Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna zuzanna

Mówi sie ze psy dobrze nie widza a mój łapą próbuje złapać kursor na monitorze.

Polecane posty

Gość Magdalenak1986
pies chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Moja zawsze próbowała zjeść telewizor, jak było na ekranie zwierzę. I to nie dlatego, że słyszała zwierzęce odgłosy, bo czasem wcale ich nie było, np. był na ekranie koń i sprawozdawca sportowy gadał, albo był bawiący się kot i reklama kociej karmy bez kocich odgłosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez lata za świecacym opunkcikiem jak szalony.Ja właczę latarkę bo biega jak szalony :) Ale mi w sumie chodzi o to ze on widzi taki mały punkcik ruszajacy sie na monitorze laptopa.Próbuje łapą to złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenak1986
Jak dziewczynka to w lozku pewnie zachowujecie sie jak lesby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
A teraz mam maleństwo i lustra do podłogi. No i to maleństwo merda ogonkiem do suni z lustra, doskakuje, odskakuje i chce się z nią bawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam dzisiaj humor o ja cie
u mnie był kiedyś kot, który łapał na ekranie telewizora kulę rozpoczynającą blok reklamowy w tvp, jeszcze w latach 90 :) fajnie to wyglądało :D i się rozglądał przed tv jak jakaś akcja się rozgrywała :) żebyście widzieli jaki skupiony był przy tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Magdalenka, jeżeli chcesz się wyżyć erotycznie, to nie w tym dziale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek20
anna zuzanna, to nie temat dla zoofilow 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam dzisiaj humor o ja cie
cvzczfa mój wujek o mało nie stracił tak lustra :) tyle tylko, że ten pies był bardzo temperamentny. Robił miny (niech mi nikt nie mówi, że pies nie robi min) aż wpadł na pomysł, że można pokazać ząbki na tego "drugiego" psa. I się zaczęło, bo ku zdziwieniu wujkowego psa - ten drugi też warknął :) nie można było znosić takiego afrontu na swoim terytorium i skoczył na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Moja, to czasem poliże lustro (to szczeniak jeszcze), apotem na jakiś czas po polizaniu traci zainteresowanie (widocznie ta z lusterka ma za zimny języczek), ale po kilku dniach lub godzinach znowu chce się bawić z sunią z lustra. :D W ogóle jest prześmieszna. Poprzednia, to była kundelka, bardzo duża, podobna do owczarka alzackiego, a ta jest yorkiem-miniaturka i samo to, że takie coś małe, a też jest pieskiem mnie śmieszy, a jej zachowanie, to już w ogóle sprawia, że zapomniałam już o depresji spowodowanej śmiercią poprzedniej, którą miałam od zawsze i bez której nie wyobrażałam sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkownik środowiska windows
:D Psy nie widzą tak dobrze jak na przykład koty, ale nie są ślepe. Widzą wiele z daleka i bliska, ale w ich naturze leży by bardziej opierać się na węchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×