Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artysta analny

Świeczka w pochwie/odbycie - projekt "Żywy świecznik"

Polecane posty

Gość artysta analny

Witam Wszystkich, Jakiś czas temu wpadłem na dość ryzykowny pomysł żywego świecznika. Nasmarowałem sobie odbyt żelem do higieny intymnej i włożyłem doń zwykłą świeczkę. Podparłem się rękami jak do figury gimnastycznej "świeca" , tak że świeczka w moim anusie znajdowała się w pozycji pionowej, a knot celował w sufit. Moja koleżanka przygotowała aparat fotograficzny, zapaliła świeczkę i zrobiła zdjęcia moim czterem literom z wetkniętą w nie, płonąca świecą. Udało się jej to zrobić na tyle szybko, że uniknąłem poparzenia stearyną. Po zakończeniu sesji zdjęciowej (i przeleceniu koleżanki) wspólnie doszliśmy do wniosku, że kobieta byłaby znacznie lepszym żywym świecznikiem ze względu na posiadanie dwóch otworów w których można by umieścić świeczki. Koleżanka w tej materii odmówiła współpracy, a mnie zamarzył się taki szabasowy żywy świecznik na 7 świec, albo nawet lepiej, taki na 9 świeczek (w sam raz bo ja i cztery panie ;) ). Stąd zwracam się do kafeterianek z apelem - czy znajdą się tutaj na tyle odważne i wyzwolone Panie, żeby wspomóc mnie w moim projekcie artystycznym? Gwarantuję czystość rekwizytów i pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Taki projekt niesie pewne ryzyko, bo gdy poscisz baka w trakcie, moze dojsc do samozaplonu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artysta analny
Witam ponownie, Podaję maila kontaktowego na wypadek pojawienia się chętnych do wzięcia udziału w projekcie: living_candlestick@yahoo.com :) Preferowane są ochotniczki z Łodzi i województwa łódzkiego, ale w przypadku osób spoza tego obszaru oferuję transport z miejsca zamieszkania do mojego atelier i z powrotem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artysta analny
Może być gromnica, może być nawet inny przedmiot (przedmioty) jeśli będą takowe sugestie ze strony ochotniczek. Wszelka własna inicjatywa jest jak najbardziej popierana :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe upe upe
:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że kiedyś się nie przyjęło nie znaczy że teraz ma być inaczej. :) Ktoś się napracował i nie chce zwyczajnie by jego pomysł przepadł w odmęcie pilniejszych spraw. Szczerze pisząc nie wiem, jak zachowałbym się widząc kogoś ze świeczką w duupie. :O Pewnie zastanowiłbym się czemu ma to służyć ? I komu to potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam bo przewielebne
:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam bo właśnie
wkładam mojej sąsiadce świeczkę w odbyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa analna

No i jak to bywa we współczesnym świecie piękna idea umarła we wszechobecnym natłoku tandety...

PS: Tego typu akcje to mi się trochę kojarzą z aktywnością Grupy Artystycznej Łódź Kaliska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×