Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseniaaa333

wrażenia z randek z internetu

Polecane posty

Gość gość
Kobiety bedac bierne moga wybierac tylko z tych co zagaduja a zagaduja tylko ci zli bo ci dobrzy widzac, ze ci zli maja takie powodzenie odpuszczaja i staja sie bierni. Tak to wyglada. Z czasem bedzie jeszcze gorzej. Swiat upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umawiałam się tylko na randki z facetami poznanymi na katolickich portalach i wbrew pozorom nie tylko gorliwi katolicy są, niektórzy zupełnie niepraktykujący i szukajacy seksu. Jednak się nie zrażałam, bo pewnego razu poznałam łysego, ale dość przystojnego normalnego faceta z mieszkaniem na kredyt, przecietna praca i samochodem. Do kosciola rzadko chodzil, byl niesamowicie sympatyczny. Jestemy razem od 4 lat, w tym dwa lata po slubie. Trzeba dac szanse zwyklym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo waćpanna powyżej, i dlatego nie jesteś sama, a reszta bidulek dalej biadoli że nie ma dla nich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota jest zawsze bardziej głośna niż mądrość. Dlatego trzeba wnikliwie obserwować i czytać ze zrozumieniem. Nigdy nie miałem problemów z dokonaniem właściwego i trafnego wyboru co do osoby, z którą chciałem rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy z Nysy
Łysy wcale nie jest gorszy od kudłatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od stycznia jestem sama i zaczelam sie umawiac.....Jedyny plus z tych randek jest taki , ze wzrosla mi samoocena. Moj ex wciaz powtarzal , ze jestem gruba , nieatrakcyjna itp..Tymczasem dostawalam smsy , ze jestem piekna kobieta + inne komplementy i bylo to mile.. Niestety bylam na 3 randkach i zero tej iskry :( Moze nie otrzasnelam sie po poprzednim zwiazku ..nie wiem.. Trudno mi w kolo przerabiac te same tematy. Kim jestem , co robie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszą do mnie faceci ktorzy mnie sie nie podobają a Ci ktorych ja wybieram nawet nie odpisza X Zmniejsz wymagania albo popracuj nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wolna od grudnia i zaczelam niedawno chodzic na te randki .. W sumie roznie to widze , ale najgorsi sa dla mnie desperaci mimo wszystko ... Ja wszystko rozumiem ,ale niekoniecznie musze sie interesowac rozwodnikiem z dzieckiem 7 lat starszym.. Widac on tego nie rozumie. To samo randka z kurierem rowerowym , fajny chlopak , ale 34 lata i mieszka z rodzicami . Przeciez mu nie powiem -ej ja ma mwlasne mieszkanie , malo ambitny jestes. Na pewno sie znajdzie jakas dziewczyna , ktora tez mieszka z rodzicami i wspolnie cos wynajma.. Kolejna rankda , chlopak ze spora nadwaga. Nie mam nic przeciwko nadwadze ,ale szkoda ze dodal zdjecia sprzed 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam męża z internetu. Szukałam rok. Jak zakładałam profil dałam, tak jak sugerowano zdjęcie i to był błąd. Mówiąc nieskromnie jestem dość, a nawet bardzo atrakcyjna, więc wysyp różnych napaleńców był ogromny. Zlikwidowałam wtedy ten profil i założyłam nowy na innym portalu. Zdjęcie udostępniałam na prywatną pocztę po dłuższej wymianie wiadomości i gdy miałam przekonanie, że mężczyzna jest objecujący. Do randki doszło raz i bingo, to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno niezbyt urodziwych,dzieciatych desperatek po rozwodach. Pewnie wiele z nich wróciło z Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurier rowerowy wiadomo że nie zarobi na mieszkanie, na samochód też. Napisz lepiej skąd ty masz swoje mieszkanie. Lecisz na kasę i dobrze że nie zmarnowalas mu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka co mieszka z rodzicami też będzie szukać faceta z mieszkaniem, no chyba że jest podobna do świnki Pigi. Tylko jak wysportowany rowerzysta pokaże się z takim wielorybem na mieście? Co do ambicji to lepszy taki gość niż bezrobotny/ kryminalista/pijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tutaj teraz jakieś Panie randkowiczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście drogie Panie? Jest niedziela i wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka byla na takiej randce, trafił jej się bezrobotny i małomówny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to opowiadajcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kogoś takiego jak atrakcyjna kobieta na portalu randkowym. Atrakcyjnie kobiety są w realu przez facetow wręcz rozrywane. Ledwie taka zerwie z jednym to już ma drugiego na jego miejsce. Jesli musi szukać na portalu randkowym to widocznie nigdy atrakcyjna nie była bądź przestała juz być racji wieku lub zaniedbania. 90% kobiet na portalach randkowych jest poprostu przeciętna bądź brzydka a im starsza grupa wiekowa tym ich więcej. Gdyby nie to ze przebywają na nich wszelkiej maści zboczeńcy i desperaci to nikt by sie wami nie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powinniście też odwiedzić ten artykuł http://www.gazetajutro.pl/2019/10/12/jak-randkowac-po-czterdziestce/

Zdecydowanie znajdziecie tutaj wiele mądrych odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie udaje mi się życie bez randek internetowych, i po tych postach wydaje mi się że tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek

po 30stce to powinnyście się cieszyć że was ktoś jeszcze chce a nie wybrzydzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

Moja ostatnia randka. Umówiłam się z facetem,który ma dziecko, córkę 4-letnią. Ok, nie przeszkadza mi sam fakt, też mam córkę z pierwszego małżeństwa. Facet na spotkaniu ciągle nawijał o swojej córce... bez przerwy, co lubi, co robi, jak się z nią bawi , gdzie z nią nie chodzi itp... No rozumiem, że można coś powiedzieć o dziecku, ale nie przez godzinę... Ja go w ogóle nie interesowałam, a jak pytałam o jego zainteresowania,  to oczywiście najbardziej to on lubi spędzać czas z córką i znowu cały opis sposobu spędzania wolnego czasu z dzieckiem.  W końcu po godzinie zadzwoniła jego matka i powiedziała, że mała tęskni, bo akurat byla u niego na weekend i żeby wracał i on zawinął się i pojechał... Nie wiem po co się umawia i tyłek zawraca, niech się dzieckiem zajmie wyłącznie, skoro absorbuje cały jego czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kjs
Dnia 30.12.2019 o 23:11, Gość xxxxxxxx napisał:

Moja ostatnia randka. Umówiłam się z facetem,który ma dziecko, córkę 4-letnią. Ok, nie przeszkadza mi sam fakt, też mam córkę z pierwszego małżeństwa. Facet na spotkaniu ciągle nawijał o swojej córce... bez przerwy, co lubi, co robi, jak się z nią bawi , gdzie z nią nie chodzi itp... No rozumiem, że można coś powiedzieć o dziecku, ale nie przez godzinę... Ja go w ogóle nie interesowałam, a jak pytałam o jego zainteresowania,  to oczywiście najbardziej to on lubi spędzać czas z córką i znowu cały opis sposobu spędzania wolnego czasu z dzieckiem.  W końcu po godzinie zadzwoniła jego matka i powiedziała, że mała tęskni, bo akurat byla u niego na weekend i żeby wracał i on zawinął się i pojechał... Nie wiem po co się umawia i tyłek zawraca, niech się dzieckiem zajmie wyłącznie, skoro absorbuje cały jego czas. 

Nooo słabo mu wyszło no chyba że chciał dostać się do Twojej ci/pki na tatuśka.

Ciekawy jestem o czym na drugiej randce by gadał? Wiesz ja to bym próbował cię wyru/chac na pierwszej randce ale on może dżentelmen i chciał dopiero na drugiej. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Umawialam sie na takie randki ale to bylo ponad 15 lat temu. Z ostatnim panem randkuje do dzis 😉

Nauczylam sie ze aby sie z kims spotkac to najpierw sporo emaili, rozmow przez telefon i dopiero wtedy spotkanie. Jak na poczatku tego nie wiedzialam to zaliczylam kilka masakrycznie nudnych spotkan. Wlacznie z jednym gosciem co sie spotkal ze mna bo on nie szukal, ale "chcial zobaczyc jak to jest na takiej internetowej randce..." porazka!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×