Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gwiazdeczkaa33

Dieta Dukana 2012 ZACZYNAMY!!!!

Polecane posty

Kingatrz gratuluję certyfikatu. Dobrze że już po komunii możesz odetchnąć :) Kurcze dziewczyny nasze wspólne ważenie 1 czerwca już tuż tuż. Dziś mam strasznie zalatany dzień ciągle coś robię i nawet owsianki na śniadanie! jeszcze nie zjadłam i nawet mi się nie zapowiada żebym w najbliższym czasie miała chwilę żeby ją sobie ugotować tylko szynkę z biedronki sobie skubię żeby w brzuchu mnie nie skręcało więc jeśli nie nadrobię z jedzeniem to pewnie jutro będę miała oszukaną wagę. Dziś ostatni dzień P ciekawe więc czy mi waga nie skoczy do soboty?

Czesc Dziewczyny:)W koncu udalo mi sie napisac:):):):)Ale i tak nie jest calkiem dobrze bo co chwile,na sile,przeskakuje mi na wczesniejsze strony(np.str.5,9,12)Jak wyslalam ten post testowy to zedy sprawdzic czy doszedl to musialam calkiem wyjsc z forum i wejsc jeszcze raz,to nie robota. Ania wiec apeluje do ciebie,ty nasza przodowniczko:)Zaloz nowy watek i moze bedzie ok:)Dziewczyny pewnie nie wiedza ze trzeba kombinowac aby tu wejsc i dlatego tak malo pisze. Kingatrz gratuuuuuuluje:) Dzis mam ostatni dzien P waga znow stanela na 56.3kg ale to nic,wazne ze moj brzucho sie kurczy:) Pogode mam cudna niczym na lazurowym wybrzezu:DJak na angielska pogode to jakies anomalia,kurcze zeby tylko nie zapeszyc:)

Cześć dziewczyny to ja AniaXXL niestety moja hasło przestało działać i musiałam zmienić pseudonim ale to wciąż ja :) założyłam nowe forum o nazwie Dieta Dukana 2012 bis pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkie forumowiczki do przejścia na nowy temat bo to forum doprowadza już nasz wszystkie do szału :)

Ania i znow musze cie o przeslanie linku z adresem nowego forum,Tu w Irlandii mam internet z TaktTalk i gdy wpisuje w wyszukiwarke nowa nazwe to pisza mi ze strona nie istnieje:(

Czesc kochane , wracam na dietę jesteście tu jeszcze?Kiedyś pisałam ze jestem chora i właśnie po kolejnym ataku choroby wracam do żywych i walczę z kilogramami:)Widze ze trwacie dalej i fajnie wam kilogramy spadają.Pozdrawiam was serdecznie:)

Gość gość
witam wszystkich serdecznie, ciesze sie ze forum nadal dziala, moze ktos bedzie potrafil odp na nurtujace mnie pytanie... Jestem na diecie od jakis czterech miesiecy, lzejsza o trzynascie kg musiala wyjechac na czas wakacyjny za granice, gdzie mam ogromny problem z dostaniem produktow light, czy w ogole jakichkolwiek... Stwierdzilam, ze bede przestane tak jak w domu jesc pw 5/5 tylko wszystko na raz... Nie wiem czy tak moge, czy ktos decydowal sie na cos takiego? Czy to tez jest skuteczne? Waga od dluzszego czasu stoi w miejscu, od ponad tygosnia nie czuje potrzeby korzystania z toalety... Bardzo prosze o jakas rade, pozdrawiam

Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece (mieszkam niedaleko granicy). Wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Gość gość ola
W 5 dniu 1 fazy zjadłam 2 delicje i wypiłam lampkę wina. Błąd, teraz żałuję, ale pokusa była ogromna.... Przeglądałam teraz net i różnie dziewczyny pisały, że zacząć dietę od nowa, że iść dalej, czy przejść do 2 fazy? I nie wiem co powinnam zrobić Czy wam zdarzają się jakieś odstępstwa? I co wtedy? Proszę o pomoc, jesteście bardziej doświadczone....

Gość gość
Potraktuj ten dzień jako dzień pw. Czyli tak jakbyś miała 4 dni uderzenówki. Jak zaczniesz od nowa to będziesz miała za dużo dni p, a to może nie być wskazane i dla spadku wagi, bo na za duzo p można wcale nie chudnąć jak i nie musi być do końca bezpieczne.

Gość gość
Na mnie też taka dieta nie dziala i dlatego postanowiłam własnie zaczac diete z 42 Vital> nie ma to jako doskonale zbilansowane posiłki. Jestem jak najbardziej za.

Gość gość
\A moge zapytac jaki jest koszt takiej kuracji ? Przyznam ze mnie tez już brakuje sił na wybranie tej najlepszej dla siebie.

Gość gość
Witam.odchudza się ktoś jeszcze na Dukanie? Ja zaczęłam 3 dni temu z wagą 76,7 a mój cel to 66(według testu dukana 63,60).dziś na wadzę zobaczyłam 73,7 od jutra 2 faza.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować