Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szafiarenka22222

SPA masaż na prezent który??

Polecane posty

Gość szafiarenka22222

Jeśli w złym miejscu umiesciłam wątek to przepraszam i prosze o przeniesienie. Otóż za tydzień 17 stycznia obchodze z mężem 3 rocznice ślubu:) Co roku ten dzien spedzamy tylko we dwoje. Wpadłąm na pomysl aby zabrac go do SPA, oczywiscie baseny, sauna itp ale myslalam tez o wykupieniu bonu na masaż dla dwojga! Tylko nie wiem który z masaży był by najlepszy! Doradzcie mi który jest godny polecenia! Mam do wyboru: 1.Masaż pleców 100% miodem 2.Masaż klasyczny 3.Masaż aromatyczny świecą 4.Masaż gorącą czekoladą 5.Orientalny masaż bambusami 6.Masaż bańką chińską 7.Masaż wyszczuplający 8.Masaż Aromaty Świata 9.Masaż gorącymi kamieniami 10.Masaż owocem baobabu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulcheria...
Odzruc 6 i 7, efekt jest ale masaż przyjemny nie jest, wręcz boli. Jeśli lubicie czekolade to polecam masaż nr 4, jeśli nie, to nie odczujecie już pełnej satysfakcji. Fajny jest jeszcze nr1 i 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloresdd
zalezy co lubicie, bo kazdy masaz jest dobry na cos innego. Ja bylam na dwoch w tym samym miejscu Cece Beauty Clinic http://salon.cece.pl/21,masaze-relaksacyjne.html . Czekoladowy byl bardzo nawilzajacy no i niesamowity aromat podczas calego zabiegu i nawet pozniej, bylam tez na miodowym, ktory jest b dobry dla osob pijacych kawe i palacych bo zmniejsza dzialanie nikotyny. Oba byly bardzo przyjemne:) ale drugi raz poszlabym jeszcze na czekoladowy ale moze troche przez te zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusiRomek
twoj facet chcialby isc na masaz wyszczuplajacy??;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek30
Ja polecam masaż gorącą czekoladą. Byłam na takim masażu ostatnio w DS Instytut i było tak pachnąco, błogo i relaksująco, że postanowiłam następnym razem namówić męża na wspólny zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka158
Również byłam na masażu czekoladowym w DS Instytut. Naprawdę polecam. Jest bardzo przyjemny i relaksujący. Wróciłam naprawdę odprężona. Zamierzam również skorzystać z promocyjnej oferty DS Instytutu obejmującej m.in. masaż gorącymi kamieniami. Poleciła mi go znajoma. Była bardzo zadowolona i wybieramy się razem na masaż w przyszłym tygodniu. Są chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam na 40 stke w prezencie od corek taki wlasnie masaz-ja dostalam klasyczny ...baardzo fajny...masaz trwal okolo godziny ...rece nozki plecy brzuch...leciala muzyczka .,.cieple reczniki..na prawde dobry pomysl..ja bylam zachwycona do tego jeszcze bylm dolozyla jacuzzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika56
Ja miałam przyjemność korzystać z masażu gorącą czekoladą. Było naprawdę bardzo przyjemnie. I mi i mężowi się podobało. A gdzie idziecie do tego spa? Bo my byliśmy w Sungate, tutaj masz namiary http://masaz-spa-warszawa.pl/pl/oferta/masaze.html gdybyś się jednak rozglądała za odpowiednim spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam jaks czas temu na cudownym masażu w http://www.pleasurespa.pl, dostałam w prezencie niestety nie pamiętam jak sie nazywał, napewno nie była to czekolada bo bym pamiętała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwatek
Beauty Center w Józefowie - o ile można wykupić jakiś bon. Świetne miejsce, a przede wszystkim - to nie tylko zabiegi relaksacyjne, lecz takie, które rzeczywiście przywracają skórze zdrowie. Wiem jak duże te efekty były u mnie, jak diametralną przeszłam odmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie sobie ciekawy pakiet w www.hotel-lidia.pl/ oni tam maja doslownie wszystko. I nie maja wygórowanych cen dzieki czemu napewno spedzici emily weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż gorącymi kamieniami ... <3 Super sprawa. Moim SPA jest Beauty First w Warszawie i zawsze się decyduje na ten masaż, po prostu ze względu na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olnoga
Ja byłam z kolei na masażu ajurwedyjskim w Zielonej Górze w Rasayan Oriental Spa. Całkowicie się zrelaksowałam, tego mi właśnie było trzeba, kompletnego resetu. Polecam http://masaz-zielona-gora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaM33
Masaż, to naprawdę rewelacyjny pomysł, szczególnie, że na pewno pozwoli Wam się odprężyć i zrelaksować. Ja bym jednak postawiła na miejsce w tym stylu, http://isla-spa.pl , masaż przeprowadzają tam profesjonalne terapeutki z Tajlandii i Filipin, więc z pewnością będzie to niezapomniane doznanie i coś zupełnie nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialny salon jest na Chłodnej - nazywa się Esthetic SPA. Robia tam cudowne masaże: masaż relaksacyjny z aromaterapią na ciepło (przy użyciu świecy) i masaż odprężający gorącymi kamieniami. To moje dwa ulubione. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też u nich robiłam ten masaż ze święcą. Myślę, że w zimie jest jeszcze przyjemniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można u nich kupić bon prezentowy dla kogoś na ten masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan

jak na prezent to polecam masaz tantryczny dla par w krakowskim studio masazu Unity Point, wspaniałe miejsce www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokol

Jak Karków i masaż to polecam studio Masażu Dewi - rewelacyjne miejsce, niepowtarzalny klimat u nich panuje. Polecam masaż lomi lomi i masaz tantryczny. Nie mają równych moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irciak

Dewi jest super, bywam tam dosyć czesto, nawet mam ulubionego masazyuste- pan Piotr jest niesamowity. Kto nie znam, polecam, warto odwiedzić to Studio Masażu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariska

Czytałam o tantrze, dlatego zdecydowalismy się wybrać na masaż tantryczny z moim mężem. Byliśmy w Krakowie w Unity Point. Ogromne zaskoczenie jaki ten masaz jest odpręzający, niesamowite doświadczenie https://unitypoint.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam masaże w Pan Kobido. Każdy ze specjalistów wykonuje zabiegi rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłam na masażu w SPA Hotel Splendor w okolicach Rzeszowa. Korzystałam z masażu klasycznego i relaksacyjnego - oba świetne i profesjonalnie wykonane. W ofercie mają też kilka innych ciekawych zabiegów, i może niedługo się zdecyduję 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×