Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studniówkamoja

Która suknia na studniówkę?

Polecane posty

Gość studniówkamoja

WItam!Za 3 tygodnie mam studniówkę Nie mogę się zdecydować na sukienkę. Zastanawiam się nad tymi modelami. która najlepsza? Mam ten komfort że mam mamę z firmą krawiecką i wybieram co chcę:) http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/361153872/2011_Sexy_long_evening_dress_prom_dress.jpg http://www.magicmomentsprom.com/item_images/EveningsA319FB.jpg http://www.juniorsformaldresses.com/wp-content/uploads/2011/03/La-Femme-Draped-Sweetheart-Yellow-Prom-Dress.jpg http://www.talkaboutprom.com/wp-content/uploads/one-should-majestic-purple-prom-dress-2011.jpg Mam 172cm wzrostu i ważę 65kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Ja jestem za 2 i dokładnie w tej kolorystyce ale moja mama twierdzi,że ostatnia jest najlepsza. To mój pierwszy i pewnie ostatni bal w życiu - chcę ładnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Mam włosy ciemny brąz i myślę,że powinny pasowac wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie dopisze
ogolnie mnie zadna nie powala ale chyba 4 najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
na zime chcesz z rozporkiem sukienke ubierać??masz racje już najlepsza chyba ta 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfgjgdhkdkhgi
Hahahahaha, co za wieśniara :D Ty w tym zamierzasz iść na studniówkę? Jeśli nie mieszkasz w Pcimiu dolnym to lepiej to sobie przemyśl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaada
ostatnia. śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Zimno nie będzie - ogrzewanie na sali będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
No i mi 2 i 4 chyba najbardziej odpowiadają.Pierwsza jest w rankingu bo mama ma już taki model w pracowni i nie bedzie dużo roboty ale ja niezbyt za różem przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaginda0000
2 najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
No i sukienki są oryginalne - w naszych sklepikach raczej takich nie ma więc nie skopiuję nikogo.W zeszłym roku byłam na studniówce chłopaka i 3 dziewczyny miały identyczne sukienki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Sporo moich koleżanek będzie miała miniówki ale uważam,że to nie jest stosowna okazja by takie sukienki nakładać.Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalong
Ja bym stawiała na pierwszą i drugą- są śliczne. I nie słuchaj tych cip co mówią, że brzydkie suknie. To jest studniówka i takie stroje powinno się nosić. Bo jak widzę jak tu dziewczyny wrzucają foty tego w czym chcą iść to mi ręce opadają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogu ducha winna
NIE POMYLILAS PRZYJECIA KAMERALNEGO ZE STUDNIOWKA????????????? te suknie to zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalong
Masz rację, nie krótkie! W krótką to się można ubrać na dyskotekę:o w takich będziesz wyglądać jak bogini:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfgjgdhkdkhgi
Taaa, i jeszcze czerwony dywan Ci rozwiną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Studniówka to bal jakby ktoś zapomnial. Pierwszy "dorosły bal" jak mówią niektórzy.Krótkie sukienki można nałożyć na wesele,na dyskotekę czy sylwestra.Długie eleganckie sukienki są właśnie na takie okazaje jak studniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaada
mi się pierwsza nie podoba. taka jest przestrojona ale 2 i 4 super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna jest ta jasno niebieska sukienka, ale radzilabym ci dobrac jakis inny, mniej rzucajacy sie oczy kolor, na bank nie rozowa, wiem ze mlode dziewczyny chca swiecic i sie wyrozniac,ale jak za te 5-6 lat obejzysz swoje fotki to bedziesz plakac ze wybralas taka brzydka sukienke, 2 bardzo ladna, tylko bardziej stonowany kolor na pewno nie ta rozowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfgjgdhkdkhgi
to rozumiem, że zamierzacie tylko tańczyć tańce poważne oraz brylować towarzysko z drinem w ręku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Na studniówce chłopaka jedna dziewczyna cały czas podciągała z tyłu sukienkę bo majtki jej było widać.Ani to praktyczne było ani eleganckie.A jak sobie niektóre trochę podpiły to nie zwracały uwagi,że dupa czy cycka na wierzchu.żenada jak dla mnie.Nie wiem.ja jakoś poważnie podchodzę do studniówki.Wydaje mi się,że to ważne wydarzenie a nie zwykła dyskoteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...hm...
3, albo 4. NIE WYBIERAJ 1, bo jest OKROPNA. Jak weszłam w pierwsze dwa linki, to myślałam, że to prowokacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
A czy długa sukienka przeszkadza w tańcu?NIE.No chyba,że w programie jest jakaś akrobatyka to wtedy owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
No 1 mi się nie podoba bo strojna jest. Ale mama się uparła bym ją pod uwagę wzięła bo jest już gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×