Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel75

Wymiana walut przez internet - pilne!

Polecane posty

Czy ktoś z was korzysta z takiej formy wymiany pieniędzy? Polecacie jakies konkretne portale internetowe? Czy jest to bezpieczne? Pytam, bo zdaje się to być wygodniejszą formą niż chodzenie do kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michciuwet
Sprawdź sobie cinkciarz.pl A czy to bezpieczne, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bezpieczne, gdyby nie było już dawno słyszelibyśmy o tym w telewizji i internecie, do tego nie musisz gotówki nosić przy sobie, wszystko załatwiasz przez internet. Polecam zapoznać się ze stroną lowspread.pl, bardzo interesująca oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest dobry rozlicznik oni zarabosaja na spokojnie to :) www.youtube.com/watch?v=glVAzwRFphs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideolog Gender
na kafe chcesz je wymieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pewny Kantor - z własnego doświadczenia. Zawsze zanim wybiorę kantor robię dokładny research i jakoś zawsze naprowadza mnie on na Pewny Kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym się nie zdecydowała na wymianę waluty przez Internet. Wolę pójść osobiście do kantoru http://www.centkantor.pl/ we Wrocławiu i tam w okienku, tradycyjnie wymienić, lub kupić walutę. Szybko i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest oczywiście Pewny Kantor- nazwa zobowiązuje :) Wszystko sprawnie działa, transakcje są szybkie i bezpieczne! No i dobry spread.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina765
Polecałabym ci wymieniaj.pl. Maja dobre kursy, szybko przelewają pieniądze i są bezpieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadajastka
To mogę Ci polecić sprawdzony kantor, z którego sama korzystam już od dawna www.wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest tam browar namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samara1
Najlepszy kantor to wymieniaj.pl Szybko i korzystnie. Polecam zdecydowanie! Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olegia
polecam sprawdzony kantor internetowy w takim razie wymieniaj.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompinat
Tylko w wymieniaj.pl wymieniam walutę. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fynfit
Sprawdźcie sobie www.wymieniaj.pl bardzo konkurencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotaaa
W takim razie ja polecę ten z którego sama korzystam _ wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fux
Zgadzam się warto się zainteresować wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Cinkciarz.pl. 2 lata z niego korzystam i zero jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prala
Najlepszy na pewno jest www.wymieniaj.pl zdania nie zmienię bo już ponad rok korzystam i dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojenkaa
Ja odkąd się zainteresowałam w ogóle wymianą waluty to oczywiście musiałam prześledzić oferty kantorów, opinie na ich temat itp. i się zdecydowałam na kantor wymieniaj.pl w moim mniemaniu najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaszka
Nie dziwią mnie wasze wpisy, sama korzystam z wymieniaj.pl już jakiś czas, brat mi doradził, trochę się na takich sprawach zna, więc mu zaufałam i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda09
Ja swoją walutę wymieniam w kantorze internetowym www.wymieniaj.pl dzisiaj jaki by nie wybrać kantor wszędzie jest bezpiecznie. Tworzą bardzo bezpieczne platformy wymiany pieniędzy. W moim kantorze zawsze są jakieś korzystne kursy. Dlatego ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinka_
Wg mnie jest to bezpieczne, zresztą na stronie ergokantor.pl można przeczytać więcej na temat bezpieczeństwa transakcji. Teraz mnóstwo transakcji przeprowadza się przez internet, więc nie widzę powodu, dla którego akurat nie można by ufać kantorom. Poza tym mają korzystniejsze kursy niż banki czy kantory stacjonarne, więc też wymiana bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej wymienić stacjonarnie. Znam bardzo uczciwy, dobry kantor http://kantoralex.pl/ . Nigdy się na nich nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja podzielę się moją opinią. Warto zainteresować się ofertą kantoru https://kantoronline.pl/kurs-chf-pln. Szybka i bezpłatna rejestracja, kursy walut w czasie rzeczywistym. Oferta zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Moim zdaniem warto korzystać z tego typu rozwiązań, to dużo lepsze niż stanie w kolejkach w kantorach stacjonarnych. Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z kantorem internetowym http://kantoralex.pl/ - współpracuję z nimi od długiego czasu i jestem naprawdę zadowolony. Opłaca się u nich wymieniać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry kantor wymiany walut znajdziemy w https://centnet.pl/. Ja korzystałam z ich oferty i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×