Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorsebb

Maz mnie zdradzil? Nie wiem co robic? POMOCY

Polecane posty

Gość dorsebb

Czesc! Mam 27 lat i wlasnie sie dowiedzialam ze maz mnie zdradzil w zeszly weekend. Niby nic nie pamieta ale zawsze sobie powtarzalam ze zdrady nie wybacze. Mowi ze byl piany i jak sie obudzil to zorientowal sie co sie stalo. Najgorsze ze z jakas szmata z pracy tylko z 1 zmiany. Moja przyjaciolka tez tam pracuje. Nie wiem co zdrobic Kocham Go bardzo ale nie wiem czy dam mu naset szanse bo juz mam ochote go spakowac. Problem jest taki ze mamy corke i w tym roku mamy komunie :( masakra . Mieszkamy w angli niestety i nie wiem czy dam sobie tutaj rade i jak sie do wszystkiego zabrac. Co z dzieckiem... ona go bardzo kocha, nie byl ojcem na meda ale napewno miala wszystko co jej potrzebne i nawet troche wiecej. Nie wiem co zrobic... Mam wrazenie ze jakos za bardzo nie prosi o wybaczenie jak by uzalal sie tylko nad soba ze co on zrobi i takie tam. A m sie swiat zawalil. Bo tylko on pracowal a ja zdezygnowalam ze wszystkiego 2 lata temu i przyjechalam tutaj po pelsze zycie a dostalam zdrade. Nie mam sily zyc. Zostac czy odejsc? Co z corka? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkasa
Coz Ci mozna doradzic , jedynie to zebys nie podejmowala pochopnych decyzji , daj sobie czas . Zdrada jest okrutna i to niewazne czy dokonal ja w stanie upojenia alkoholowego co raczej jest niemozliwe , czy na trzezwo . Zdystansoj sie od niego , niech poczuje jak to jest byc odrzuconym . Bedziesz przechodzic rozne stany , tak jak podczas zaloby po stracie bliskiej osoby . Zaufania do niego nigdy nie odzyskasz ,ale moze z czasem nie bedzie Cie to tak bolalo . Zadbaj o siebie i dziecko , zyj pelnia szczescia ale nie dla niego dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakjsu7
a trzeba było mieć prace i swoje życie!!! teraz będziesz sama i bez kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsebb
Ja bylam z dzieckem w domu>. On wyszedl do kolegi z pracy .... Juz nie moge nie wiem co robic... Bylam u ksiedza i powiedziel zeby wybaczyc bo on nic ne pamieta tylko sie obok niej obudzil. Ja nie wiem. nei moge sobie z tym dac rady. Pomocy zostawic czy odejsc ale ja go i tak kocham ale to boli . Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spy24.eu
no ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie doradzę bo ja bym nie wybaczyła zdrady NIGDY To jedyna rzecz której nie potrafiłabym zapomniec i wybaczyć i mąż o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsebb
No nie wiem. Zal mi corki ona go tak kocham. Dopiero sie oswoila z nowym mieszkaniem zmiana szkoly, znajomych, bez najblizszych bez jezyka byla jak przyjechalysmy 2 lata temu tutaj. Dopiero co jest szczesliwa. Martwie sie o nia jak ona to zniesie. Nie chce jej robic krzywdy. Moj maz tez niby wiedzial ze zdrady nie wybacze.. ale on sie tak nawalil ze oprzytomnial w inym miejscu i dopiero zaczynal sobie przypominac co zrobil. Miom zdaniemto nie jest zadne wytlumaczenie i mam ochote zabic ta suke bo jest puszczalska juz sie dowiedzialam co to za szmata. Zyc mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie pamięta...
nic to skąd wie, że z nią spał ? Ona pamięta czy jak ? I jak był tak bardzo nawalony, że film mu się urwał to jak mógł mu stanąć już nie mówiąc jak się kochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxsima
to go tez zdradz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsebb
mojemu mezowi staje jak jest piany jakis cholerny wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkasa
A kichaj go , niech on sie z tym meczy w koncu Ty nic zlego nie zrobilas . Tak jak Ci napisalam to boli i bedzie jeszcze dlugo bolec , ale to nie Ty masz cierpiec , wiec zadbaj o siebie i dziecko , postaraj znalezc sobie prace , stan sie niezalezna , a puki co daj mu porzadnie znac , ze czujesz sie oszukana i potrzymaj go w niepewnosci , zeby nie wiedzial co masz zamiar zrobic , pokaz mu ,ze sie nim i zdrada brzydzisz . Nie zmieniaj dziecku od nowa kraju , to sie wiaze z niepotrzebnym stresem , utrata stabilnosci . Teraz wiesz jedno , ze nie mozesz ufac mezowi i raczej powinnas liczyc na siebie , wiec zacznij dzialac , zlosc wykorzystaj do uniezaleznienia sie . To co sie stalo juz nie zmienisz , teraz jest wazna Twoja i dziecka przyszlosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piach w jajach
I to jest sytuacja, której kobiety nigdy nie biorą pod uwagę, gdy siedzą w domu na łasce i niełasce męża, pełniąc rolę matki i gospodyni domowej. Potem obudzenie się z ręką w nocniku i kalkulacja. Zdrady nie wybaczę, ale gdzie się podzieje? nie pracuje, nie dam sobie rady, co z dzieckiem, przecież funkcjonuje dzięki mężowi, do domu rodzinnego mam wrócić? Problem bólu po zdradzie, który ma się w głowie leży obok tych wymienionych powyżej. Gdyby u was było parnerstwo i wiedziałabys, że sobie poradzisz już dawno byś go wyrzuciła lub sama poszukała sobie kąta. A tak kroi się przed tobą życie, które nigdy nie będzie takie samo jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to, ze sobie
moze zaruchal i jeszcze po pijaku, wiekie cos, a ty glupia robisz z tego wielka narodowa tragedie, gotowa poswiecic wszystko. slepa zazdrosc jest gorsza od zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsebb
Wlasnie jak by to bylo tylko ruchanie to jeszcze bylo by co moze skladac. A wlasnie sie dowiedzialam mu jej malo. A mnie traktuje jak siostre. Tragednia jak ja sie poczulam. Przed przyjazdem tutaj ja pracowalam mialam nianie do dziecka. Wprawdzie mialam z dzieckiem jeden pokoj. Wreszcie jak odlozyl kase na mieszkanie i depozyty przyjechal do pl i wzielismy skromny slub . jestesmy razem 8 lat, corka ma 7 i 2 lata po slubie a tutaj takie cos. Nie moge tego pojac. Jutro jade gdzies po rade co dalej z papierami bo nei mam pojecia. dziekuje za wasze opienie. ale jak przestac go kochac... i moje dziecko TO STRASZENE ZE BEDZIE MUSIALA PRZEZ TO PRZECHODZIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcz o swoje malzenstwo
zanim postanowisz przekreslic ten zwiazek, zrob wszystko co mozliwe zeby go uratowac, tak to twoj maz nawalil ale teraz tylko do ciebie zalezy przyszlosc waszej rodziny i od decyzji jaka podejmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem mozliwe, że nie pamieta.. mój chłopak po jednej z imprez jak wrócilismy do domu, to sie kochalismy a on nic a nic nie pamięta.. Dobrze , ze to ze mną spał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj się wybaczyć, dużo Was łączy, macie dziecko. Postaraj się, ale nie zmuszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena 33
jak masz meza ktory naduzywa alkoholu i leci na baby to co sie dziwisz? na forum ci nikt nie powie jak zyc przykre aleeee widzialy galy co braly, tak tak badz z nim dla dobra dziecka :) typowa polska patologia czemu to takie typowe dla Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowka;)
alkohol to nie wytlumaczenie!! moj tez mnie zdradzil jak bylam w ciazy i kazdy do mnie mowil ze sobie nie poradze sobie sama z dzieckiem i coo jakos zyje mam drugiego facta i kocha je jak swoje;) nie wybaczyla bym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena 33
matko swieta czemu wy sobie bierzecie pijokow za mezow przerazajace mieszkam we Wloszech od ponad 2 lat i powiem wam ze teraz dopiero widze ten caly polski syf tu faceci ludzie w ogole sa inni nie ma mody na picie piwka z kumplami pod blokiem i zdradzania / zaliczania kolejnych dooop Polska to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesssssss zrobila glupio
tak to jest jak sie dla faceta rezygnuje ze wszystkiego i nawet 5 zł wlasnych nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbvb
a dlaczego ta kobiete wyzywasz od suk? do tanga trzeba dwojga moja droga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylenie pojęć
to, ze sobie moze zaruchal i jeszcze po pijaku, wiekie cos, a ty glupia robisz z tego wielka narodowa tragedie, gotowa poswiecic wszystko. slepa zazdrosc jest gorsza od zdrady co ty pierdolisz patologio!!!jestem pewna,ze dupy dajesz na zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylenie pojęć
vcbvb a dlaczego ta kobiete wyzywasz od suk? do tanga trzeba dwojga moja droga następna suka odezwala się pluję na te skurwiałe baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_sto
Bardzo dobrze pisze ktoś tak, sorki, że nie pamietam nicka: "Kichaj go , niech on sie z tym meczy w koncu Ty nic zlego nie zrobilas. To boli i bedzie jeszcze dlugo bolec , ale to nie Ty masz cierpiec , wiec zadbaj o siebie i dziecko , postaraj znalezc sobie prace , stań sie niezalezna, a póki co potrzymaj go w niepewnosci, zeby nie wiedzial co masz zamiar zrobic. Nie zmieniaj dziecku od nowa kraju , to sie wiaze z niepotrzebnym stresem, utrata stabilnosci . Teraz wiesz jedno , ze nie mozesz ufac mezowi i raczej powinnas liczyc na siebie, wiec zacznij dzialac, zlosc wykorzystaj do uniezaleznienia się. To co sie stalo juz nie zmienisz, teraz jest wazna Twoja i dziecka przyszlosc." Czyli jeśli musisz, to bądź z nim w poprawnych stosunkach, ale dbaj przede wszystkim o siebie, nie stawiaj sprawy na ostrzu noża, nie walcz, nie marnuj energii na takie coś. Jeśli umiesz, to bądź dla niego spokojna, zimna i przede wszystkim myśl o sobie. Jeśli masz cokolwiek zrobić, to najpierw siebie zapytaj: czy JA tego chcę, czy to jest dobre dla mnie i mojego dziecka. Z nim komunikuj się chłodnymi, rzeczowymi słowami a sama rób co do Ciebie należy. Odwagi! pisz jeśli potrzebujesz wsparcia, nie jesteś jedyna, której mąż zrobił taką niespodziankę. I nie daj się wpędzić w jego poczucie winy, jego poczucie winy jest tylko jego sprawą, Ty masz w tej chwili braki w poczuciu bezpieczeństwa i tylko to się liczy. Dbaj o siebie, żeby w przyszłości było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsebb
Dziekuje Ci Kaśka_sto. Chyba tak zrobie Dziekuje za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×