Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kupilam dom!!! marzenia sie sp

czy ma ktos z was blat w kuchni z kamienia?

Polecane posty

Gość kupilam dom!!! marzenia sie sp

napiszcie albo najlepiej wklejcie blatów jeśli macie w domu kamienne i napiszcze ile kosztowaly i kiedy to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola z Krakowa
mam parapety z kamienia w domu zewnetrze z marmuru kosztuja sporo 250 od sztuki - i tak szwagier nam mniej policzył o 100 gdyż on je robił w salonie mamy rowniez marmur jasny wloski salon 45m2 i kosztowalo spoooooro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam 8 kola na miesiac
o to super, bo ja wlansie nad jasnym sie zastanawialam, mozesz wrzucic jakas fotke? no i jak z tym marmurem jest bo czytalam ze jest bardzo trudny w utrzymaniu bo np sok z cytryny zostawia plamy i ze generalnie marmur jest piekny ale trzeba o niego cholernie dbac, a ja raczej wolalabym nie zastanawiac sie 100 razy dziennie czy ktos mi w kuchni nie poplamil blatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam dom!!! marzenia sie sp
Pola ja właśnie w Krk kupiłam chatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam dom!!! marzenia sie sp
no i jakbys napisalam o tym marmurze bo tak jak poprzedniczka tez wyczytalam ze marmur moze sie odbarwiac? zauwazylas zeby cos bylo z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola z Krakowa
tak trzeba dbac o niego i dbam wiesz granit jest zdecydowanie tanszy i nie trzeba tak sie z nim "cackac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola z Krakowa
a w jakiej czesci? ja mieszkam na BielAnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola z Krakowa
moj szwagier ma dosc duzy zaklad kamieniarski on marmur/ granic importuje z wloch egiptu etc on wytwarza takie rozne rzeczy dla developerow ale wiesz my dom budowaliśmy 6 lat temu wowczas byly inne kwoty ale marmur sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a projekt kuchni dostane na dniach :) także zobacze z czego będą blaty ;) Parapety na pewno z jasnego marmuru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno to piekna, ale kosztowna zabawa.... marmur - mimo,ze daje niesamowity efekt, to jednak bardzo drogo kosztuje i nie kazdego na to stac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam marmur, chyba że macie czas żeby trząść się nad nim, albo gosposię od tego,albo nie gotujecie a kuchnię macie tylko dla ozdoby:-) ja mam blaty z granitu, jednobarwnego, czarnego, błyszczącego. Pięknie wygląda, wystarczy przetrzeć i się błyszczy, można na nim kroić choć ja tego nie robię, i nie trzeba się bać że kapnie na niego coś kwaśnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blat kuchenny poryty marmurem – faktycznie , nie jest to najtansza sprawa, ale jesli kogos stac, to polecam takie wykonczenia.... niedaleko mnie byla firma http://www.lotowski.pl –najpierw sie przeszlam, poogladalam , porozmawialam. No i sie zdecydowalam :) – a kuchnia faktycznie nabrala wspanialego klimatu .. co tu duzo mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz fajnego wykorzystania blatów granitowych to zdecydowanie możesz zajrzeć na http://www.marwen.com.pl/?granity, sam często tam wchodzę bo stoję przed wyborem konkretnego modelu. Mają świetny wybór i jestem pewien, że coś Ci się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojego doświadczenia powiem, że kamień jest najwygodniejszy i najtrwalszy. Granitowy blat mam już ponad 2 lata i wygląda zupełnie jak nowy, a codziennie go używamy, gotujemy itd. Także zdecydowanie polecam takie rozwiązanie na przyszłość, bo wiem, że starczy jeszcze na długie lata. Gdybyś była zainteresowana to granitowy blat kupowałam tu http://kamieniarstwo-wilczynscy.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Łodzi i okolic polecam www.lermanstone.pl Zamówiłem u nich blat kamienny do kuchni i parapety. Pracę wykonali szybko i dokładnie. Każdy kto zastanawia się nad kamiennymi wykończeniami w swoim domu powinien skorzystać z ich oferty. Cena zależy od zamówienia, więc dla każdego będzie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie w kuchni blat z granitu i polecam wam zrobić u siebie blaty z kamienia w kuchniach. Ja swój blat zamówiłam od hurtowni kamienia www.granimex.pl Mają w swojej ofercie ponad 100 rodzajów blatów z granitów, marmurów i innych kamieni, więc warto przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam taki blat z marmuru od firmy www.kamieniarstwojanik.pl. Wygląda pięknie i nadaje elegancji całej kuchni. Ciężko go zarysować lub uszkodzić, dlatego uważam, że jest to zakup na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolsonsnki

Granit pod blat kuchenny sprowadzałem z pomorskiego z firmy www.e-wenta.pl gdzie panowie w branży kamieniarskiej nie mają sobie równych. Pomiary, przewóz kamienia i opieka nad klientem na bardzo wysokim poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys

U nas jest blat z kamienia, konkretnie z granitu, świetnie się sprawdza i wygląda bardzo elegancko, także ja mogę taki blat polecić. Korzystaliśmy z firmy Prokam www.prokam.pl z Krakowa, bo to solidny zakład kamieniarski z dobra ofertą i przyjaznymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dekores.eu możesz popytać o laminaty, na których rozwiniesz ofertę produkcji blatów kuchennych, ale też ogólnie aranżacji wnętrz. Według mnie fajny materiał, bardzo bezpieczny, o nieograniczonych właściwie możliwościach obróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×