Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna19901990

Ketonal przed zapłodnieniem ! Proszę o szybką odp !

Polecane posty

Hej. Mam pytanie: czy wzięcie jednej, dwóch tabletek ketonalu wpłynie na moją płodność w tym i w kolejnych cyklach ? ( Wyrwany ząb) Owulacje mam za dzień lub dwa i razem z partnerem staramy sie o dziecko. Ogólnie to nie biore środków przeciwbólowych ale teraz musiałam. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję ! Czarna ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccp1
chyba nie wpłynie na płodność. Ale jak już będziesz myślała, że jesteś zapłodniona to już nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiezastanawiaM
też słyszałam że mocne środki blokują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketonal jest bardzo silnym lekiem, więc jak już będzieszw trakcie owulacji to lepiej wypróbuj apap, bo go można brać również będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiezastanawiaM
w ciąży nie można brać żadnych leków ! mycha zresztą ty podobno brałaś lepsze magiczne tabletki w ciąży ! na forum pisali i ptaki mówiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to czy jedna, góra dwie tabletki wpłyną na zbliżającą się owulacje. Zaznaczam, że leki przeciwbólowe biorę bardzo rzadko w wyjątkowych sytuacjach... Taka zdarzyła mi się niestety teraz :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ma wpływa ale ja bym sobie na twoim miejscu ten cykl odpuściła bo jednak ketonal jest bardzo mocnym lekiem więc lepiej dmuchać na zimne a miesiąc w ta czy w tamta nie zrobi różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×