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×