Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kjhgfdfgha

Dobry lek na silne przeziębienie !!!?????

Polecane posty

Gość gość
Jest za niewygórowane pieniądze do kupienia inhalator Baby Sanity. Sam nad tym się zastanawiam bo jako jeden z nielicznych jest do stosowania przez bobasy od 1 miesiąca życia, a właśnie dla synka takiego sprzętu poszukujemy od jakiegoś czasu. Może ktoś ma jakieś większe doświadczenia z tym aparatem? Jak wydajność wygląda tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie skuteczne leczenie grypy i przeziębienia to kropelki L52 Na infekcję wirusową nie pomogą antybiotyki czy inne leki na receptę. Leczenie grypy wymaga też wyleżenia się, najgorzej jeszcze ją przeziębić bo powikłania mogą być różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syrop z miodu, czosnku, imbiru i cytryny nigdy mnie nie zawiódł. Do tego ibuprofen i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juta6
proponuje nie faszerować się lekami , są pełne chemii ;/ a szkoda męczyć organizmu;( ja stosuje tylko preparaty naturalne , które polecił mi mój lekarz rodzinny;) Tutaj macie szczegóły na ten temat tych preparatów http://ekspertodprzeziebien.pl/produkty/aspecton-spray/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej znawcy wszelkiej maści, podajecie nazwy handlowe leków! Nie o to chodzi! GŁÓWNY SKŁADNIK jest ważny - różne nazwy, a składnik ten sam i co? Np.zatrucie paracetamolem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zazwyczaj zaczyna się od niewinnego kataru i uporczywego suchego kaszlu. Na gardło stosuje pastylki a na kaszel syrop http://levopront.pl/. Syrop działa bardzo szybko i przynosi ulgę. Nie działa na centralny układ nerwowy co według mnie jest jego wielką zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa11165
A ja słyszałam, że przeziębienie może być spowodowane tym ,że macie w sobie pasożyty. Nie lepiej rozwiązać problem od jego źródła? Kup jakiś lek przeciwpasożytniczy (np. Toxinext), pij dużo wody i czekaj na efekty ;) Powinno pomóc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roboblok833
Zgadzam się, Toxinext jest super, warto się nim zabezpieczyć przed wirusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tych preparatów jest cała masa, wystarczy zerknąć na https://eapteka.pl/przeziebienie ale wiadomo trzeba reagować szybko zanim przeziębienie się w coś innego przekształci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator Pro jest do kupienia za całkiem przyzwoite pieniądze jak na tej klasy sprzęt. Tutaj można każdą terapię robić, nieważne czy dolne czy górne drogi. Dodatkowym plusem jest też irygator w zestawie, takie oczyszczanie u mnie się sprawdza przy zatkanych zatokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z inhalatorów które mieliśmy to aktualny czyli Pro Sanity jest najlepszy, przede wszystkim cichy i dwa że nie marnuje leku tak jak poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolskaM
warto wypróbować Stop Wirusom - jest skuteczny, Mnie postawił na nogi przy pierwszych objawach przeziębienia! na prawdę takiego efektu to się nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilka
tak polecam - mnie ten środek postawił na nogi. dostałam w aptece go od Pani farmaceutki. nie znałam ale postanowiłam wypróbować. i nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem Pro do domu tamtej zimy i cały czas pracuje na dobrym poziomie, nie widzę żeby jakoś tempo rozpylania aerozolu siadło w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam Pro zeszlej wiosny i caly czas chodzi tak samo wydajnie, poręczny łatwy w czyszczeniu, chwalę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merrix
Przetestujcie sobie Sambucol jeżeli łapią Was pierwsze objawy przeziębienie takie jak kichanie, katar i kaszel dla mnie to okazało się złotym środkiem praktycznie 2 dni od momentu kiedy zacząłem brać objawy minęły. Oby więcej tego typu preparatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melczuu
Sambucol Immuno Forte o którym wspomniałeś jest bardzo dobrym lekiem tez go stosuje do tego duzo mleka z miodem witaminy c owocow jak najwiecej i nic strasznego dla mnie jakis katarek czy kaszel !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre parametry ma mój Pro, w tym sensie, że cicho pracuje, kompresor ma obniżony poziom tych decybeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki na przeziębienie tylko kupuj w aptekach, w aptece Melissa jest szeroki wybór, a ceny są naprawdę bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre parametry ma Baby, niski poziom hałasów, wysoka wydajność, w zestawie smoczek dla malucha, wszystko jest tak zaprojektowane żeby inhalacja u dziecka nie była ani długa ani drażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym wygodnym inhalatorem jest nasz Pro, rózne leki i różne terapie można tutaj stosować, poza tym ma też specjalną końcówkę do udrażniania zatkanych dróg oddechowych, a jednak często się zdarza, że wydzielina mocno przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Jak pójdziesz do apteki to farmaceuta ci doradzi co będzie dla ciebie najlepsze. Czasem wystarczą saszetki rozgrzewające i leki przeciwbólowe. Ja niedawno kupiłam syrop Sambucol https://adamed.expert/product/sambucol-original-formula/ bo nie lubię połykać tabletek. Przeziębienie szybko przeszło i się nie męczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalatory są w różnej jakości i też w różnych cenach, ale ja bym raczej nie polecała oszczędzać na urządzeniu. Sama kupiłam bardziej zaawansowany model Pro Sanity, mogę nim prowadzić praktycznie każdą kurację – na górne i dolne drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że twoje przeziębienie przeziębieniem nie jest, wtedy leczenie dłuży się w nieskończoność. W moim przypadku była mowa o alergii, która dawała mi w kość. Kichałam jak szalona, z nosa ciekło, oczy albo załzawione albo czerwone. Pojawił się oczywiście suchy kaszel i złe samopoczucie. Kupiłam allertc, który wyciszył organizm i wszystkie objawy zaczęły znikać. Teraz czekam na wyniki badania krwi, zobaczymy na co dokładnie jestem uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkasz w okolicach jednej z aptek sieci http://www.aptekacodzienna.pl/ to wybierz się tam i zapytaj o odpowiedni dobór leków bez recepty. Gwarantuję ci że spotkasz się tam z odpowiednio wykształconymi osobami, które znają się na lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalujemy się Pro od paru miesięcu. Szczególnie duży efekt czułam przy alergii która mnie męczyła w maju-czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×