Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdeczkaa33

Dieta Dukana 2012 ZACZYNAMY!!!!

Polecane posty

Gość gwiazdeczkaa33

Witam wszystkie grubasy które mają ochotę schudnąć tak jak ja .Nie wstydzę się że właśnie taka jestem tylko po prostu zaczynam z tym walczzyć .Zapraszam wszystkich którzy mają na to ochotę .Pomóżmy sobie wspierajmy się itd.:) Mam już trochę wiedzy z zakresu diety Dukana niestety musiałam przerwać tą bajkę ponieważ zaszłam w ciążę a tam nie jest wskazana taka dieta dla dobra dziecka :) Więc zaczynam jeszcze raz i zapraszam wszystkich nie bójcie się nie krępujcie i zacznijcie ze mną .:)

Gość nie nie nie znajoma
chciałabym mieć dość wytrwałości i schudnąć 5 kg do wiosny... czy ty masz aż tyle samozaparcia że po prostu trzymasz sie diety? a i jeszcze jedno czy nie orientujesz sie przypadkiem czy efekt jojo jest powszechny przy stosowaniu diety dukana ?

Gość myszaaaaaaa
wiesz, Dukan jest bardzo niezdrowy...

Gość nie nie nie znajoma
słyszałam jeszcze o rzekomo zdrowiej diecie kapuścianej. tylko przeraża mnie to ze tak mało dziennie mozna zjesc, a co za tym idzie jesli zakonczymy diete to kilogramy wroca. jak myslicie ?

Gość nie nie nie znajoma
czyli trzymając się ściśle diety przez te 13 dni, a potem powracając do dawnych zwyczajów odżywiania sie nic sie nie zmiania ? biorąc pod uwagę ze nie mam nadwagi a nie jadam często fast foodów i w moja dieta jest raczej zdrowa.

żywienie optymalne jest nazywane dietą ale jest to inny sposób żywienia polegajacy na zachowaniu prawidłowych proporcji miedzy białkiem tłuszczem i weglowodanami.

Gość nie nie nie znajoma
nie mam czasu w tej chwili na czytanie, ale chodzi o to zeby nie łączyć tych elementów. czyli np. jak mięso to nie skrobia ?

anusiaadusia :) odpowiadając na Twoje pytanie .......Nie boję się tej diety bo przynajmniej odciążę kręgosłup a co do wątroby to ......wątroba bardziej od białka nie lubi tłuszczu z którego obtłuszcza się i choruje :) Dietę stosowałam już 2 lata temu i efekt był super ale zaszłam w ciążę i musiałam zaprzestać dla dobra dziecka .Teraz mała ma już rok i zaczynam na nowo :) .

Gość moja mała ma już kilka latek
weglowodany najbardziej szkodza watrobie nie tłuszcz.ja ,,,zo zaczełam własnie przed planowana ciaza i nie przerwałam jej w ciazy. jestem juz 8lat

anusiadanusia :) przepraszam za pomyłkę :) Pozdrawiam i trzymam się dalej .Zapraszam wszystkich damy radę pomożemy sobie na wzajem i będziemy się wspierać :)

Nie jestem dietetykiem i nie wiem co najbardziej szkodzi ale lepiej się kiedyś na tej diecie czułam i zamierzam kontynuować a Ty jesteś na tej diecie 8 lat czy na innej???????

mam znajomą której po dłuższym stosowaniu wypadały włosy i pojawiły sie ''liszaje''na twarzy.ale jesli robisz badania i sa ok to chyba nie ma powodu do zmartwien. pamietaj że nadmiar białka jest szkodliwy:)

zdrówko super. mnóstwo energii,spie 5godzin na dobe,wyniki b.dobre. moje dziecko i maż równiez w ten sposób sie żywią

Gość milenataka
Ciekawe czy dacie radę ??????? jak długo he he he

Witajcie!!!:) Ja dzisiaj 8-my dzień na diecie w tym trzeci na drugiej fazie i waga stanęła ale cóż tam jedziemy dalej .Miłego dnia życzę ubieram się z moją małą na spacerek bo ładna pogoda dzisiaj .Pozdrawiam i miłego dnia życzę :) ;)