Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yyughiuh

Czy facet z szeroką dupą ma szanse?

Polecane posty

Gość nie wierze!!!!!
wiec zacznij chlopie doceniac to masz.. zawsze moglo byc gorzej.. niektorzy ludzie maja o wiele bardziej powazniejsze problemy. twoj to blachostka.. wiec naprawde zacznij doceniac co masz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skazanie na samotność to nie błachostka zwłaszcza jak się ma 22lata i świadomość że tyle jeszcze dni spędzę zupełnie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jidrty
idz na siłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamancio
czytam i czytam i nadal facet glupoty pisze.. chlopie ty myslisz ze w zyciu najwazniejsza jest dupa??? jesli tak to gratuluje pogladow(brawo za debilizm). synek tutaj wiele osob ma o wiele wiekasze problemy od ciebie. wez ty sie w koncu za siebie i zacznij dzialac a nie zyjesz na lasce rodzicow..twoje dupsko to nie powod do a takich nazekan i uzalania sie nad soba... Wiadomo przeciez ze kazdy ma jakies wady w budowie ciala. Nikt nie jest idealny.. Tez mam problem o wiele wiekszy od ciebie a nie robie z siebie tutaj posmiewiska jak ty. Staram sie akceptowac moje cialo takie jakim jest.. Wole dzialac w tym kierunku aby w jakims stopniu wyeliminowac chociaz odrobinke te wady.. A od pisania takich pierdol to tylko sam sobie szkodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jaki problem i nie chodzi tylko o dupe bo nie mam wcale sily mam waskie barki skolioze i we wszystkich cechach za ktore odpowiedzialny jest testosteron jestem nie dorozwiniety rozwinely sie kobiece cechy. Włącznie z wplywem hormonu na psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamancio
tez mi problem... chlopie o przciesz mozesz osobno zazywac hormony.. idz do specjalisty i po.strawie a to ze masz takie barki to tylko twoja wina a nie hormonow.. gdybys nie zyl na kosz rodzicow a zarabial na siebie chodzil do pracy to juz bys troszke zmeznial.. a tak to dupa. najlepiej lezec z pizda i czekac az mamcia przyniesie obiadek.. zaniedlugo napiszesz ze nie bedziesz mial sil aby sobie pizdy podetrzec.. co tez mame wtedy zawolasz??? a co do mojego problemu to staram sam sobie radzic. chodze do specjalisty i jest ok.. robie to co mi poradzil i widac postepy.. male bo male ale sa.. a ty??? zal mi twoich rodzicow. .. na wszystko jest lekarstwo... to noe sredniowiecze gdzie na bol zeba sie umieralo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety cialo rozwija sie do pewnego moment i jesli w tym czasie nie bylo testosteronu to sie nie rozwinie prawidlowo a pozniej testosteron juz nie dizala i obojczyk mi sie nie wydluzy a miednica nie zwezi jadra nie urosna i kregoslup nie wyprostuje kosci twarzy tez juz sie nie zmienia tak naprawe niewiele mogez zrobic. W mojej sytuacji przyjmowanie hormonow jest nizalecane gdyz mam je w normie tylko ze w dolnej granicy. Rodzicow tez mi zal tylko dlaczego wychowali mnie na takiego nieudacznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamancio
chlopie kazda twoich niby wad idzie wyleczyc.. poczytaj troche w necie poradniki medyczne to sie przekonasz. a tak to.uzalaj.sie sam nad soba a nie tu innym zajmujesz wolny czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak mozna wydluzyc obojczyk i zebra, zwezic miednice, powiekszyc jadra i penisa albo zmienic w tym wieku doprowadzic do tego zeby rysy twarzy zmienily sie tak jak powinny w wieku dojrzewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jak, wyjdź na czołowe z rozpędzonym tirem, na pewno poskładają Cie inaczej niż natura. Pamiętaj zawsze mogło być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem chlopie co powiedziec
bo uwazam ze mam dosc nieatrakcyjne cialo, ale jak na kobete, wszystko na miejscu, ty wygladasz jak dziewczynka :( chcesz prawdy to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chlopie co powiedziec bo uwazam ze mam dosc nieatrakcyjne cialo, ale jak na kobete, wszystko na miejscu, ty wygladasz jak dziewczynka chcesz prawdy to masz i w dodatku wszyscy mysla ze jestem mlodszy wydaje im sie ze mam 19 a w rzeczywistosci niedlugo 23 taka sylwetka nie bierze sie ze zlego odzywiania albo braku snu tylko ewidentnie z zaburzen hormonalnych i ktorych ja i wiekszosc ludzi nie wie ze wogole sa i ze mozliwi jest zeby facet mial sylwetke jak dziewczyna albo nie zmeznial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takich jak to nawet nie marzę chudzielec moze byc dobry jesli ma normalne proporcje znaczy gora klatka wieksz od dolu miednicy i bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_koles_abcd
He he, mam podobną budowę, chociaz u mnie mniej to widać, bo potężniejszą budowę, Ty jesteś chudzina. Co ci mam powiedzieć? Wiadomo, że jest to pewien mankament figury, ale nie dramatyzuj, nie każdemu jest dana wzorcowa sylwetka. Tak jak nie każda kobieta ma wcięcie w talii, tak nie każdy koleś ma kształt odwróconego trókąta, i tyle. Co do "szans na kobietę" to ja miałem stałe związki, i to z całkiem niezłymi pannami, więc widocznie da się czymś to nadrobić. Natomiast myslę, że Twoim głównym problemem jest stan psychiki. Uwierz ze da sie zaakcpetować swoje wady, teraz na Wykopie w komentarzach odpowiada chłopak który ma 120 cm wzrostu (choroba genetyczna) i całkowicie siebie akceptuje, jest szcześliwy. Więc jak widzisz mankamenty w wyglądzie typu brak idealnej figury nie muszą tak wpływać na psychikę jak u Ciebie wpływają, to jest kwestia nastawienia i ogólnego stanu psychicznego. W każdym razie myśląc w kółko o tym i wkręcając sobie filmy sprawy nie polepszasz. A najlepiej to chyba by było gdybyś się wziął za jakąś robotę albo chociaż hobby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że lepiej mieć dobre samopoczucie i zadreczanie sie nic nie daje. Tyle ze mi o kobiety chodzi jakby zadowolonym gdy sie nie ma szans na milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręka bez palców
zebys pochodził na siłke to bys zbudował górną partię ale lepiej siedziec i biadolic;/ faktycznie tak to ciężko Ci bedzie pozatym myslisz ze baby mają laser w oczach i przeswietlają facetów, czy aby mają sylwetkę odpowiadającą ich preferencjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadlo z krzesla spadlo:P
wiesz idz szukaj kobity a nie tu Nam pokazujesz ,ze masz chudom dupe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylek wielki bo chudy jestes.Jak ktos tu juz wspomnial zacznij chodzic na silke, uprawiac sport. Jak rozbudujesz gorna polowe, bedziesz mial sile umiesnionen nogi to ta dupa poprostu zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha- ja rowniez mam skolioze- i przy tym schorzeniu bardzo wazna jest silna muskulatura plecow i brzucha, gdyz to odciaza kregoslup (wiem, bo siedze w temacie i odkad cwicze znikly bole plecow) Poszukaj dobrego chiropraktyka ..i psychologa ci trzeba, bo ty masz ewidentnie depresje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
wypasiony jak łąka w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalem przed chwila swoje zdjecie gdy mialem 19 lat nic dziwnego ze kobiety nie traktowaly mnie jak faceta wygladalem jak dzieciak jak 12-latek zzero meskoci znikomy zarost a to wszystko musialo byc przez brak testosteronu pamietam jak czesto bolalo mnie lewe jadro a raz ze 3 godziny i spuchlo myslalem ze umre wtedy mysle ze one czesciow ulego martwicy wtedy zanikowi a te bole czesto oznaczaly ze bylo permamentnie niedozywione niedotlenione nie mogo sie normalnie rozwijac i juz zostalo takie male a przez to wszystko w okresie dojrzewania mialem za malo hormonu i nie uwidocznily sie cechy meskie tak jak powinny po prostu padlem ofiara choroby i nic nie moglem zrobic od razu bylem skazany na to ze bede takim frajerem od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak juz zmarnowalem zycie, co mi pozostało to było moje przeznaczenie ze nigdy nie bede mial kobiety i nie bede mogl dac zadnej satysfakcji przez malego czuje sie jak eunuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam problemy z hormonami i w moim przypadku poszły znacznie dalej, swojego czasu byłem leczony hormonalnie, okazało się że skutki uboczny były bardzo... Niemiłe. Nie liczę 2 zabiegów, które musiałem przejść, a i tak nadal wyglądam chooiowo. Masz wybór - możesz się skupiać na sobie, albo skupić się na kimś innym. Wysłuchać, wesprzeć, pokazać że masz siłę radzić sobie z tym, co Cię dotknęło i jeszcze pomagać komuś innemu radzić sobie z problemami. Powinieneś zajarzyć już, że mówię tutaj o kobiecie. Masz wady? Masz. Każdy ma, nie ma ludzi idealnych. Pięć lat przeciekło mi przez palce, bo byłem w takiej depresji, że nie miałem już nawet ochoty się budzić, teraz powoli z tego wychodzę. I jedno Ci powiem - czas będzie leciał tak, czy inaczej. Życie będzie płynęło tak, czy inaczej. Od Ciebie zależy czy spróbujesz pokazać, że mimo defektów swojego ciała masz ducha do tego, żeby z nimi żyć... Czy pogrążysz się w żalu. I właśnie TO jest Twoja decyzja. Nie wybrałeś sobie tego, jaki się urodziłeś. Wiem o jakich wadach ciała mówisz, bo sam je mam. Ale to od Ciebie zależy czy w ogóle spróbujesz zacisnąć zęby i iść do przodu. Bo nie wiesz jeszcze co Cię czeka. Fatalizm był popularny dawno temu, nie przesądzaj swojego losu, bo nic nie jest jeszcze przesądzone. Dobra, kończę, bo jeszcze ktoś pomyśli że mam serce. A trzeba dbać o reputację. Ciau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł_on
ten mam nieciekawą dupkę... mam w zwiazku z tym pewne kompleksy dla mnie jest zbyt mała zobaczcie: http://tinylink.pl/fotka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×