Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zielony chwast

dobry dentysta piaseczno/ursynów/warszawa

Polecane posty

Gość Nina Kowalska
Bardzo profesjonalni stomatolodzy są w Lux Medzie i w placówkach z którymi współpracują np. Eurodental. Ja korzystam w ich usług i każda wizyta jest bezbolesna i bezproblemowa. Teraz jeszcze wykupiłam za śmieszne pieniądze bo 49 zł pakiet Komfort, w którym są między innymi 3 darmowe znieczulenia i darmowe przeglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaas
Witam w Piasecznie mogę polecić dobrego stomatologa http://ortodoncjakabaty.pl Sama do niego chodzę i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Zapotoczna
Z pogranicza Bielan i żoliborza jest Ratynscy dental Clinic. Wg mnie bardzo dobry gabinet stomatologiczny do którego chodzę od pół roku . Mialam tu leczone kilka zębów w tym jeden kanałowo pod mikroskopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dent SM na Bemowie - nawet spoza Warszawy warto dojechać, bo mają naprawdę świetnych lekarzy. A pan dr Jakubowski to już w ogóle top of the top - świetny chirurg! Usuwałam u niego wszystkie 4 ósemki do aparatu ortodontycznego, w tym dwie zatrzymane. Każdy zabieg był wykonany naprawdę delikatnie, bezboleśnie, czułam naprawdę, że jestem w dobrych rękach! Tutaj namiar http://www.dentsm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka833
Jak ktoś ma blisko na wolę to polecam klinikę impladent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy i godni polecenia dentyści pracują w Lux Med. Teraz grupa ma specjalną ofertę na pakiet stomatologiczny Komfort dla swoich klientów z Warszawy i Krakowa. Za niewielką dopłatą można otrzymać kompleksową opiekę stomatologiczną-nieograniczoną liczbę przeglądów, 3 znieczulenia w cenie i wiele innych. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha55
Ja zęby leczę w Corten Medic w pasażu Ujazdowskim i jestem bardzo zadowolona z całej obsługi tego miejsca. Byłam zestresowana wizytą, ale na szczęście lekarz który mnie przyjmował był cierpliwy i spokojny. Szóstka wyleczona po dwóch wizytach praktycznie, mam teraz założone dobre wypełnienie, które posłuży mi na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stomatologów z grupy Lux Med. Teraz mając u nich pakiet medyczny za grosze można dokupić pakiet stomatologiczny Komfort. Warto skorzystać bo oferta skierowana jest do klientów grupy z Warszawy i Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha55
To Corten Medic jest przy pasażu Urysnowskim, wybaczcie za mój błąd ;) w każdym razie placówka godna uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula43
Hahaha, Bacha, taka mała pomyłeczka :D nigdy tam nie byłam. Ja zawsze na Wolę jeżdżę do kliniki Impladent. Zaczęłam tam chodzić po tym, jak udało im się uratować moją górną szóstkę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torcikowa388
A ja polecam gabinet Ratynscy Dental Clinic. Wg mnie nie ma lepszego gabinetu dentystycznego w Warszawie. Miła atmosfera, bardzo nowoczesny sprzęt oraz profesjonalizm przemawiają na ogromna korzyść gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mieszka w Warszawie i zachwala Eurodental. Podobno mają szeroką ofertę usług i dobrych stomatologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Tak, Eurodental jest świetny! Nie dość, że zrobią tam każdą usługę związaną z zębami to jeszcze w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość pacjent
Stomatologia dr Tomasza Sak, przy Romera. Trafiłem przypadkowo zrobić pantomografię i zostałem. Nowocześnie, profesjonalnie, czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę dalej niż na Ursynowie, ale szczerze polecam - warto podjechać do Fabdentu (https://www.fabdent.pl/). Bardzo dobrych mają lekarzy, z doświadczeniem i umiejętnościami na wysokim poziomie. Do tego nowoczesny sprzęt, wyposażenie gabinetów, to też się przekłada na komfort pacjenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florkapi
w ober clinic na pewno warto się zapisać, ja za scaling, polerowanie i fluoryzację zapłaciłam 100 zł! i to dopiero co. lekarze super, to w śródmieściu jest ale ja z ursynowa też dojeżdzam, jest dobre połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat sobie chwalę wlasnie Centrum Demed na Woli. Moim zdaniem klinika jedna z lepszych, dobrze leczy, kanałówki nie kanałówki...jest wszystko dobrze i profesjonalnie prowadzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta

Ja mogę polecić świetną pracownię radiologii stomatologicznej Diagdent w Warszawie. Jak ktoś będzie zakładał aparat na zęby albo robił most czy implanty dobrze zrobić porządne prześwietlenie. Nie zawsze stomatolog ma taki sprzet. A tam mają świetny .Ja osobiście byłam na Tomografii CBCT 3D. Mój dentysta mnie do nich skierował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapustowaa

A ja ze swojej strony polecam lux med, dobrze jest mieć u nich pakiet stomatologiczny, ma się za darmo i bez limitu przeglądy a leczenie bez bólu najnowszymi metodami. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorskaAnna

Jakby nadal ktoś z Was szukał dentysty na Ursynowie to polecam mojego - pan Tomasz Mazur przyjmuje w Demed, na Ursynowie właśnie. Kompetentny, delikatny i uprzejmy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga

Wojciech Chludziński przyjmuje na jerozolimskich na pakiet luxmed polecam bardzo mily doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Polecam Eurodental w Warszawie. Pracują tam świetni fachowcy z dużym doświadczeniem i fajnym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do DentalNobile i jestem bardzo zadowolona z jakości usług, a także z atmosfery - zawsze przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirri

Ja chodzę do Centrum Demed leczyc zęby i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalnie i dokładnie. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z całą rodziną korzystamy z usług stomatologów z  Eurodental. Mają świetne podejście do pacjenta zarówno tego małego jak i dużego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodziłam i chodzę nadal do centrum demed - bardzo fajna klinika dobrzy specjalisci. jestem zadowolona z opieki - konkretnie i dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dent SM na Bemowie. Szczerze polecam! Wspaniały personel - kompetentny, zaangażowany i miły. Nowoczesne i świetnie wyposażone gabinety, także pod kątem obecnej sytuacji, a to bardzo ważne, żeby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Szeroki zakres usług. Leczyłam u nich zęby kompleksowo przed założeniem aparatu, po zdjęciu na pewno wykonam jeszcze kilka zabiegów stricte estetycznych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie polecam  Centrum Demed - dokładnie leczą, dobrze i bez bólu. Także warto moim zdaniem bo jest to klinika godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do gabinetów Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Mają specjalistów z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×