Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelka26661

Jak układać włosy na co dzień??

Polecane posty

Gość izabelka26661

Mam kręcone włosy, ledwo siegajace do ramion , sa suche i strasznie sie układają jak są rozpuszczone ;/ moze doradzicie jakies fajne fryzury na co dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego strasznie się układają? Może to kwestia odpowiedniego przycięcia? Na każde włosy jest sposób, tylko napisz w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka26661
wywijają sie tak nieładnie we wszystkie strony, kiedys miałam mocno wycieniowane i były takie ładne loczki a teraz przycięłam tak samo i masakra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie są ścięte tak samo. Ten sam fryzjer, czy inny? Kręcone włosy to skarb, ale nie każdemu fryzjerowi można je powierzyć, bo są zdolni i "zdolni inaczej". Trudno cos doradzić, nie widząc o co chodzi (czasem to tylko właścicielce takich włosów wydaje sie że jest strasznie, podczas gdy z taką niesforną fryzurką wygląda uroczo). A jak je układasz? Używasz jakichś wspomagaczy - żeli, pianek, dyfuzora, czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka26661
fryzjer ten sam :) używam płynu do włosów kręconych bo nie lubię sklejonych ani sztywnych włosów, czeszę tylko po umyciu i zostawiam do naturalnego wyschnięcia , kiedys to wystarczało a teraz biore dużą spinke i spinam wszystkie bo nie moge ich ogarnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jeszcze powypytywać :) Nie możesz ich ogarnąć, ale dlaczego: bo jest ich za dużo? za mało? kręcą się, ale nie tam gdzie powinny? - często przy cienkich włosach jest tak, że kręcą się końcówki, a przy samej głowie włosy są płaskie i bez życia, wtedy rzeczywiście trzeba im pomóc. Jeśli masz bardzo dużo kręconych włosów, to tylko pozazdrościć, ale od ich obcięcia bardzo dużo zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka26661
jest ich tak raczej w sam raz, nie są cienkie tylko puszą sie ,i kręcą się nie w takie loki loki jak kiedys tylko tak dziwnie się wywijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala78
Ja nie mam loków,lecz falowane włosy .Wklepuje we włosy piankę i pomaga .Nie puszą się i fajnie się układają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano myję i nakładam na chwilę odżywkę do spłukiwania. Później zabezpieczam końcówki serum arganowym z Royal Moroccan i suszę na okrągłej szczotce. Włosy są puszyste cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujesz tę odżywkę? Można gdzieś stacjonarnie dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaj je jakoś ładnie, w koński ogon, warkocz na bok albo taki wianek nad karkiem. Z kręconych włosów można sporo zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy można kupić te ampułki RM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ampułki sa dostępne tylko w salonach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×